ביטוח זמני לרכב מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח זמני לרכב

אם בפוליסות ביטוחיות מסוימות, המבטחות כלי רכב השייכים לבית משפחה – כלומר, לקבוצת אנשים שיכולים לנהוג ברכב נתון – יש שם נקוב אחד, כך שרק נהג אחד רשאי לנהוג ברכב; בחלק אחר של פוליסות, לא נקוב שם של נהג, אלא מספק הנהגים, והגיל הצעיר מבניהם הרשאי ומורשה לנהוג ברכב.

כך שבמקרה שכזה, אפשר שהפוליסה לא תכסה נהג ספציפי לפי שמו, אלא בטווח מסוים של אנשים, בין אם זה זוג הורים בטווח גילאים של 30-50+, יחד עם ילדים, כמובן מתחת לטווח הגילאים הזה. אם ההורים היו מבטחים את עצמם, הם היו נהנים ממחירי ביטוח נוחים מאוד. אלא שברגע שהם מבקשים לבטח גם את הילדים, הנהגים הצעירים והחדשים – הרי שמחיר הפרמיה עולה.

על כן, במקום להוסיף נהג צעיר וחדש כחלק קבוע מתנאי הפוליסה – אפשר להוסיף אותו כנהג זמני, כחלק זמני לביטוח הרכב. בייחוד הדבר, אם יש לו צורך זמני וארעי לנהוג ברכב. בין אם מדובר בנהג צעיר, שלא נמצא רוב הזמן בבית, או לא עושה שימוש כל הזמן ברכב – ובין אם מדובר באורח ומבקר, שרוצים להרשות לו לנהוג ברכב ועל פי כן להוסיף את "שמו", או פרטיו לביטוח הרכב.

במקרה שכזה, ניתן יהיה להוסיף נהג לפוליסה, למספר ימים בלבד, או תקופה קצרה כזו או אחרת.

מי צריך לרכוש ביטוח זמני לרכב?

אף אחד לא באמת צריך לרכוש ביטוח זמני לרכב – שכן תמיד ניתן לרכוש ביטוח "קבוע", או "סטנדרטי" לרכב, בעיקר כשמדובר על ביטוח חובה. אלא, שאם רוצים להוסיף נהג באופן זמני, לתקופת זמן מוגדרת מראש – הרי, ביטוח זמני לרכב, בהינתן חובה, צד ג' ואף מקיף – יכול להועיל.

ביטוח חובה, מתבקש מטעם חוק רכב מנועי – ומכסה נזקי גוף, אך לא נזקי רכב ולא צד ג'. ביטוח מקיף מכסה נזקי רכב, ויכול לכסות גם צד ג'.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לקנות ביטוח זמני לרכב?

כאמור, כאשר ישנה סיטואציה בה רוצים הן לבטח נהג, במסגרת ביטוח הרכב – והן לעשות זאת לתקופה קצרה – הרי שביטוח זמני לרכב יכול לעזור. הסיטואציה יכולה להועיל במיוחד, כיוון שביטוח זמני לרכב, בייחוד עבור אנשים שרוצים לעשות בו שימוש קצר ותקופתי – יכול להיות זול יותר, מאשר רכישת ביטוח "סטנדרטי" לרכב, על בסיס שנתי או רב שנתי.

כמה עולה ביטוח זמני לרכב?

גם אם זה זול יותר לרכוש ביטוח זמני לרכב לטווח הקצר, אם משווים אותו לביטוח רגיל לרכב – הרי שהוא יוצא יקר יותר, לטווח הארוך. על כן, הוא מיועד לטווח הקצר, זהו שימושו. אם מדובר על אדם שישתמש ברכב לעתים קרובות, גם אם לתקופה קצרה – ייתכן שיהיה נכון לשקול חלופות ביטוחיות אחרות, מאשר ביטוח זמני לרכב. וכשזה נוגע למחיר עצמו, הרי שהוא מושפע מפרמטרים מסוימים – כמו לדוגמה, גיל הנהג, וותק רישיונו, עבר תעבורתי, עבר ביטוחי ושלל מאפיינים הקשורים לרכבו.

איך לקנות ביטוח זמני לרכב?

ניתן לקנות ביטוח זמני לרכב דרך חברות ביטוח שמציעות זאת, וניתן לרכוש אותו גם דרך הסוכנות שלנו. הדרך השנייה, תאפשר ללקוח ליהנות מן ההדרכה האישית שלנו – הן בהתאמה אישית של נספחי הכיסוי וסעיפיו, והן ברמת השוואת המחירים של הפוליסה.

ובאם יהיו שאלות כאלו ואחרות, לגבי יעילות הפוליסה ובאם זה משתלם לרכוש ביטוח זמני לרכב בהתאם לנסיבות – הרי שסביר שלסוכן מטעמנו תהא פרספקטיבה מקצועית ויעילה יחסית, כדי להאיר ולהרחיב את התמונה, מה שיכול להיות בעל ערך לאנשים ששוקלים איזה סוג של ביטוח לקחת לרכב, ואם זה רלוונטי ללכת על הכיוון הזמני או על היבטים אחרים של חבילות ביטוחיות.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח זמני לרכב מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק