ביטוח יגואר (Jaguar)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח יגואר (JAGUAR)במה הוא מיוחד?

ביטוח לרכב יגואר (JAGUAR) יכול להגיע בשלוש שכבות:

  1. ביטוח חובה
  2. ביטוח צד ג'
  3. ביטוח מקיף

ביטוח חובה, מתבקש על פי חוק, לא כולל השתתפות עצמית, ולא מכסה צד ג', או נזקים לרכב עצמו, כמו גם לא גניבות או זדון, ושלל דברים אחרים. ביטוח צד ג' ומקיף – אכן יכולים לכלול השתתפות עצמית, אך שניתן לבטל בהינתן רכישת סעיף ביטוחי מתאים. ביטוח מקיף יכול להכיל את צד ג', בעוד צד ג' מכיל באופן טבעי – כיסוי לנזקי צד ג'.

אילו דגמים של יגואר (JAGUAR) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

ישנם דגמים רבים שניתן לבטח במקרה זה, ביניהם:

  • יגואר E-Pace
  • יגואר I-Pace
  • יגואר F-Pace
  • יגואר XE
  • יגואר F-Type קופה

כמה עולה ביטוח יגואר (JAGUAR)?גם טווח זה בסדר

לכל חבילה של ביטוח רכב יש את התמחור שלה, המושפע מפרמטרים הפנימיים לחברת הביטוח, הלוקחים בחשבון הן את פרופיל הנהג והרכב, כמו גם מדיניות פנימית של החברה ושלל אלמנטים אחרים. כשזה נוגע לביטוח מקיף, הפרמיה מחושבת על פי אחוז מסוים משווי הרכב (על פי מחיר מחירון). ככל ששווי הרכב גבוה יותר, סביר שהפרמיה תהא יקרה יותר.

מעבר לכך, העלות של ביטוח מקיף לרכבי יגואר (JAGUAR), יכולה להיות מושפעת מסטטיסטיקות גניבה עבור רכבים מסוימים – בעיקר אם יש כיסוי עבור זה. ככל שהם נגנבים באופן סטטיסטי, הכיסוי על כך יכול לעלות יותר. ביטוח מקיף יכול להיות מושפע ממספר הנהגים, כמו גם מהגיל וותק הרישיון שלהם. ככל שיש יותר נהגים, וככל שהם יותר צעירים – כך מחיר הפרמיה עולה, ולהפך. מה שיכול להשפיע ולהפחית את העלות הביטוחית, הוא מגדר הנהג (בהיותו נקבה, כחישוב סטטיסטי של מי נוהג יותר בטוח – כמובן שזו רק הצהרה כוללנית, לא אינדיבידואלית, המשמשת לתחשיב עלויות פנימי של חברת הביטוח), ומערכות בטיחות קיימות ברכב.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של יגואר E-Pace, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת 2017.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח ליגואר (JAGUAR)?אל תוותרו על הכיסוי

ביטוח יגואר (JAGUAR), בהיותו מקיף יכול לכלול את כל הכיסוי הביטוחי שמעניק צד ג', כמו גם נזקי רכב, מהמון סיבות שונות – על פי ההסכם הביטוחי. בין אם הייתה השחתה, שריפה, אירוע טבע, גניבה, וכיוצא בזה. ובין השאר – אם רוצים להוסיף שירותים כמו החלפת גלגל, שירותי גרירה, אספקת דלק, אספקת רכב חלופי, הרחבת ביטוח באופן זמני לצעירים – הרי זה משובח ומתאפשר, במסגרת ביטוח מקיף לרכב יגואר (JAGUAR), ובכלל.

נניח שאם רוצים לטפל באוטו, או להעניק לו טיפול לאחר תאונה, הדבר יעלה כסף – עלויות שביטוח מקיף בהחלט יכול לכסות. גם אם יש לנו עסק עם רכבי יוקרה. שכן עלויות הטיפול והתיקון שלהם, יכולות להיות גבוהות מאשר רכבים שאינם עולים במידה שכזו, במחירון השוק. על כן, כדי לחסוך את כל הנזכר לעיל, ניתן לקבל את עזרתה של חברת ביטוח בכיסוי לפחות חלק מהעלויות.

במקרה והלכנו על זה נמליץ לדייק את החוזה ולכלול סעיף שאומר שזוהי זכותנו לבחור היכן לטפל באוטו, באיזה מוסך. הדבר יאפשר לנו לבחור במוסכים שמאפשרים תיקון בחלפים מקוריים. יתרה מכך, עצם כך שאנחנו מקבלים שירות שכזה, חלפים כאלו – ונמצאים במקומות איכותיים – כל זה יירשם בספרי הרכב או היכן שזה יכול להירשם – ובכך להשפיע על תפישת הערך של הרכב.

כלומר, מחיר המחירון יסתכל בחיבה על רכב מטופל היטב, עם חלקים מקוריים – ובכך, המחיר יכול להישמר למקור. הדבר בעל ערך לאור ירידת ערך שנתית המתרחשת במחזותינו למכוניות.
נזכיר שמחיר מחירון מושפע הן מהבלאי שרכב צובר עם זמן/שימוש, והן מתחזוקה לגביו באופן תקופתי ומתבקש, ופשוט – מבריאות ותפקוד הרכב. שכן, בכל מקרה המחירון מספר על ירידה בערך הרכב מדי שנה – ואם המאפיינים הנזכרים לעיל עדיין נשארים במדד יציב וגבוה – הרי שמחיר המחירון יכול להישמר לעקומה הגבוהה, ולהעיד שערך הרכב נשאר גבוה יחסית, לפחות על פי הקריטריונים לשיפוט.

שכן ספציפית עבור יגואר E-Pace, ישנה ירידת ערך של 17.4%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 36.5% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-55.9% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח יגואר (JAGUAR)?הצמדו לחברות מתמחות

ניתן לרכוש ביטוח יגואר (JAGUAR) בקלות ובפשטות דרך בקשת הצעת מחיר מאחת החברות. באם יודעים להבדיל בין עיקר לטפל, לבחור חברה טובה, כיסויים מתאימים ואף לבצע השוואת מחירים – הרי שהדבר יכול מאוד לייעל את התהליך, הן ברמת בחירת הכיסויים הנכונים והן בגילוי המחיר האופטימלי לחבילה ביטוחית כזו או אחרת.

סוכן ביטוח, מטעמנו, יכול בהחלט לסייע בתהליך זה ולסייע במציאת החבילה הביטוחית הנאותה לרצונותיך, הכוללת סעיפים ביטוחיים הרלוונטיים לענייך, בעוד שאינה כוללת סעיפים שאינם, במידת האפשר. יתרה מכך, סוכן ביטוח מטעמנו ובכלל, יכול לסייע בהשוואת מחירים, מה שיכול כאמור לסייע לבחור בעלות ביטוחית אופטימלית יותר, עקב כך שישנן הצעות שונות שזמינות וניתן לברור ביניהן את המתאימה ביותר כעת. לכל סוכנות יש גישה להצעות אחרות, על כן מתבקש ליצור קשר כדי לדעת מה על השולחן.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק