ביטוח יגואר (Jaguar) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח יגואר (JAGUAR)

ביטוח לרכב יגואר (JAGUAR) יכול להגיע בשלוש שכבות:
1. ביטוח חובה
2. ביטוח צד ג'
3. ביטוח מקיף

ביטוח חובה, מתבקש על פי חוק, לא כולל השתתפות עצמית, ולא מכסה צד ג', או נזקים לרכב עצמו, כמו גם לא גניבות או זדון, ושלל דברים אחרים. ביטוח צד ג' ומקיף – אכן יכולים לכלול השתתפות עצמית, אך שניתן לבטל בהינתן רכישת סעיף ביטוחי מתאים. ביטוח מקיף יכול להכיל את צד ג', בעוד צד ג' מכיל באופן טבעי – כיסוי לנזקי צד ג'.

אילו דגמים של יגואר (JAGUAR) אפשר לבטח?

ישנם דגמים רבים שניתן לבטח במקרה זה, ביניהם גם את יגואר E-Pace ,יגואר I-Pace, יגואר F-Pace, יגואר XE, יגואר F-Type קופה ואולי גם אחרים.

כמה עולה ביטוח יגואר (JAGUAR)?

לכל חבילה של ביטוח רכב יש את התמחור שלה, המושפע מפרמטרים הפנימיים לחברת הביטוח, הלוקחים בחשבון הן את פרופיל הנהג והרכב, כמו גם מדיניות פנימית של החברה ושלל אלמנטים אחרים. כשזה נוגע לביטוח מקיף, הפרמיה מחושבת על פי אחוז מסוים משווי הרכב (על פי מחיר מחירון). ככל ששווי הרכב גבוה יותר, סביר שהפרמיה תהא יקרה יותר.

מעבר לכך, העלות של ביטוח מקיף לרכבי יגואר (JAGUAR), יכולה להיות מושפעת מסטטיסטיקות גניבה עבור רכבים מסוימים – בעיקר אם יש כיסוי עבור זה. ככל שהם נגנבים באופן סטטיסטי, הכיסוי על כך יכול לעלות יותר. ביטוח מקיף יכול להיות מושפע ממספר הנהגים, כמו גם מהגיל וותק הרישיון שלהם. ככל שיש יותר נהגים, וככל שהם יותר צעירים – כך מחיר הפרמיה עולה, ולהפך. מה שיכול להשפיע ולהפחית את העלות הביטוחית, הוא מגדר הנהג (בהיותו נקבה, כחישוב סטטיסטי של מי נוהג יותר בטוח – כמובן שזו רק הצהרה כוללנית, לא אינדיבידואלית, המשמשת לתחשיב עלויות פנימי של חברת הביטוח), ומערכות בטיחות קיימות ברכב.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של יגואר E-Pace, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת 2017.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח ליגואר (JAGUAR)?

ביטוח יגואר (JAGUAR), בהיותו מקיף יכול לכלול את כל הכיסוי הביטוחי שמעניק צד ג', כמו גם נזקי רכב, מהמון סיבות שונות – על פי ההסכם הביטוחי. בין אם הייתה השחתה, שריפה, אירוע טבע, גניבה, וכיוצא בזה. ובין השאר – אם רוצים להוסיף שירותים כמו החלפת גלגל, שירותי גרירה, אספקת דלק, אספקת רכב חלופי, הרחבת ביטוח באופן זמני לצעירים – הרי זה משובח ומתאפשר, במסגרת ביטוח מקיף לרכב יגואר (JAGUAR), ובכלל.

נניח שאם רוצים לטפל באוטו, או להעניק לו טיפול לאחר תאונה, הדבר יעלה כסף – עלויות שביטוח מקיף בהחלט יכול לכסות. גם אם יש לנו עסק עם רכבי יוקרה. שכן עלויות הטיפול והתיקון שלהם, יכולות להיות גבוהות מאשר רכבים שאינם עולים במידה שכזו, במחירון השוק. על כן, כדי לחסוך את כל הנזכר לעיל, ניתן לקבל את עזרתה של חברת ביטוח בכיסוי לפחות חלק מהעלויות.

במקרה והלכנו על זה נמליץ לדייק את החוזה ולכלול סעיף שאומר שזוהי זכותנו לבחור היכן לטפל באוטו, באיזה מוסך. הדבר יאפשר לנו לבחור במוסכים שמאפשרים תיקון בחלפים מקוריים. יתרה מכך, עצם כך שאנחנו מקבלים שירות שכזה, חלפים כאלו – ונמצאים במקומות איכותיים – כל זה יירשם בספרי הרכב או היכן שזה יכול להירשם – ובכך להשפיע על תפישת הערך של הרכב.

כלומר, מחיר המחירון יסתכל בחיבה על רכב מטופל היטב, עם חלקים מקוריים – ובכך, המחיר יכול להישמר למקור. הדבר בעל ערך לאור ירידת ערך שנתית המתרחשת במחזותינו למכוניות.
נזכיר שמחיר מחירון מושפע הן מהבלאי שרכב צובר עם זמן/שימוש, והן מתחזוקה לגביו באופן תקופתי ומתבקש, ופשוט – מבריאות ותפקוד הרכב. שכן, בכל מקרה המחירון מספר על ירידה בערך הרכב מדי שנה – ואם המאפיינים הנזכרים לעיל עדיין נשארים במדד יציב וגבוה – הרי שמחיר המחירון יכול להישמר לעקומה הגבוהה, ולהעיד שערך הרכב נשאר גבוה יחסית, לפחות על פי הקריטריונים לשיפוט.

שכן ספציפית עבור יגואר E-Pace, ישנה ירידת ערך של 17.4%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 36.5% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-55.9% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח יגואר (JAGUAR)?

ניתן לרכוש ביטוח יגואר (JAGUAR) בקלות ובפשטות דרך בקשת הצעת מחיר מאחת החברות. באם יודעים להבדיל בין עיקר לטפל, לבחור חברה טובה, כיסויים מתאימים ואף לבצע השוואת מחירים – הרי שהדבר יכול מאוד לייעל את התהליך, הן ברמת בחירת הכיסויים הנכונים והן בגילוי המחיר האופטימלי לחבילה ביטוחית כזו או אחרת.

סוכן ביטוח, מטעמנו, יכול בהחלט לסייע בתהליך זה ולסייע במציאת החבילה הביטוחית הנאותה לרצונותיך, הכוללת סעיפים ביטוחיים הרלוונטיים לענייך, בעוד שאינה כוללת סעיפים שאינם, במידת האפשר. יתרה מכך, סוכן ביטוח מטעמנו ובכלל, יכול לסייע בהשוואת מחירים, מה שיכול כאמור לסייע לבחור בעלות ביטוחית אופטימלית יותר, עקב כך שישנן הצעות שונות שזמינות וניתן לברור ביניהן את המתאימה ביותר כעת. לכל סוכנות יש גישה להצעות אחרות, על כן מתבקש ליצור קשר כדי לדעת מה על השולחן.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח יגואר (Jaguar) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק