ביטוח יונדאי (Hyundai)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח יונדאי (HYUNDAI)במה הוא מיוחד?

כשזה נוגע לביטוח יונדאי (HYUNDAI), הרי שיש לנו שלוש שכבות,
ביטוח חובה, צד ג' ומקיף.

רבים מאיתנו וודאי מכירים ומבינים את משמעויות הדבר. חובה, זה הבסיס, הפשט – על פי חוק. מתבקש שיהיה בתוקף באם נוהגים במכונית. צד ג', מכסה נזקים לצד שלישי. בעוד שמקיף, יכול להכיל גם צד ג', והמון סוגים של כיסויים אחרים – כמו נזקים לרכב, גניבות, שירותי אספקת רכב חלופי, וכיוצא בזה.

אילו דגמים של יונדאי (HYUNDAI) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

ניתן לכסות דגמי יונדאי (HYUNDAI) רבים, ביניהם:

  • יונדאי איוניק
  • יונדאי i20
  • יונדאי i10
  • יונדאי קונה
  • יונדאי טוסון
  • יונדאי וניו
  • יונדאי אקסנט סדאן
  • יונדאי סונטה
  • יונדאי אלנטרה
  • יונדאי סנטה פה

כמה עולה ביטוח יונדאי (HYUNDAI)?גם טווח זה בסדר

אז כמה באמת עולה לבטח רכבי יונדאי (HYUNDAI)? ובכן, אם שוקלים את עלויות ביטוח החובה, המכסה ענייני גוף – הרי שכל מקרה לגופו. מה שמשפיע על העלות הוא גיל הנהגים ברכב, ובאם יש נהג צעיר – הפרמיה תעלה יותר, ולהפך. לדוגמה, נהג בגיל 50 יכול לשלם 900 ₪ בשנה עבור אותה פרמיה, שנהג צעיר יכול לשלם עבור 1,900 עד 3,144 ₪ בשנה – לדוגמה.

כמובן, שהדבר תלוי בגורמים רבים, בין השאר – כל חברה מציעה הצעה אחרת, אפילו אותה חבילה ביטוחית, ובין השאר – פרופיל הנהג (והרכב), כמו גם המדיניות הפנימית של חברת הביטוח, משפיע עד מאוד.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של יונדאי איוניק, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת 2016.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב
VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח ליונדאי (HYUNDAI)?אל תוותרו על הכיסוי

השאלה תלויה במוקד ביטוח רכב המתבקש. אם הרצון הוא בחובה – הרי שמדובר ברצון להקשיב לדרישות החוק, או פשוט לקבל את הכיסוי המוצע. אם מדובר בצד ג' – הרי שהרצון הוא לבטח עבור נזקים לצד שלישי, ואם מדובר במקיף – הרי שהרצון הוא לכסות עבור שלל דברים שכיסויים מותאמים אישית, יכולים לאפשר. בין אם מדובר באספקת דלק, שירותי תקר ופנצ'ר, כיסוי גניבות וכיוצא בזה.

באופן כללי – באם רוצים לטפל באוטו, או להעניק לו טיפול לאחר תאונה, הרי שניתן להשתמש בפרמיית הביטוח כדי לגלם את העלויות המתבקשות לשם כך. בייחוד אם יש לנו עסק עם רכבי יוקרה. ככל שעלויות התיקון יותר יקרות, כך יהא זה הגיוני לקבל את עזרתה של חברת ביטוח בכיסוי שלהן.

כך או כך, חשוב להכליל סעיף בחוזה הביטוחי – לפיו בזכותנו לבחור היכן לטפל באוטו, באיזה מוסך. כך שנוכל לבחור במוסכים שמאפשרים תיקון בחלפים מקוריים. יתרה מכך, עצם כך שאנחנו מקבלים שירות שכזה, חלפים כאלו – נוכל לרשום זאת בספרי הרכב או היכן שזה יכול להירשם – ובכך להשפיע על תפישת הערך של הרכב.

מחיר המחירון של רכב, יכול להשתנות בעקבות מבט בספרי הרכב וראייה של היסטוריית הטיפולים, היסטוריית המטפלים והטכנאים ועצם כך שברכב יש חלקים מקוריים.

יתרה מכך, נזכיר שמחיר מחירון מושפע הן מהבלאי שרכב צובר עם זמן/שימוש, והן מתחזוקה לגביו באופן תקופתי ומתבקש, ופשוט – מבריאות ותפקוד הרכב. שכן, בכל מקרה המחירון מספר על ירידה בערך הרכב מדי שנה – ובכך נוכל להשפיע עליה ולמעטה.

שכן ספציפית עבור יונדאי איוניק, ישנה ירידת ערך של 15.2%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 26% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-36.9% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח יונדאי (HYUNDAI)?הצמדו לחברות מתמחות

ישנן דרכים רבות לרכוש ביטוח לרכבי יונדאי (HYUNDAI), שהרי הדבר הקל והפשוט הוא להרים טלפון ולרכוש אחת, הרי שחברות הביטוח לא מנסות להפוך את החוויה למאתגרת במיוחד. על כן, הדבר פשוט וקל, והדרך לקנות ביטוח שכזה אינה בהכרח זו שעומדת לשאלה, אלא דווקא – איך לעשות זאת בצורה חכמה?

ובכן, צורה חכמה, לצורך העניין – תהא זו שתאפשר הן לקבל את הכיסוי הביטוחי המתאים, והן זו שתאפשר לקבל את הכיסוי הביטוחי המתאים, בעלות יעילה במיוחד. לצורך העניין, אם יש לי אפשרות לעשות השוואת מחירים בשוק – אני יכול לקבל את אותה חבילה ביטוחית, במחיר אחר ואולי גם נדיב באופן מהותי, מההצעה הקודמת – ועל כן, תהא זו אפשרות חכמה לבצע מידה שכזו של השוואת ביטוחים.

כדי לקבל את עזרתנו בדבר, כמו גם בייעוץ לגבי כיסויים שונים שניתן לכלול לגבי רכבי יונדאי (HYUNDAI), הרי שניתן לדבר איתנו ולהתחיל תהליך ביטוחי זה.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק