ביטוח יונדאי (Hyundai) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח יונדאי (HYUNDAI)

כשזה נוגע ליונדאי מוטור, הרי שאנו מדברים על חטיב לייצור כלי רחב בחברת יונדאי-קיה (מקוריאה). בשנת 2014 הייתה החברה מותג כלי הרכב הרביעי בגודלו בעולם, עם היקף מכירות של שמונה מיליון יחידות, זאת על פי וויקיפדיה. עובדה מעניינת, משמעות השם יונדאי, בקוריאנית, הוא מודרניות. בשנת 2019 כיכבה במקום השני עם מכירות של 40,068 (לא רחוק מהמקום הראשון), ובשנה שלפניה, 2018 – כיכבה במקום הראשון עם מכירות של 38,150 (על פי קארזון, המצוטטת בויקיפדיה).

סוגים של ביטוח רכב יונדאי (HYUNDAI)

כשזה נוגע לביטוח יונדאי (HYUNDAI), הרי שיש לנו שלוש שכבות,
ביטוח חובה, צד ג' ומקיף.

רבים מאיתנו וודאי מכירים ומבינים את משמעויות הדבר. חובה, זה הבסיס, הפשט – על פי חוק. מתבקש שיהיה בתוקף באם נוהגים במכונית. צד ג', מכסה נזקים לצד שלישי. בעוד שמקיף, יכול להכיל גם צד ג', והמון סוגים של כיסויים אחרים – כמו נזקים לרכב, גניבות, שירותי אספקת רכב חלופי, וכיוצא בזה.

אילו דגמים של יונדאי (HYUNDAI) אפשר לבטח?

הוללה, הרי שניתן לכסות דגמי יונדאי (HYUNDAI) רבים, ביניהם:
יונדאי איוניק , יונדאי i20, יונדאי i10, יונדאי קונה, יונדאי טוסון, יונדאי וניו, יונדאי אקסנט סדאן, יונדאי סונטה, יונדאי אלנטרה, יונדאי סנטה פה ואף אחרים.

כמה עולה ביטוח יונדאי (HYUNDAI)?

אז כמה באמת עולה לבטח רכבי יונדאי (HYUNDAI)? ובכן, אם שוקלים את עלויות ביטוח החובה, המכסה ענייני גוף – הרי שכל מקרה לגופו. מה שמשפיע על העלות הוא גיל הנהגים ברכב, ובאם יש נהג צעיר – הפרמיה תעלה יותר, ולהפך. לדוגמה, נהג בגיל 50 יכול לשלם 900 ₪ בשנה עבור אותה פרמיה, שנהג צעיר יכול לשלם עבור 1,900 עד 3,144 ₪ בשנה – לדוגמה.

כמובן, שהדבר תלוי בגורמים רבים, בין השאר – כל חברה מציעה הצעה אחרת, אפילו אותה חבילה ביטוחית, ובין השאר – פרופיל הנהג (והרכב), כמו גם המדיניות הפנימית של חברת הביטוח, משפיע עד מאוד.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של יונדאי איוניק, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת 2016.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח ליונדאי (HYUNDAI)?

השאלה תלויה במוקד ביטוח רכב המתבקש. אם הרצון הוא בחובה – הרי שמדובר ברצון להקשיב לדרישות החוק, או פשוט לקבל את הכיסוי המוצע. אם מדובר בצד ג' – הרי שהרצון הוא לבטח עבור נזקים לצד שלישי, ואם מדובר במקיף – הרי שהרצון הוא לכסות עבור שלל דברים שכיסויים מותאמים אישית, יכולים לאפשר. בין אם מדובר באספקת דלק, שירותי תקר ופנצ'ר, כיסוי גניבות וכיוצא בזה.

באופן כללי – באם רוצים לטפל באוטו, או להעניק לו טיפול לאחר תאונה, הרי שניתן להשתמש בפרמיית הביטוח כדי לגלם את העלויות המתבקשות לשם כך. בייחוד אם יש לנו עסק עם רכבי יוקרה. ככל שעלויות התיקון יותר יקרות, כך יהא זה הגיוני לקבל את עזרתה של חברת ביטוח בכיסוי שלהן.

כך או כך, חשוב להכליל סעיף בחוזה הביטוחי – לפיו בזכותנו לבחור היכן לטפל באוטו, באיזה מוסך. כך שנוכל לבחור במוסכים שמאפשרים תיקון בחלפים מקוריים. יתרה מכך, עצם כך שאנחנו מקבלים שירות שכזה, חלפים כאלו – נוכל לרשום זאת בספרי הרכב או היכן שזה יכול להירשם – ובכך להשפיע על תפישת הערך של הרכב.

מחיר המחירון של רכב, יכול להשתנות בעקבות מבט בספרי הרכב וראייה של היסטוריית הטיפולים, היסטוריית המטפלים והטכנאים ועצם כך שברכב יש חלקים מקוריים.

יתרה מכך, נזכיר שמחיר מחירון מושפע הן מהבלאי שרכב צובר עם זמן/שימוש, והן מתחזוקה לגביו באופן תקופתי ומתבקש, ופשוט – מבריאות ותפקוד הרכב. שכן, בכל מקרה המחירון מספר על ירידה בערך הרכב מדי שנה – ובכך נוכל להשפיע עליה ולמעטה.

שכן ספציפית עבור יונדאי איוניק, ישנה ירידת ערך של 15.2%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 26% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-36.9% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח יונדאי (HYUNDAI)?

ישנן דרכים רבות לרכוש ביטוח לרכבי יונדאי (HYUNDAI), שהרי הדבר הקל והפשוט הוא להרים טלפון ולרכוש אחת, הרי שחברות הביטוח לא מנסות להפוך את החוויה למאתגרת במיוחד. על כן, הדבר פשוט וקל, והדרך לקנות ביטוח שכזה אינה בהכרח זו שעומדת לשאלה, אלא דווקא – איך לעשות זאת בצורה חכמה?

ובכן, צורה חכמה, לצורך העניין – תהא זו שתאפשר הן לקבל את הכיסוי הביטוחי המתאים, והן זו שתאפשר לקבל את הכיסוי הביטוחי המתאים, בעלות יעילה במיוחד. לצורך העניין, אם יש לי אפשרות לעשות השוואת מחירים בשוק – אני יכול לקבל את אותה חבילה ביטוחית, במחיר אחר ואולי גם נדיב באופן מהותי, מההצעה הקודמת – ועל כן, תהא זו אפשרות חכמה לבצע מידה שכזו של השוואת ביטוחים.

כדי לקבל את עזרתנו בדבר, כמו גם בייעוץ לגבי כיסויים שונים שניתן לכלול לגבי רכבי יונדאי (HYUNDAI), הרי שניתן לדבר איתנו ולהתחיל תהליך ביטוחי זה.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח יונדאי (Hyundai) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק