ביטוח לנדרובר (Land Rover) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח לנדרובר (Land Rover)

ביטוח לנדרובר יכול לכלול 3 גרסאות שונות, וקצת חופפות. ביטוח חובה – הוא זה שמתבקש על ידי חוק רכב מנועי, לכל נהג שעולה על הכביש. ביטוח צד ג' – לטובת כיסויים לצד ג', וביטוח מקיף, שיכול להכיל את צד ג', וכולל שלל כיסויים כמו נזקים לרכב, אספקת רכב חלופי, וכיוצא בזה.
החוכמה היא לבחור את הכיסוי המתאים והמדויק – החל מהחובה, עד צד ג' ומקיף.

אילו דגמים של לנדרובר (Land Rover) אפשר לבטח?

ניתן לבטח רבין מדגמי לנדרובר, כמו לנד רובר ריינג' רובר ספורט , לנד רובר ריינג' רובר איווק, לנד רובר דיפנדר, לנד רובר דיסקברי ספורט לנד רובר ריינג' רובר, לנד רובר דיסקברי, לנד רובר ריינג' רובר ולאר, לנד רובר דיפנדר וכיוצא בזה.

כמה עולה ביטוח לנדרובר (Land Rover)?

ביטוח לרכב לנדרובר מתבסס על מספר גורמים, בין היתר הם פרופיל הנהג, פרופיל הרכב ומדיניות פנימית של חברת הביטוח. את פרופיל הרכב והנהג, קל לחשב באופן דומה על פני החברות הדומות – אך סביר שהמדיניות תהיינה שונה – ועל כן, כנראה שהמחיר בין החברות יהיה שונה.

ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח – כדי לגלות כמה בעצם, כל חברה מעוניינת להציע.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של לנד רובר ריינג' רובר איווק, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת 2019.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח ללנדרובר (Land Rover)?

ישנן סיבות מגוונות לרכוש ביטוח לרכב לנד רובר. לדוגמה, עלויות התיקון של רכב זה – בעיקר בגרסאות היקרות שלו – יכולות להיות ברמת העשרות או מאות אלפי שקלים. אין לנו בעיה עם האפשרות שתשלם את כל זה מכיסך, והרי זה נהדר. אלא שאם ברצונך לקבל עזרה מחברת הביטוח – הרי, שבמקרה זה נמליץ לבחור אחת ולקבל כיסוי שכזה, למקרים אלו. ובכך, חברת הביטוח יכולה לגלם את עלויות הטיפול ברכב.

יתרה מכך, נמליץ לכלול סעיף בחוזה ביטוח הרכב לפיו מתאפשר לנו לבחור היכן לטפל באוטו, באיזה מוסך. הדבר יאפשר לנו לבחור במוסכים שמאפשרים תיקון בחלפים מקוריים. ומעבר לזה, עצם כך שאנחנו מקבלים שירות שכזה, שניתן לתעד בספרי הרכב או היכן שזה יכול להירשם – נוכל בעצם להדגים לעולם שהרכב מטופל, טיפ-טופ, ושיש בו כמובן, חלפים איכותיים.

מחירון הרכב יכול לשקף ירידת ערך מדי שנה וזו יכולה להיות מושפעת מהתיעוד בספרי הרכב ושל היסטוריית הטיפולים, היסטוריית המטפלים והטכנאים ועצם כך שברכב יש חלקים מקוריים.
ובכך ערך הרכב יכול להישמר למקור לאורך זמן, עקב כך שהוא למעשה מטופל היטב.

יתרה מכך, נזכיר שמחיר מחירון מושפע הן מהבלאי שרכב צובר עם זמן/שימוש, והן מתחזוקה לגביו באופן תקופתי ומתבקש, ופשוט – מבריאות ותפקוד הרכב. שכן, בכל מקרה המחירון מספר על ירידה בערך הרכב מדי שנה – ואם יש לנו עסק עם רכב מטופל ובריא, הרי שהוא יכול להישמר למקור ולשמור על ערכו כמידת הניתן בשוק.

שכן ספציפית עבור לנד רובר ריינג' רובר איווק, ישנה ירידת ערך של 15.7%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 36.3% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-49.8% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח לנדרובר (Land Rover)?

ניתן כמובן להתקשר לכל חברות הביטוח ולראות הצעתן, כמו גם להיעזר בעזרתו של סוכן ביטוח מטעמנו שיאפשר השוואת מחירים, כמו גם ייעוץ נוח ויעיל באשר לסעיפי הביטוח שנכון לכלול בפוליסה, או להסיר ממנה – ובכך להשפיע על רמת הכיסוי ותחשיב המחיר.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח לנדרובר (Land Rover) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק