ביטוח לנדרובר (Land Rover)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח לנדרובר (Land Rover)במה הוא מיוחד?

ביטוח לנדרובר יכול לכלול 3 גרסאות שונות, וקצת חופפות. ביטוח חובה – הוא זה שמתבקש על ידי חוק רכב מנועי, לכל נהג שעולה על הכביש. ביטוח צד ג' – לטובת כיסויים לצד ג', וביטוח מקיף, שיכול להכיל את צד ג', וכולל שלל כיסויים כמו נזקים לרכב, אספקת רכב חלופי, וכיוצא בזה.

החוכמה היא לבחור את הכיסוי המתאים והמדויק – החל מהחובה, עד צד ג' ומקיף.

אילו דגמים של לנדרובר (Land Rover) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

ניתן לבטח רבים מדגמי לנדרובר כמו:

  • לנד רובר ריינג' רובר ספורט
  • לנד רובר ריינג' רובר איווק
  • לנד רובר דיפנדר
  • לנד רובר דיסקברי ספורט
  • לנד רובר ריינג' רובר
  • לנד רובר דיסקברי
  • לנד רובר ריינג' רובר ולאר
  • לנד רובר דיפנדר

כמה עולה ביטוח לנדרובר (Land Rover)?גם טווח זה בסדר

ביטוח לרכב לנדרובר מתבסס על מספר גורמים, בין היתר הם פרופיל הנהג, פרופיל הרכב ומדיניות פנימית של חברת הביטוח. את פרופיל הרכב והנהג, קל לחשב באופן דומה על פני החברות הדומות – אך סביר שהמדיניות תהיינה שונה – ועל כן, כנראה שהמחיר בין החברות יהיה שונה.

ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח – כדי לגלות כמה בעצם, כל חברה מעוניינת להציע.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של לנד רובר ריינג' רובר איווק, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת 2019.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח ללנדרובר (Land Rover)?אל תוותרו על הכיסוי

ישנן סיבות מגוונות לרכוש ביטוח לרכב לנד רובר. לדוגמה, עלויות התיקון של רכב זה – בעיקר בגרסאות היקרות שלו – יכולות להיות ברמת העשרות או מאות אלפי שקלים. אין לנו בעיה עם האפשרות שתשלם את כל זה מכיסך, והרי זה נהדר. אלא שאם ברצונך לקבל עזרה מחברת הביטוח – הרי, שבמקרה זה נמליץ לבחור אחת ולקבל כיסוי שכזה, למקרים אלו. ובכך, חברת הביטוח יכולה לגלם את עלויות הטיפול ברכב.

יתרה מכך, נמליץ לכלול סעיף בחוזה ביטוח הרכב לפיו מתאפשר לנו לבחור היכן לטפל באוטו, באיזה מוסך. הדבר יאפשר לנו לבחור במוסכים שמאפשרים תיקון בחלפים מקוריים. ומעבר לזה, עצם כך שאנחנו מקבלים שירות שכזה, שניתן לתעד בספרי הרכב או היכן שזה יכול להירשם – נוכל בעצם להדגים לעולם שהרכב מטופל, טיפ-טופ, ושיש בו כמובן, חלפים איכותיים.

מחירון הרכב יכול לשקף ירידת ערך מדי שנה וזו יכולה להיות מושפעת מהתיעוד בספרי הרכב ושל היסטוריית הטיפולים, היסטוריית המטפלים והטכנאים ועצם כך שברכב יש חלקים מקוריים.
ובכך ערך הרכב יכול להישמר למקור לאורך זמן, עקב כך שהוא למעשה מטופל היטב.

יתרה מכך, נזכיר שמחיר מחירון מושפע הן מהבלאי שרכב צובר עם זמן/שימוש, והן מתחזוקה לגביו באופן תקופתי ומתבקש, ופשוט – מבריאות ותפקוד הרכב. שכן, בכל מקרה המחירון מספר על ירידה בערך הרכב מדי שנה – ואם יש לנו עסק עם רכב מטופל ובריא, הרי שהוא יכול להישמר למקור ולשמור על ערכו כמידת הניתן בשוק.

שכן ספציפית עבור לנד רובר ריינג' רובר איווק, ישנה ירידת ערך של 15.7%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 36.3% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-49.8% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח לנדרובר (Land Rover)?הצמדו לחברות מתמחות

ניתן כמובן להתקשר לכל חברות הביטוח ולראות הצעתן, כמו גם להיעזר בעזרתו של סוכן ביטוח מטעמנו שיאפשר השוואת מחירים, כמו גם ייעוץ נוח ויעיל באשר לסעיפי הביטוח שנכון לכלול בפוליסה, או להסיר ממנה – ובכך להשפיע על רמת הכיסוי ותחשיב המחיר.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק