ביטוח לנצ'יה (Lancia) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח לנצ'יה (Lancia)

ביטוח לנצ'יה לוקח בחשבון שלוש רמות של ביטוחים. הראשונה היא ביטוח חובה, ורבים מאיתנו מכירים אותו מפקודת רכב מנועי התקפה לגבי אנשים שעולים על רכב ממונע לכביש. השנייה היא של צד ג', שכן ביטוח חובה לא מכסה צד ג', או נזקי רכב, לצורך העניין. והאחרונה והמקיפה ביניהן היא ביטוח מקיף – אשר יכולה להכיל גם צד ג'. במסגרת ביטוח מקיף ניתן לכלול המוני סוגי כיסויים שונים, כמו נזק לרכב, גניבות, אספקת רכב חלופי, וכיוצא בזה.

אילו דגמים של לנצ'יה (Lancia) אפשר לבטח?

ישנם דגמים שונים של רכבי לנצ'יה שניתן לבטח, ביניהם לנצ'יה דלתא, לנצ'יה קפא, לנצ'יה דדרה, לנצ'יה ליברה, לנצ'יה בטא, ואולי גם אחרים.

כמה עולה ביטוח לנצ'יה (Lancia)?

ראשית כל, יש לציין שעולה יותר לבטח רכב ישן מאשר רכב חדש. ובאמת, ברשימת הרכבים שסיפקנו בפסקה הקודמת, רשמנו מספר רכבים ישנים, או שיכולים להיות ישנים. שהרי תחשיב הביטוח מורכב מפרופיל הרכב (בין השאר, השנתון שלו), פרופיל הנהג, ומדיניות הפנים של החברה.

לכל חברה הצעת מחיר אחרת, אפילו לאותה חבילה ביטוחית והשוואת ביטוחים יכולה לגלות עלויות מפתיעות.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר euroncap מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של לאנצ'יה אפסילון (Lancia Ypsilon) , הנתונים מסמנים דירוג של 2/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לדגם משנת 2015, שנחשב, לדעתנו – נמוך.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח ללנצ'יה (Lancia)?

מדוע לרכוש ביטוח לרכב לנצ'יה? ובכן, באם רוצים לתקן אותו, לא צריך לשלם כסף, או לפחות – הרבה פחות. ובאם מדובר בגרסאות היוקרה של הרכב, הרי שהדבר יכול לספר ולעדכן על חיסכון של עשרות ואף מאות אלפי שקלים חדשים. הרי, זה יכול להיות נהדר לתת לחברת הביטוח לכסות את כל זה, וזה מה שביטוח מקיף יכול לאפשר, במקרה זה.

יתרה מכך, יש גם את כל הנושא הזה של ירידת ערך, במחירון הרכב. הדבר קורה לרבות ממכוניות ישראל, והוא מושפע מבלאי, מתאונות, מזמן שעבר, ושלל גורמים שיכולים להיות אפילו שרירותיים, אפילו אם הגיוניים – ועל כן, מחיר או ערך המחירון של הרכב הנרכש יורד עם הזמן.

דרך להשפיע על נסיגתו היא דרך הקפדה על בריאות הרכב. בין אם מדובר על שגרת טיפולים תקופתיים, או לתת לו תשומת לב בריאה לאחר תאונה. דרך מסוימת שבה נוכל לתת מענה, היא דרך הפעלת הביטוח, אם אחרי תאונות או אם לטובת טיפולים רלוונטיים כאלה ואחרים – ועל כן, נמליץ לכלול בחוזה ביטוח הרכב סעיף שמאפשר לרכב להיכנס לכל מוסך שאנחנו נבחר, כדי לבחור ספציפית במוסכים שמאפשרים חלקים מקוריים.

ועל כן, הרשום בספרי הרכב יתעד מידה הגונה של טיפולים תקופתיים, היסטוריית טיפולים נהדרת, ואף את פרטיו האישיים של המטפל ברכב. שלא נדבר על חלקים מקוריים. הדבר ישתקף, לדעתנו, נאמנה בערך מחירון הרכב.

יתרה מכך, נזכיר שמחיר מחירון מושפע הן מהבלאי שרכב צובר עם זמן/שימוש, והן מתחזוקה לגביו באופן תקופתי ומתבקש, ופשוט – מבריאות ותפקוד הרכב. שכן, בכל מקרה המחירון מספר על ירידה בערך הרכב מדי שנה – ואם יש לנו עסק עם רכב מטופל ובריא, הרי שהוא יכול להישמר למקור ולשמור על ערכו כמידת הניתן בשוק.

שכן ספציפית עבור לנצ'יה דלתא, אתר "כבישים", מוסר חוות דעתו כי אפשר לצפות לירידת ערך תלולה. ובאתר קארזון, המכונית אפילו לא מופיעה בתוצאות החיפוש של מאגרי המידע באתר.

איך לקנות ביטוח לנצ'יה (Lancia)?

ישנן דרכים רבות, הכוללות בין היתר גם הרמת טלפון לחברת ביטוח, ולשאול, "מה יש לך עבורי לרכב לנצ'יה?". שיטה נוספת, שאנו נמליץ – היא הרמת טלפון לסוכן הביטוח (מטעמנו), שייעץ לך על שלל הכיסויים הרלוונטיים לך, או שלא (לדעתו), כמו גם יעזור לך לייעל את עלות הפוליסה, כמיטב יכולתו.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח לנצ'יה (Lancia) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק