ביטוח לנצ'יה (Lancia)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח לנצ'יה (Lancia)במה הוא מיוחד?

ביטוח לנצ'יה לוקח בחשבון שלוש רמות של ביטוחים. הראשונה היא ביטוח חובה, ורבים מאיתנו מכירים אותו מפקודת רכב מנועי התקפה לגבי אנשים שעולים על רכב ממונע לכביש. השנייה היא של צד ג', שכן ביטוח חובה לא מכסה צד ג', או נזקי רכב, לצורך העניין. והאחרונה והמקיפה ביניהן היא ביטוח מקיף – אשר יכולה להכיל גם צד ג'. במסגרת ביטוח מקיף ניתן לכלול המוני סוגי כיסויים שונים, כמו נזק לרכב, גניבות, אספקת רכב חלופי, וכיוצא בזה.

אילו דגמים של לנצ'יה (Lancia) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

ישנם דגמים שונים של רכבי לנצ'יה שניתן לבטח, ביניהם:

  • לנצ'יה דלתא
  • לנצ'יה קפא
  • לנצ'יה דדרה
  • לנצ'יה ליברה
  • לנצ'יה בטא
  • ואחרים.

כמה עולה ביטוח לנצ'יה (Lancia)?גם טווח זה בסדר

ראשית כל, יש לציין שעולה יותר לבטח רכב ישן מאשר רכב חדש. ובאמת, ברשימת הרכבים שסיפקנו בפסקה הקודמת, רשמנו מספר רכבים ישנים, או שיכולים להיות ישנים. שהרי תחשיב הביטוח מורכב מפרופיל הרכב (בין השאר, השנתון שלו), פרופיל הנהג, ומדיניות הפנים של החברה.

לכל חברה הצעת מחיר אחרת, אפילו לאותה חבילה ביטוחית והשוואת ביטוחים יכולה לגלות עלויות מפתיעות.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר euroncap מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של לאנצ'יה אפסילון (Lancia Ypsilon) , הנתונים מסמנים דירוג של 2/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לדגם משנת 2015, שנחשב, לדעתנו – נמוך.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח ללנצ'יה (Lancia)?אל תוותרו על הכיסוי

מדוע לרכוש ביטוח לרכב לנצ'יה? ובכן, באם רוצים לתקן אותו, לא צריך לשלם כסף, או לפחות – הרבה פחות. ובאם מדובר בגרסאות היוקרה של הרכב, הרי שהדבר יכול לספר ולעדכן על חיסכון של עשרות ואף מאות אלפי שקלים חדשים. הרי, זה יכול להיות נהדר לתת לחברת הביטוח לכסות את כל זה, וזה מה שביטוח מקיף יכול לאפשר, במקרה זה.

יתרה מכך, יש גם את כל הנושא הזה של ירידת ערך, במחירון הרכב. הדבר קורה לרבות ממכוניות ישראל, והוא מושפע מבלאי, מתאונות, מזמן שעבר, ושלל גורמים שיכולים להיות אפילו שרירותיים, אפילו אם הגיוניים – ועל כן, מחיר או ערך המחירון של הרכב הנרכש יורד עם הזמן.

דרך להשפיע על נסיגתו היא דרך הקפדה על בריאות הרכב. בין אם מדובר על שגרת טיפולים תקופתיים, או לתת לו תשומת לב בריאה לאחר תאונה. דרך מסוימת שבה נוכל לתת מענה, היא דרך הפעלת הביטוח, אם אחרי תאונות או אם לטובת טיפולים רלוונטיים כאלה ואחרים – ועל כן, נמליץ לכלול בחוזה ביטוח הרכב סעיף שמאפשר לרכב להיכנס לכל מוסך שאנחנו נבחר, כדי לבחור ספציפית במוסכים שמאפשרים חלקים מקוריים.

ועל כן, הרשום בספרי הרכב יתעד מידה הגונה של טיפולים תקופתיים, היסטוריית טיפולים נהדרת, ואף את פרטיו האישיים של המטפל ברכב. שלא נדבר על חלקים מקוריים. הדבר ישתקף, לדעתנו, נאמנה בערך מחירון הרכב.

יתרה מכך, נזכיר שמחיר מחירון מושפע הן מהבלאי שרכב צובר עם זמן/שימוש, והן מתחזוקה לגביו באופן תקופתי ומתבקש, ופשוט – מבריאות ותפקוד הרכב. שכן, בכל מקרה המחירון מספר על ירידה בערך הרכב מדי שנה – ואם יש לנו עסק עם רכב מטופל ובריא, הרי שהוא יכול להישמר למקור ולשמור על ערכו כמידת הניתן בשוק.

שכן ספציפית עבור לנצ'יה דלתא, אתר "כבישים", מוסר חוות דעתו כי אפשר לצפות לירידת ערך תלולה. ובאתר קארזון, המכונית אפילו לא מופיעה בתוצאות החיפוש של מאגרי המידע באתר.

איך לקנות ביטוח לנצ'יה (Lancia)?הצמדו לחברות מתמחות

ישנן דרכים רבות, הכוללות בין היתר גם הרמת טלפון לחברת ביטוח, ולשאול, "מה יש לך עבורי לרכב לנצ'יה?". שיטה נוספת, שאנו נמליץ – היא הרמת טלפון לסוכן הביטוח (מטעמנו), שייעץ לך על שלל הכיסויים הרלוונטיים לך, או שלא (לדעתו), כמו גם יעזור לך לייעל את עלות הפוליסה, כמיטב יכולתו.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק