ביטוח לקסוס (Lexus) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח לקסוס (LEXUS)

ישנם כל מיני סוגי ביטוח לרכבי לקסוס. החל מביטוח החובה, לביטוח צד ג', ואפילו ביטוח מקיף. ביטוח חובה מכסה נזקי-גוף, ביטוח צד ג', את צד ג', וביטוח מקיף נזקי רכב וסעיפים רבים אחרים.

אילו דגמים של לקסוס (LEXUS) אפשר לבטח?

באופן כללי, ישנם דגמי לקסוס רבים שנוכל לבטח, בין היתר גם את לקסוס NX , לקסוס UX, לקסוס RX, לקסוס IS, לקסוס CT, לקסוס ES, לקסוס RX L, לקסוס LS, לקסוס LC קבריולה, לקסוס LC קופה ואחרים.

כמה עולה ביטוח לקסוס (LEXUS)?

הרי, זו שאלה מעולה. כדי לזהות את התשובה, אפשר להסתכל על מספר גורמים. מידת בטיחות, פרופיל נהג, פרופיל רכב כמו גם מדיניות פנים חברה. פרופיל הנהג הוא פרטים גנריים כמו גיל, וותק רישיון, וכיוצא בזה. פרופיל רכב מדבר על גיל הרכב, מצבו וכיוצא בזה, עם שלל פרטים טכניים מפוזרים במרקע ומדיניות פנימית היא פשוט הדרך בה החברה רואה את המצב ומקבלת החלטות בגינו. או כך נבחר לפרש זאת כעת.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של לקסוס NX, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת 2014 וציון זהה מטעם NHSTA (ארגון אמריקאי לבטיחות בדרכים), לשנת 2020.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
APP TO YOU

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח לקסוס (LEXUS)?

ישנן סיבות מגוונות לרכוש ביטוח לרכב לקסוס. אם נסתכל, לדוגמה, על עלויות התיקון של רכב זה – בעיקר בגרסאות היקרות שלו – הרי שהן יכולות להגיע לכדי מכסה של עשרות או מאות אלפי שקלים. אין לנו בעיה עם האפשרות של לשלם על תיקונים – הרי זה נהדר, כסף שמשרת את מטרותינו ומה לא – אלא שאם ניתן, במקום – לקבל כיסוי ספציפית מחברת הביטוח, כך שהיא תגלם את העלויות מכיסה – הרי זה משובח

נוסיף על כך – שאם באמת הולכים על האפשרות לקבל חוזה ביטוחי מחברת ביטוח כדי לכסות את עלויות התיקונים לרכב, ייתכן שנעשה בשכל אם נכלול סעיף בחוזה לפיו יש ללקוח זכות בחירה באשר למוסך בו הרכב מקבל טיפול. שכן הדבר יאפשר לבחור במוסכים שספציפית מאפשרים החלפת חלקים מקוריים.

מדוע זה משנה? ובכן, מקוריות זו איכות. ויתרה מכך – הדבר יכול לקבל ביטוי ברמת ספרי הרכב. שכן הם מתעדים היסטוריית טיפולים, ואולי גם חלקים מקוריים. ובספרי הרכב יהיה ניתן לראות מי היה אחראי על הטיפול, באיזה מוסך ובאיזו תדירות הרכב קיבל טיפולים. למה זה משנה? ובכן, אם נרצה להדגים ולהראות בהמשך כי הרכב במצב טוב – זו תהיה הוכחה מתאימה.

למעשה, מחיר מחירון של רכב יורד משנה לשנה וזה נקרא ירידת ערך. באם הרכב שמור, הערך שלו נשמר יותר, בהתאם. על כן, באם הרכב בריא ושמח, ומתוחזק היטב – הרי שערכו נשמר לאורך זמן.

שכן ספציפית עבור לקסוס NX, ישנה ירידת ערך של 16.7%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 34.4% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-50.9% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח לקסוס (LEXUS)?

ישנן דרכים רבות לרכוש ביטוח לקסוס. בין היתר, ניתן לדבר עם חבורת ביטוח שונות, להתייעץ עימן ולראות מה הן חושבות וכמה זה יכול לעלות. דרך נוספת היא דווקא לקבל את עצתו וייעוצו של סוכן ביטוח, לדוגמה, מן הסוכנות שלנו – כדי לקבל הדרכה אילו כיסויים כדאי לכלול ומה ניתן לשחרר, כמו גם – לאפשר השוואת ביטוחים כדי למצוא את העסקה היעילה ביותר בקרב חברות הביטוח בשוק.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח לקסוס (Lexus) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק