ביטוח מיצובישי (MITSUBISHI)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח מיצובישי (MITSUBISHI)במה הוא מיוחד?

מה הוא ביטוח מיצובישי? ובכן, נפתח בכך שהוא יכול להיות מורכב משלוש שכבות ביטוחיות שונות:

  1. ביטוח חובה
  2. ביטוח צד ג'
  3. ביטוח מקיף

ואכן, ביטוח חובה הוא זה שמתבקש מטעם חוק רכב מנועי, לכל נהג עם רכב על הכביש. ביטוח צד ג', מכסה צד ג', וביטוח מקיף מכסה נזקי רכב שאינם מכוסים במסגרת ביטוח חובה, כמו גם סעיפים רבים אחרים.

דגמי מיצובישי (MITSUBISHI) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

לצורך העניין, ניתן לבטח רבים מדגמי מיצובישי, ביניהם:

  • מיצובישי אאוטלנדר
  • מיצובישי ASX
  • מיצובישי ספייס סטאר
  • מיצובישי אקליפס קרוס
  • מיצובישי אטראז'
  • מיצובישי טרייטון
  • ואחרים.

כמה עולה ביטוח מיצובישי (MITSUBISHI)?גם טווח זה בסדר

מה משפיע על עלויות של ביטוח מיצובישי? ובכן, ישנם גורמים שונים – בין אם מדובר על פרופילי הנהג והרכב, ומדיניות פנימית. פרופיל הרכב כולל בחובו הן את מידת הבטיחות של הרכב, בריאותו ושלל גורמים אחרים. ככל שהרכב בריא, חזק, משוכלל ובטיחותי יותר – כך סביר שזה ייטיב עם מחיר ותחשיב הפוליסה.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של מיצובישי אאוטלנדר, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת 2012 וציון של 4/5 מטעם הארגון האמריקאי לבטיחות בדרכים לשנת 2019.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב
ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח מיצובישי (MITSUBISHI)?אל תוותרו על הכיסוי

מדוע, באמת, לרכוש ביטוח מיצובישי? סיבה אחת היא כמובן כיסוי עלויות התיקון של הרכב, וסיבה אחרת, היא אינסוף (או מספר מרובה במיוחד) של כיסויים ביטוחיים שניתן להחיל על המכונית. שהרי, עלויות תיקון לרכב יוקרה יכולות להיות במסגרת עשרות ומאות אלפי שקלים – ואם חברת הביטוח מתנדבת לשלם – הרי זה משובח. ובכך, ניתן לגלם את עלויות התיקון, על ידי חברת הביטוח.

יתרה מכך, אם עוסקים בנושא של ירידת ערך עבור מיצובישי – שהרי, מכוניות במשק הישראלי חוות אובדן ערך באופן ממוצע וסביר, לפחות מבחינת היבטי שוק מסוימים – אפשר למזער ולמגר את התופעה כדרך שמירה ותחזוקה של רכב בריא, שלם ובעל חלקים מקוריים. ובכך, הרי שהמחירון יתייחס למכונית כמו הייתה שמורה היטב ועל פי כן יעניק לה ערך "גבוה" יותר.

עקב כך שערך הרכב בכל מקרה יורד, ועל כן אם רוצים למכור אותה על פי מחיר מחירון, הוא ישקף זאת. כדי להישאר נכונים למחיר המקורי של המכונית, מתבקש להדגים שערכה הוא רב, ודרך מסוימת לעשות זאת, יכולה להיות דרך תחזוקה מתאימה, החלת חלקים מקורים כחלפים, היסטוריית טיפולים נאותה, וכיוצא בזה

לדוגמה, דרך הכללה של סעיף בחוזה הביטוחי, לפיו – אם לוקחים את הרכב לתיקון או טיפול, הרי שזה יהיה במוסך שמאפשר חלקים מקוריים לבחירת הלקוח, על פני טיפול במוסכי הסדר – כך שעל בטוח נלך למקום שיביא את מה שמתבקש.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור מיצובישי אאוטלנדר, ישנה ירידת ערך של 17.5%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 30.8% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-43.7% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח מיצובישי (MITSUBISHI)?הצמדו לחברות מתמחות

כיצד לרכוש ביטוח מיצובישי? ובכן, ניתן לקנות אותו מחברות הביטוח המציעות ביטוח רכב, וניתן לקנות אותו דרך הסוכנות שלנו – שעל הדרך, ובכוונה תחילה תבקש לעזור ולייעץ באיתור ודיוק הכיסויים הביטוחיים הנכונים והמתאימים לצרכייך ורצונותייך, כך שהתיק הביטוחי שלך יהיה מותאם אישית. ובו בזמן, תגלה את המחירים הביטוחיים התחרותיים והיעילים כדי להוזיל עלויות עבור חבילות ביטוחיות הולמות ומדויקות ככל האפשר.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק