ביטוח משאית קלה מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח משאית קלה

באופן עקרוני, משאית קלה יכולה להיחשב כמשאית שמשקלה לא רב מכ-15 טון. משאית, היא כלי רכב מנועי – ועל כן מתבקשת להחזיק בביטוח חובה, מטעם חוק רכב מנועי. יתרה מכך – ניתן לשקול כיסויים ביטוחיים נוספים, בין השאר כיוון שעלותה של משאית יכולה להיות רבה, ולפי כך, כיסוי שלה יכול להיות רלוונטי ובעל ערך. בניגוד לכלי רכב בעלי ערך כספי נמוך, אותם אין טעם לבטח – כי אפשר להחליף אותם בקלות, משאית יכולה להגיע במידת השקעה רבה יותר – והיכולת להחזיר את הכסף מטעם חברת הביטוח, במקרה של גניבה, נזק מתאונה או שריפה (וכו'), יכול להיות בעל ערך במקרה שכזה.

מי צריך לרכוש ביטוח משאית קלה?

באופן כללי, מי שרוצה להעלות רכב מנועי לכביש, סביר שיתבקש לבטח אותו לכל הפחות בביטוח חובה. כאשר מדובר במשאית קלה, עד 15 טון – הרי שיש לה פוליסה ייעודית, הן אם מדובר על ביטוח חובה, והן על ביטוח מקיף.

כשזה נוגע לביטוח מקיף, חשוב, לדעתנו לבטח משאית בשווי הנתון לה. כלומר, אם ערכה נמוך ממיליון ₪, הרי זה בסדר לבטח אותה בפוליסה שמקבלת משאיות עד סכום זה – ואם שוויה רב יותר, על כן זהו פרט שחשוב לשקול כדי לבחור פוליסה מתאימה. יתרה מכך, הכללת סעיף ביטוחי המאפשרת אחריות מוגדלת לצד ג', יכולה להיות בעלת ערך. סעיף נוסף, כיסוי להוצאות משפטיות – יכול להיות רלוונטי גם כן, אם כי מתבקש לבדוק באם גבולות האחריות, הסכום אותו חברת הביטוח מוכנה להשקיע– אכן רלוונטי ומתאים לרצונות הביטוחיים.

סעיף נוסף שמומלץ לבדוק – הוא סעיף ההשתתפות העצמית. באם העלויות רלוונטיות ומצדיקות את עצמן. אפשר שהסכום ישתנה בין פרמיה לפרמיה, ואפשר שהוא יעמוד על כמה אלפי שקלים, או אחוזים בודדים מתגמולי הביטוח.

מדוע חשוב לקנות ביטוח משאית קלה?

ראשית כל, אפשר לכסות את כל עלויות תיקוני הנזקים למשאית, בהתאם לתנאי הפוליסה – כמו גם לכסות עלויות ולקבל פיצויים ביטוחיים במקרה של גניבתה. כמו גם כיסויים מעניינים אחרים. שנית כל, ישנם כתבי שירות וכיסויים אופציונאליים, כמו אלו של שירותי דרך וגרירה, או כיסוי מורחב לשבר שמשות הכולל פטור משתתפות עצמית, וכיוצא בזה, ואפילו כיסוי צד ג' בעבור כלים מקצועיים שיכולים להיות חלק מעבודתם של אנשים שנוהגים במשאית – כמו מנוף, רמסע, מנוף סל אדם, נגרר וכיוצא בזה.

אם כי, אפשר שיהיו סוגי משאיות שלא יעמדו בתנאי הסף לכניסה לביטוח – בין אם מדובר במשאיות ללימוד נהיגה, אלו המובילות דלקים או חומרים מסוכנים, אלו המשמעות לגרירה, חילוץ והובלת כלי רכב בשכר, דחסנית, ביובית, שלו הנושאות מכשיר קידוח, אלו שאחראיות על טאטוא ואלו שיש בהן סולם גבהים, כמו גם אלו השייכות לצי משאיות עם עשר משאיות ומעלה מכך. ובאם מדובר על משאית במשקל 10 טון ומעלה (סביר שעד 15), יש התניה להחזיק ברישיון מוביל, בהתאם להנחיות משרד התחבורה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב
DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב

כמה עולה ביטוח משאית קלה?

עולם הביטוחים מושפע באופן כללי ממספר גורמים שיכולים להשפיע על המחיר. בין אם מדובר בפרופיל הנהג, הרכב ומדיניות חברה פנימית – כמו גם שלל הנחות פנימיות שהחברה מעניקה. ישנן חברות שיעניקו 15% הנחה על ביטוח חובה אם יירכש יחד עם מקיף, בהתאם לתנאים מסוימים. ישנן חברות שיידרשו תנאי סף כדי בכלל להחזיק בפוליסה, כמו קיום נהגים בגיל 24 ומעלה, בעלי ותק נהיגה במשאית של שנתיים ומעלה, לפי תנאים מסוימים. כמו גם עבר ביטוחי "נקי מספיק".

כל כיסוי וכתב שירות, הנכלל בפוליסה – משפיע על המחיר אף יותר. משאית עד 12 טון יכולה להוסיף כ-300-400 ₪, או כך, למחיר הפרמיה – ובאם מדובר על משאית קלה במשקל 12 עד 15 טון, הרי ששירותי דרך וגרירה ככתב שירות יכולים להוסיף בין 350-450 ₪ למחיר הפרמיה.

מחיר פרמיה ממוצעת, יכול לעמוד על כ-4,000 ₪, בכפוף לתחשיב הביטוחי, ובהתאם למצב עצמו, תוך שהשוואת ביטוחים יכולה להניב הצעות שונות.

איך לקנות ביטוח משאית קלה?

ברכישת ביטוח משאית קלה, וברכישת ביטוח רכב באופן כללי – נמליץ לבדוק לא רק מהו גובה הפרמי החודשית, אלא גם מהו גובה הכיסוי. ולא רק באם המשאית מבוטחת, אלא גם באם הסחורה מבוטחת (ביטוח סחורה בהעברה). וגם, להתעניין במידת ההשתתפות העצמית. ובאם קיימים כמה נהגים למשאית – לבדוק שכולם מכוסים, ועומדים בתנאי הפוליסה.

ניתן לרכוש פוליסה שכזו מרבות החברות המציעות אותה, כמו גם דרכנו – ולקבל את עזרתנו בהשוואת מחירים, דיוק הכיסויים ועין מקצועית כמיטב יכולתנו להעניק – על ההליכים.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח משאית קלה מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק