ביטוח נהג חדש מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח נהג חדש

כשנתיים לאחר קבלת רישיונו, נהג ייחשב "כחדש", על פי תפישת החוק והמוסדות בישראל. לא משנה גילו, לא משנה אם הוא בן 53, הוא עדיין נהג חדש, למשך שנתיים. ועל כן, הוא ראוי להוכיח את עצמו כנהג מוצלח, במשך זמן זה. בין אם מדובר על נהיגה עם רישיון בתוקף, נהיגה כחוק, מתן זכות קדימה, נהיגה עם מלווה, לעקוף רק כשמותר, לנהוג במהירויות מותרות, עצירת לפני מסילת ברזל, נהיגה בפיכחות, וכיוצא בזה. כמו גם – לנהוג על ביטוח חובה.

ואכן, נהגים חדשים רבים, שהם במקרה נהגים צעירים (עד גיל 24), שאולי עוד חיים עם ההורים – יכולים להיכנס איתם במסגרת הפוליסה, וליהנות מהפוליסה של ההורים. אלא, שההורים מתבקשים לשלם סכומים נוספים על הפוליסה, כיוון שכעת היא כוללת "נהג חדש".

כך שבמקרה זה או שההורים ישלמו יותר, או שנהגים החדשים ישלמו עבור עצמם – או שלא יהיה ביטוח חובה לנהגים החדשים, ועל פי כן לא יהיה זה כחוק מבחינתם – לעלות על ההגה.

מתוך כך, ומתוך הקשבה לנושא – נוצרו כלים ביטוחים מעניינים, כמו אלו שמאפשרים לנהג צעיר – לנהוג ברכב משפחתי, ללא צורך לכלול בפוליסה של ההורים – את היתכנותו של נהג צעיר. הפוליסה שלהם נשארת בלי שינוי, בעוד הנהג הצעיר רוכש פוליסה המכסה רק את נהיגתו האישית, ומבוססת קילומטרז' נסיעה בפועל. ובכך, נחסכים כספים לפוליסה המשפחתית, והצעיר יכול לשלם כמידת נסיעתו.

מדוע שיהיה זה חכם ורלוונטי? ובכן, עקב כך שנהג צעיר, כמו גם נהג חדש – יכול לקבל עלויות פרמיה גבוהות יותר, עקב גילו הצעיר, או וותק ניסיונו הרענן – פוליסה נפרדת, שמכסה את טווח הקילומטרים – יכולה להיות יעילה, ואז זולה יותר לטווח הקצר. אלא אם יש תכנון להשתמש ברכב לטווחי זמן ומרחק ארוכים – ואז ייתכן שפוליסה רגילה, בין אם מדובר בפוליסה משפחתית שחולקים בה הנהגים הצעירים, או בפוליסה אישית שחולקים בה נהגים מבוגרים (מעל גיל 24) אך חדשים (מתחת ל-2 שנות וותק ניסיון), היא הבחירה היעילה יותר, מבחינת עלויות וכיסויים.

מי צריך לרכוש ביטוח נהג חדש?

מי צריך לרכוש ביטוח נהג חדש? ובכן, נהגים חדשים. שהרי – כדי לעלות על הכביש, הם מתבקשים להחזיק בביטוח חובה, ואם הם רוצים להגדיל ראש – הם יכולים לבחור ברשות, גם ביטוח מקיף וצד ג'.

ביטוח חובה, מתבקש מטעם חוק רכב מנועי – ומכסה נזקי גוף, אך לא נזקי רכב ולא צד ג'. ביטוח מקיף מכסה נזקי רכב, ויכול לכסות גם צד ג'.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לקנות ביטוח נהג חדש?

ביטוח חובה לנהג חדש, הוא כמובן מתבקש על פי חוק – ועל כן, אם לנהג חדש יש רצון לעלות על הכביש, ולהתנהג "לפי הספר", במיוחד בתקופת השנתיים הזו מרגע קבלת רישיונו, כך שיעשה דברים על פי חוק ומה לא – הרי שביטוח חובה יכול להיות כלי מתאים לשם כך. ביטוח מקיף, יכול להתאים – בעיקר כי הדבר יכול לאפשר לנהג חדש לכסות אי אילו תיקונים, גניבות ושלל כיסויים מתבקשים ונכונים (לו) אחרים שיכול להיות שירצה בהם.

כמה עולה ביטוח נהג חדש?

ובכן, עקב כך שחברת הביטוח קובעת את מחרי הפוליסה על פי פרופיל הרכב, מדיניות החברה ופרופיל הנהג – הרי שנהג יחיד מעל גיל שלושים עם וותק רישיון של 12 שנה לכל הפחות, וללא עבר ביטוחי של תביעות קודמות – כמובן יקבל מחיר אחר מאשר נער בן 17, שהוא כמובן נהג חדש. ייתכן שמדובר על סטטיסטיקות, ייתכן שמדובר על היגיון בריא – כדי לנסות להניח מי מבניהם יכול להיות הנהג המיומן והאמין יותר. וכמובן, המיומן והאמין, כמו גם הזהיר יותר – זוכה למחירים נמוכים יותר. ועל כן, ככל שוותק הנהיגה וגיל הנהגה עולים – כך יורד מחיר הביטוח. הדבר יקבל ביטוי הן בגובה עלות הביטוח השנתית, כמו גם בגובה ההשתתפות העצמית באם יפעילו את הביטוח.

אם מדובר בנהג חדש – ורוצים להוסיף אותו לפוליסה, הרי מתבקש לקרוא לילד בשמו ולהצהיר שמדובר בנהג חדש – זאת כדי שהחוזה הביטוחי ייכנס לתוקף. כך שבכל מקרה הנתון הזה מתבקש להילקח בחשבון, אם קיים.

איך לקנות ביטוח נהג חדש?

ניתן לרכוש ביטוח נהג חדש דרך שלל חברות הביטוח השונות, כמו גם דרך הסוכנות שלנו – דבר שיכול להיות יעיל במיוחד, לאור יכולתנו לאפשר ולעזור עם השוואת ביטוחים, מה שיכול לאתר עסקאות ביטוחיות במחיר יעיל ונהדר. כמו גם, נוכל לעזור בייעוץ, ובדיוק הכיסויים המתבקשים פר ביטוח, לנהג צעיר, פר מקרה.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח נהג חדש מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק