ביטוח ניסאן (Nissan)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח ניסאן (Nissan)במה הוא מיוחד?

מה הוא ביטוח ניסאן? ביטוח ניסאן מורכב משלושה סוגים אפשריים של כיסויים:

 1. ביטוח חובה
 2. ביטוח צד ג'
 3. ביטוח מקיף

לא משנה מה נבחר, רק ביטוח חובה הוא המתבקש מטעם חוק רכב מנועי והוא מכסה רק נזקי גוף, לא צד ג' ולא נזקי רכב. ביטוח מקיף מכסה צד ג', כמו גם נזקי רכב – כמו גם המוני סעיפים כיסויים אחרים.

אילו דגמים של ניסאן (Nissan) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

לצורך העניין, ניתן לבטח רבים מדגמי ניסאן כמו:

 • ניסאן קשקאי
 • ניסאן אקס טרייל
 • ניסאן סנטרה
 • ניסאן ג'וק
 • ניסאן מיקרה
 • ניסאן אלטימה
 • ניסאן מקסימה
 • ניסאן ליף
 • ניסאן נווארה
 • ניסאן e-NV200ו
 • ואחרים.

כמה עולה ביטוח ניסאן (Nissan)?גם טווח זה בסדר

שאלת העלויות יכולה להימדד בגורמים, המשפיעים על העלות. לצורך העניין יש לנו את פרופיל הנהג, הרכב ומדיניות החברה. פרופיל הרכב יכול להיות מושפע מהמוניטין "הבטיחותי", של הרכב. פרופיל הנהג יכול להיות מושפע מוותק הנהג, גילו, מגדרו, היסטוריה ביטוחית וכיוצא בזה. כך או כך, השוואת מחירים בין ביטוחים יכולה לייעל עוד יותר את מחיר ביטוח הרכב.

מדד הבטיחות מהווה גורם חיוני וחשוב אשר עשוי להשפיע באופן ניכר על מחיר הביטוח. רכבים בעלי דירוג בטיחות גבוה נוטים להנות מפרמיות נוחות יותר – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של ניסאן קשקאי, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2014.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח ניסאן (Nissan)?אל תוותרו על הכיסוי

מדוע ולמה, חשוב לקנות ביטוח ניסאן? ובכן – באם יש לכם רכב ניסאן ואתם רוצה לבטח אותו עבור גניבות, תאונות, תיקונים וכיוצא בזה (ושלל דברים אחרים) – ביטוח מקיף יאפשר לכם זאת בקלות ובפשטות.

המורכבות היחידה, או אחת מהן – תהא לברור אילו מן הסעיפים לכלול, ואילו לא – בביטוח מקיף, מרוב אפשרויות. הדבר יכול לאפשר כיסוי נזקים לרכב –ועל כן עלויות התיקון של עשרות או מאות אלפי שקלים חדשים– יכולות להיות מגולמות על ידי חברות הביטוח.

יתרה מכך, כל ירידת ערך "טבעית" המתרחשת במחיר המחירון של רכבי ניסאן – ניתן למגר במידת מה דרך טיפולים נאותים לרכבי ניסאן. רכב שמור ומתוחזק היטב – זה רכב ששומר על רכבו, באופן יחסי לרכבים שאינם.

רכב מתוחזק ובריא, הוא זה ששומר על שגרת טיפולים יציבה ורציפה, כמו גם מחזיק בחלקים מקוריים, וכיוצא בזה. נרצה להציע טיפ ביטוחי. בעת בקשת הפרמיה, יש עניין לוודא כי קיים סעיף לפיו הלקוח בוחר היכן לתקן את הרכב – כך שהוא ייבחר, אם ירצה, במוסכים שמאפשרים תיקון עם חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור ניסאן קשקאי, ישנה ירידת ערך של 16.8%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 34.5% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-50% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח ניסאן (Nissan)?הצמדו לחברות מתמחות

ביטוח ניסאן ניתן לרכישה דרך חברות הביטוח השונות, ואין בכך חדשות. אלא, שאולי לא הרבה מבינים את הערך שיש לסוכנות ביטוח בנושא. שכן, סוכן מטעמנו – יכול לסייע בהתאמת הביטוח המקיף, וארגון מסוים של מה נכון לכלול, מה לא נכון לכלול – מה אפשר לכלול ומה לוותר, ובכך לעשות אופטימיזציה לכיסוי הביטוחי. יתרה מכך, הדבר יכול בהחלט לאפשר השוואת ביטוחים – כדי לגלות עסקאות ביטוחיות מהימנות ויעילות, כמיטב יכולתנו לגלותן.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק