ביטוח ניסאן (Nissan) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח ניסאן (Nissan)

מה הוא ביטוח מיצובישי? ביטוח מיצובישי מורכב משלושה סוגים אפשריים של כיסויים:
1. ביטוח חובה
2. ביטוח צד ג'
3. ביטוח מקיף

לא משנה מה נבחר, רק ביטוח חובה הוא המתבקש מטעם חוק רכב מנועי והוא מכסה רק נזקי גוף, לא צד ג' ולא נזקי רכב. ביטוח מקיף מכסה צד ג', כמו גם נזקי רכב – כמו גם המוני סעיפים כיסויים אחרים.

אילו דגמים של ניסאן (Nissan) אפשר לבטח?

לצורך העניין, ניתן לבטח רבים מדגמי ניסאן כמו ניסאן קשקאי , ניסאן אקס טרייל, ניסאן סנטרה, ניסאן ג'וק, ניסאן מיקרה, ניסאן אלטימה, ניסאן מקסימה, ניסאן ליף, ניסאן נווארה, ניסאן e-NV200ו ואחרים.

כמה עולה ביטוח ניסאן (Nissan)?

שאלת העלויות יכולה להימדד בגורמים, המשפיעים על העלות. לצורך העניין יש לנו את פרופיל הנהג, הרכב ומדיניות החברה. פרופיל הרכב יכול להיות מושפע מהמוניטין "הבטיחותי", של הרכב. פרופיל הנהג יכול להיות מושפע מוותק הנהג, גילו, מגדרו, היסטוריה ביטוחית וכיוצא בזה. כך או כך, השוואת מחירים בין ביטוחים יכולה לייעל עוד יותר את מחיר ביטוח הרכב.

מדד הבטיחות מהווה גורם חיוני וחשוב אשר עשוי להשפיע באופן ניכר על מחיר הביטוח. רכבים בעלי דירוג בטיחות גבוה נוטים להנות מפרמיות נוחות יותר – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של ניסאן קשקאי, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2014.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח ניסאן (Nissan)?

מדוע ולמה, רוכשת הזברה ביטוח ניסאן? ובכן – באם יש לה רכב ניסאן והיא רוצה לבטח אותו עבור גניבות, תאונות, תיקונים וכיוצא בזה (ושלל דברים אחרים) – ביטוח מקיף יאפשר לה זאת בקלות ובפשטות. המורכבות היחידה, או אחת מהן – תהא לברור אילו מן הסעיפים לכלול, ואילו לא – בביטוח מקיף, מרוב אפשרויות. הדבר יכול לאפשר כיסוי נזקים לרכב –ועל כן עלויות התיקון של עשרות או מאות אלפי שקלים חדשים– יכולות להיות מגולמות על ידי חברות הביטוח.

יתרה מכך, כל ירידת ערך "טבעית" המתרחשת במחיר המחירון של רכבי ניסאן – ניתן למגר במידת מה דרך טיפולים נאותים לרכבי ניסאן. רכב שמור ומתוחזק היטב – זה רכב ששומר על רכבו, באופן יחסי לרכבים שאינם.

רכב מתוחזק ובריא, הוא זה ששומר על שגרת טיפולים יציבה ורציפה, כמו גם מחזיק בחלקים מקוריים, וכיוצא בזה. נרצה להציע טיפ ביטוחי. בעת בקשת הפרמיה, יש עניין לוודא כי קיים סעיף לפיו הלקוח בוחר היכן לתקן את הרכב – כך שהוא ייבחר, אם ירצה, במוסכים שמאפשרים תיקון עם חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור ניסאן קשקאי, ישנה ירידת ערך של 16.8%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 34.5% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-50% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח ניסאן (Nissan)?

ביטוח ניסאן ניתן לרכישה דרך חברות הביטוח השונות, ואין בכך חדשות. אלא, שאולי לא הרבה מבינים את הערך שיש לסוכנות ביטוח בנושא. שכן, סוכן מטעמנו – יכול לסייע בהתאמת הביטוח המקיף, וארגון מסוים של מה נכון לכלול, מה לא נכון לכלול – מה אפשר לכלול ומה לוותר, ובכך לעשות אופטימיזציה לכיסוי הביטוחי. יתרה מכך, הדבר יכול בהחלט לאפשר השוואת ביטוחים – כדי לגלות עסקאות ביטוחיות מהימנות ויעילות, כמיטב יכולתנו לגלותן.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח ניסאן (Nissan) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק