ביטוח סאנגיונג (Ssangyong) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח סאנגיונג (Ssangyong)

ביטוח סאניונג הוא זה שמאפשר לנו לבטח את הרכב שלנו במערך של שלוש שכבות ביטוחיות. הרי מדובר על ביטוח חובה, ביטוח צד ג', וביטוח מקיף.

מה ההבדל בין הנזכרים לעיל? ובכן, ביטוח חובה מתבקש על פי חוק רכב מנועי והוא מכסה אך ורק נזקי גוף. עבור צד ג', מתבקש לרכוש ביטוח צד ג' לרכב סאנגיונג. בעוד שביטוח מקיף יכול להכיל הן את צד ג', והן נזקי רכב, כמו שלל מאפיינים אחרים.

אילו דגמים של סאנגיונג (Ssangyong) אפשר לבטח?

לצורך העניין, ניתן לבטח רבים מדגמי סאנגיונג כמו סאנגיונג רקסטון , סאנגיונג קורנדו, סאנגיונג טיבולי, סאנגיונג טיבולי XLV, סאנגיונג מוסו ואחרים.

כמה עולה ביטוח סאנגיונג (Ssangyong)?

בהינתן כך שיש שלושה סוגים שונים של ביטוח סאנגיונג, חובה, צד ג' ומקיף – הרי שניתן להתייחס לשאלת העלויות בנפרד עבור כל אחד מהם. באופן כללי, שאלת העלויות נמדדת, או שמא מושפעת, על ידי מספר גורמים, הקובעים את העלות. כך או כך, השוואת מחירים בין ביטוחים יכולה לייעל עוד יותר את מחיר החבילה הביטוחית.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של סאנגיונג קורנדו, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2019.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח סאנגיונג (Ssangyong)?

והרי, ביטוח מקיף לרכב סאנגיונג יכול לאפשר מספר אפשרויות שונות, כל שכן כיסוי תיקונים לרכב שכזה. שהרי, מחירו הגבוה בייחוד בגרסאות היוקרה שלו יכול להניב תיקוני חלפים ורכב, במחיר גבוה באופן תואם. על כן, באם רוצים לאפשר לחברת הביטוח לכסות כל עלויות שנכללות בפרמיה הביטוחית, הרי שביטוח סאנגיונג, יכול לסייע בכך.

יתרה מכך, ניתן להשתמש בביטוח מקיף לרכב סאנגיונג, כדי לוודא שהוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר, או לפחות שחברת הביטוח תעזור בלממן את זה – בהתאם לתנאי הפוליסה. שכן, כל ירידת ערך "טבעית" המתרחשת במחיר המחירון של רכבי סאנגיונג – ניתן למגר במידת מה דרך טיפולים נאותים לרכבי סאנגיונג. רכב שמור ומתוחזק היטב – זה רכב ששומר על רכבו, באופן יחסי לרכבים שאינם.

על כן, בהינתן כך שנתחזק את הרכב ונשמור על בריאותו, כדרך טיפולים תקופתיים, כמו גם בהינתן תיקונים נתקין לו חלפים מקוריים – נוכל לשמור על ערך הרכב, גם לאורך זמן, במידת הניתן. טיפ ביטוחי מאיתנו: בעת בקשת הפרמיה, יש עניין לוודא כי קיים סעיף לפיו הלקוח בוחר היכן לתקן את הרכב – כך שהוא ייבחר, אם ירצה, במוסכים שמאפשרים תיקון עם חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור סאנגיונג קורנדו, ישנה ירידת ערך של 16.9%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 39.9% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-58.6% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח סאנגיונג (Ssangyong)?

ניתן לרכוש ביטוח סאנגיונג בקלי קלות – אין זה יותר מאתגר מאשר הרמת טלפון לאחת מחברות הביטוח. יתרה מכך, ניתן לעשות את הדרך גם דרך סוכנות ביטוח – לדוגמה, אנחנו – כדי לקבל ייעוץ והדרכה בהתאמה אישית של הביטוח המקיף, כדי לברור סעיפים וכיסויים, מה להכניס ומה להוציא. יתרה מכך, ביכולתנו לסייע בהשוואת מחירים, בין חברות ביטוח שונות – כדי לגלות את ביטוח הרכב היעיל ביותר ביכולתנו להציע.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח סאנגיונג (Ssangyong) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק