ביטוח סאנגיונג (Ssangyong)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח סאנגיונג (Ssangyong)במה הוא מיוחד?

ביטוח סאניונג הוא זה שמאפשר לנו לבטח את הרכב שלנו במערך של שלוש שכבות ביטוחיות. הרי מדובר על ביטוח חובה, ביטוח צד ג', וביטוח מקיף.

מה ההבדל בין הנזכרים לעיל? ובכן, ביטוח חובה מתבקש על פי חוק רכב מנועי והוא מכסה אך ורק נזקי גוף. עבור צד ג', מתבקש לרכוש ביטוח צד ג' לרכב סאנגיונג. בעוד שביטוח מקיף יכול להכיל הן את צד ג', והן נזקי רכב, כמו שלל מאפיינים אחרים.

אילו דגמים של סאנגיונג (Ssangyong) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

לצורך העניין, ניתן לבטח רבים מדגמי סאנגיונג כמו:

  • סאנגיונג רקסטון
  • סאנגיונג קורנדו
  • סאנגיונג טיבולי
  • סאנגיונג טיבולי XLV
  • סאנגיונג מוסו
  • ואחרים.

כמה עולה ביטוח סאנגיונג (Ssangyong)?גם טווח זה בסדר

בהינתן כך שיש שלושה סוגים שונים של ביטוח סאנגיונג, חובה, צד ג' ומקיף – הרי שניתן להתייחס לשאלת העלויות בנפרד עבור כל אחד מהם. באופן כללי, שאלת העלויות נמדדת, או שמא מושפעת, על ידי מספר גורמים, הקובעים את העלות. כך או כך, השוואת מחירים בין ביטוחים יכולה לייעל עוד יותר את מחיר החבילה הביטוחית.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של סאנגיונג קורנדו, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2019.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב
APP TO YOU

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח סאנגיונג (Ssangyong)?אל תוותרו על הכיסוי

והרי, ביטוח מקיף לרכב סאנגיונג יכול לאפשר מספר אפשרויות שונות, כל שכן כיסוי תיקונים לרכב שכזה. שהרי, מחירו הגבוה בייחוד בגרסאות היוקרה שלו יכול להניב תיקוני חלפים ורכב, במחיר גבוה באופן תואם. על כן, באם רוצים לאפשר לחברת הביטוח לכסות כל עלויות שנכללות בפרמיה הביטוחית, הרי שביטוח סאנגיונג, יכול לסייע בכך.

יתרה מכך, ניתן להשתמש בביטוח מקיף לרכב סאנגיונג, כדי לוודא שהוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר, או לפחות שחברת הביטוח תעזור בלממן את זה – בהתאם לתנאי הפוליסה. שכן, כל ירידת ערך "טבעית" המתרחשת במחיר המחירון של רכבי סאנגיונג – ניתן למגר במידת מה דרך טיפולים נאותים לרכבי סאנגיונג. רכב שמור ומתוחזק היטב – זה רכב ששומר על רכבו, באופן יחסי לרכבים שאינם.

על כן, בהינתן כך שנתחזק את הרכב ונשמור על בריאותו, כדרך טיפולים תקופתיים, כמו גם בהינתן תיקונים נתקין לו חלפים מקוריים – נוכל לשמור על ערך הרכב, גם לאורך זמן, במידת הניתן. טיפ ביטוחי מאיתנו: בעת בקשת הפרמיה, יש עניין לוודא כי קיים סעיף לפיו הלקוח בוחר היכן לתקן את הרכב – כך שהוא ייבחר, אם ירצה, במוסכים שמאפשרים תיקון עם חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור סאנגיונג קורנדו, ישנה ירידת ערך של 16.9%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 39.9% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-58.6% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח סאנגיונג (Ssangyong)?הצמדו לחברות מתמחות

ניתן לרכוש ביטוח סאנגיונג בקלי קלות – אין זה יותר מאתגר מאשר הרמת טלפון לאחת מחברות הביטוח. יתרה מכך, ניתן לעשות את הדרך גם דרך סוכנות ביטוח – לדוגמה, אנחנו – כדי לקבל ייעוץ והדרכה בהתאמה אישית של הביטוח המקיף, כדי לברור סעיפים וכיסויים, מה להכניס ומה להוציא. יתרה מכך, ביכולתנו לסייע בהשוואת מחירים, בין חברות ביטוח שונות – כדי לגלות את ביטוח הרכב היעיל ביותר ביכולתנו להציע.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק