ביטוח סחר רכב מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח סחר רכב

ביטוח סחר ברכב, הוא ביטוח רכב הנועד למטרות בעלי עסקים – שעושים, מטבע הדברים – שימוש מרבי ברכבים שלהם, במסגרת עבודתם ונעזרים בו לביצוע משימות שונות במסגרות עסקיות. הביטוח נוגע לסחר רכב, לא לרכב ספציפי – אלא לפעילות הסחר שנעשית באפשרותו. כלומר, במקום לבטח רכב ספציפי, מבטחים את ההיתכנות העסקית של השימוש ברכב. אם נעשה שימוש ברכב בהקשר עסקי – הביטוח בתוקף.

עקב כך שלא מדובר בביטוח רכבים ספציפיים, אלא דווקא בית עסק ורכביו באופן כללי – הביטוח הוא עבור העסק, לא עבור הרכב – ועל כן אם ישנם רכבים מתחלפים, או שלא ניתן/רצוי לסמן באופן ייעודי רכבים המיועדים לביטוח במסגרת העבודה, הדבר יכול להיות בעל ערך לביטוח.

מטעם חוק רכב מנועי, מתבקש לבטח כל רכב שעולה לכביש בביטוח חובה. אפשר לעשות שימוש בביטוח זה, כדי לכסות את הבקשה החוקית, ועם זאת – מתבקש לבחון את תנאי הפוליסה נאמנה, כדי לבדוק אם היא מתאימה לעסק ספציפי כזה או אחר.

מי צריך לרכוש ביטוח סחר רכב?

באם מדובר באנשי מקצוע, העושים שימוש בכלי רכב מרובים – בלי לדעת מראש עם איזה רכב הם הולכים לעבוד – כמו סוחרי רכבים, חברות לשטיפת רכבים, מכונאים – וכיוצא בזה – כלומר, כל בעל מקצוע/עסק שעבודתו מתאפשרת כדרך יחידות רכב שונות – הרי שביטוח סחר רכב יכול להיות רלוונטי, כביטוח הרכב שלו.

פוליסה זו, לא בהכרח מתאימה לחברת משלוחים או חברת משאיות – שכן הן בוודאי יודעות מה הם כלי הרכב שברשותן, ועל כן – יכולות לבטח אותן באופן "סטנדרטי".

כך שאם לאדם, בעל עסק/מקצוע יש עניין לעשות שימוש רב ברכבים, לצרכי עבודתו ועסקיו – בעוד הוא אינו יודע באיזה רכב הוא הולך להשתמש – הוא יכול לעשות ביטוח סחר רכב, כדי לכסות מראש את עבודתו במהלך זמן השימוש ברכבים אלו.

הביטוח תקף כל עוד נעשה ברכב שימוש למטרות ופעולות עסקיות. מבחינת החוק, אם בעל עסק לא עשה ביטוח שכזה, הוא לא יכול לנהוג "באופן חוקי" ברכב נתון – כיוון שלא ביטוח אותו באופן ייעודי. כך שאם אדם רוצה להניע רכב לכביש, בין אם למטרת תיקון או שטיפה שלו, וכד' – מתבקש שיהיה לו ביטוח בתוקף, לכל הפחות ביטוח חובה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
איילון

DRIVING

פוליסת ביטוח רכב מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הראל

הראל סוויץ'

פוליסת ביטוח רכב מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

EXTRA TRUCK

פוליסת ביטוח רכב מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הכשרה

go

פוליסת ביטוח רכב מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

מדוע חשוב לקנות ביטוח סחר רכב?

אם לדוגמה, יש לנו מכון לשטיפת רכבים – ואחד העובדים נכנס למכונית כדי להניע אותה "במנהרת השטיפה", ייתכן מאוד שכדי לעשות זאת מבחינה חוקית – יתבקש ממנו להחזיק בביטוח עבור אותה מכונית. עקב כך שהוא לא פגש בה בעבר, ואינו מחזיק בה מעבר לתקופת השטיפה – יהיה זה יותר סביר להחזיק ביטוח סחר רכב עבורה, מאשר ביטוח רכב ייעודי, רגיל.

הביטוח שלו יהיה בתוקף, כל עוד הוא מניע את המכונית למטרות "עסקיות/מקצועיות", ולא, נניח אם הוא יוצא עם המכונית ממכון השטיפה כדי לקנות גלידה – אלא אם כן זה חלק מהשירותים המקצועיים/עסקיים שבדבר.

ביטוח סחר רכב, יכול לספק כיסויים – גם אם בעל מקצוע/עסק יוצא עם מכונית ארעית לנסיעת מבחן – ואין לו בעבורה ביטוח רכב ייעודי, בכל מקרה – הכיסויים תקפים, כל עוד כל המתרחש הוא בכפוף לתנאי הפוליסה; בין השאר, שתהא נסיעת מבחן זו לצרכים עסקיים/מקצועיים.

כמה עולה ביטוח סחר רכב?

עלותו של ביטוח סחר רכב מושפעת מפרופיל הנהג, ומדיניות חברה פנימית. באופן כללי – ישנם גורמים הקשורים לפרופיל הרכב, אך כאן לא ניתן לדעת זאת מראש. אם כי, מחשבה ביטוחית לנושא יכולה להיות, ווידוא שהפוליסה מכסה טווח רחב של רכבים, כדי לוודא שהיא תקפה גם אם מוציאים לכביש את רכב היוקרה החדשני ביותר – באם זו אפשרות ממשית וגם אם לא, אך עדיין רלוונטי לכלול אותה.

איך לקנות ביטוח סחר רכב?

ניתן לרכוש ביטוח סחר רכב ברבות מחברות הביטוח, כמו גם דרכנו – ובכך לקבל את עזרתנו בהשוואת ביטוחים, מחירים ודיוק הכיסויים – כמו גם במתן עזרה והדרכה בבחירת הביטוח ובמעבר על תנאי החוזה.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח סחר רכב מצויין בהנחה בלעדית