ביטוח סיאט (Seat)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח סיאט (Seat)במה הוא מיוחד?

בידי רכישת ביטוח סיאט , ניתן למעשה לבטח את הרכב שבשלושה רבדים עיקריים: חובה, צד ג' ומקיף. מצד אחד, ניתן לרכוש ביטוח מקיף כדי להכיל צד ג', מה ביטוח חובה אינו מכיל. זאת כיוון, שביטוח חובה מכסה נזקי גוף, אך לא לרכב – שכן, נזקי רכב מכוסים במסגרת ביטוח מקיף. על כן, ישנו משחק בביטוחים – מה לכסות, ואיך.

אילו דגמים של סיאט (Seat) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי סיאט, כמו:

  • סיאט איביזה
  • סיאט ארונה
  • סיאט אטקה
  • סיאט לאון
  • סיאט לאון קופרה
  • סיאט אלהמברה
  • ואחרים.

כמה עולה ביטוח סיאט (Seat)?גם טווח זה בסדר

בהינתן כך שיש שלושה סוגים שונים של ביטוח רכב, הרי שהשאלה נוגעת לכל אחד מהם בנפרד. איך נדע כמה ביטוח סיאט צפוי או משוערך לעלות? הדבר יכול להיות מושפע מהגורמים הבאים:

  1. פרופיל הנהג
  2. פרופיל הרכב
  3. מדיניות חברה פנימית

בהינתן "ציון גבוה" בכל אחד מהגורמים הללו, כלומר – חברת הביטוח תעדיף לבטח מאשר לא, הרי שהמחיר יהיה זול יותר.
הדבר כמובן מאפשר טווח רחב של מחירים בעבור חבילה ביטוחית כלשהי, גם אם היא זהה על פני החברות השונות (באופן יחסי). על כן, השוואת ביטוחים בין החברות יכולה להניב מציאות יעילות, כשזה נוגע לעלויות הפרמיה.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של סיאט איביזה, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2017.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב
הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח סיאט (Seat)?אל תוותרו על הכיסוי

ביטוח סיאט יכול להיות משמעותי במיוחד במקרה שיש לנו מכונית שעולה כמה מאות אלפי שקלים, או אפילו "רק" כמה עשרות אלפים – הרי סביר שהתיקונים שלה יהיה במסגרת מאות, אלפי, ואף עשרות ומאות אלפי שקלים. לפי כך – ניתן להניח שביטוח הדבר יכול להניב חסכון כלכלי, ותעודת ביטוח נהדרת, לתיקוני הרכב.

יתרה מכך, ניתן להשתמש בביטוח מקיף לרכב סיאט, כדי לוודא שהוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר, זאת כיוון – שאם לוקחים אותו למקום "טוב", שנותן לו חלקים איכותיים, הרי זה ישפיע על בריאותו, וערכו הנתפש – עד מאוד. הדבר יכול להשפיע ירידות ערך במחיר מחירון, שכן רכב שמור ומתוחזק, עם חלקים מקוריים – יכול לעשות רושם טוב על קונים עתידיים. רכב שמור ומתוחזק היטב – זה רכב ששומר על רכבו, באופן יחסי לרכבים שאינם.

טיפ ביטוחי מאיתנו: בעת בקשת הפרמיה, יש עניין לוודא כי קיים סעיף לפיו הלקוח בוחר היכן לתקן את הרכב – כך שהוא ייבחר, אם ירצה, במוסכים שמאפשרים תיקון עם חלקים מקוריים.
ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור סיאט איביזה, ישנה ירידת ערך של 17.7%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 31.9% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-45.8% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח סיאט (Seat)?הצמדו לחברות מתמחות

ניתן לרכוש ביטוח סיאט מכל חברת ביטוח שמציעה זאת. ניתן כמובן גם לקבל את עזרתנו בבחירת ורכישת ביטוח סיאט, כיוון שביכולתנו לייעץ אילו סעיפים וכיסויים מומלץ לכלול, כמו גם על אלו ניתן לוותר לדעתנו. יתרה מכך, ביכולתנו לבצע השוואת מחירים בין חברות ביטוח שונות, כדי למצוא חבילה ביטוחית יעילה, במחיר יעיל ומתאים, כמידת יכולתנו.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק