ביטוח סיטרואן (Citroen)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח סיטרואן (Citroen)במה הוא מיוחד?

ביטוח סיטרואן מאפשר לבטח את הרכב בביטוח חובה, צד ג' או מקיף. ביטוח חובה, מתבקש מטעם חוק רכב מנועי ומכסה נזקי גוף, אך לא צד ג'. ביטוח מקיף יכול לכסות צד ג', נזקי רכב, ושלל סעיפים אחרים.

אילו דגמים של סיטרואן (Citroen) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי סיטרואן, כמו:

 • סיטרואן ברלינגו
 • סיטרואן C5 איירקרוס
 • סיטרואן C3
 • סיטרואן C4 גרנד ספייסטורר
 • סיטרואן ג'אמפי
 • סיטרואן ברלינגו מקסי
 • סיטרואן C3 איירקרוס
 • סיטרואן ברלינגו ארוך
 • סיטרואן קקטוס
 • סיטרואן C4 ספייסטורר
 • ואחרים.

כמה עולה ביטוח סיטרואן (Citroen)?גם טווח זה בסדר

בהינתן כך שיש שלושה סוגים שונים של ביטוח רכב, הרי שהשאלה נוגעת לכל אחד מהם בנפרד. איך נדע כמה ביטוח סיאט צפוי או משוערך לעלות? הדבר יכול להיות מושפע מהגורמים הבאים:

 1. פרופיל הנהג
 2. פרופיל הרכב
 3. מדיניות חברה פנימית

פרופיל הנהג מתחשב בנתונים שחברת הביטוח אוספת ומחשבת באשר למי שנוהג ברכב, כנ"ל בנוגע לפרופיל הרכב, באשר למצב הרכב.

הדבר מנפיק לנו חבילות ביטוחיות שונות, במחירים רב-גוניים. הסוד הוא פשוט לבחור את החבילה הביטוחית במחיר המתאים והיעיל ביותר. ניתן לעשות זאת, בין השאר, על ידי השוואת ביטוחים.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של סיטרואן ברלינגו, הנתונים מסמנים דירוג של 4/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2018.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
APP TO YOU

ביטוח רכב

ביטוח רכב
ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש סיטרואן (Citroen)?אל תוותרו על הכיסוי

ובכן, אם ברצוננו לתקן את המכונית, ונדמה לנו שיהא זה רעיון טוב שחברת הביטוח תשלם על התיקונים – בייחוד אם מחירם גבוה לאור כך שערך המכונית גבוה הוא – הרי שביטוח סיטרואן יכול להיות ולהוות רעיון מעניין, מקורי ורלוונטי לעניין.

יתרה מכך, ניתן להשתמש בביטוח מקיף לרכב סיטרואן, כדי לתת את הטיפול המתאים ביותר, לא משנה העלות – בהתאם לתנאי הפרמיה. מוסך טוב, עם שירות טוב, וחלקים מקוריים – נרשם בספרי הרכב, והדבר מתועד. ועל כן, מי שירצה לקרוא בהמשך כדי לקבל רושם למצבו של הרכב, יתרשם לטובה, נניח – מן הכתוב.

טיפ ביטוחי מאיתנו: בעת בקשת הפרמיה, יש עניין לוודא כי קיים סעיף לפיו הלקוח בוחר היכן לתקן את הרכב – כך שהוא ייבחר, אם ירצה, במוסכים שמאפשרים תיקון עם חלקים מקוריים.
ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור סיטרואן ברלינגו, ישנה ירידת ערך של 17.1%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 36.5% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-51.7% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח סיטרואן (Citroen)?הצמדו לחברות מתמחות

ישנן דרכים רבות לרכוש ביטוח לרכב. הרי, בתחילה ביכולתנו לברר בין חברות הביטוח השונות – מה הן למעשה מציעות. באם ראינו שהן מציעות דבר מה נהדר וטוב, נוכל פשוט לבקש ולקבל הצעת מחיר – ובכך לרכוש ביטוח סיטרואן. למעשה, נוכל להקדים רמה, ולעשות יותר בכך שנתייעץ עם סוכנות ביטוח (כמו לדוגמה, שלנו, כאן), ולראות מה לסוכנים יש להציע בדמות כיסויים מדויקים, ואילו כיסויים כדאי לא לכלול, כמו גם – לקבל עזרה בהשוואת ביטוחים במרחב הביטוחי. ועל כן, בכך לקבל הצעה שהיא גם יעילה מבחינת כיסויים, וגם מבחינת מחירים.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק