ביטוח סקודה (Skoda) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח סקודה (Skoda)

ביטוח סקודה מתאפשר כדרך רכישת אחד משלושת הכיסויים הבסיסיים. ביטוח חובה, צד ג' ומקיף. ביטוח חובה מתבקש מטעם חוק רכב מנועי, לכל נהג פעיל על הכביש. ביטוח צד ג', מכסה את צד ג', שביטוח חובה פשוט לא מכסה באותה מידה. וביטוח מקיף, יכול לכסות גם צד ג', וגם נזקי רכב שביטוח חובה לא מכסה. כמו גם, אפשרויות ביטוחיות רבות אחרות.

אילו דגמים של סקודה (Skoda) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי סקודה, כמו: סקודה אוקטביה , סקודה קודיאק, סקודה קאמיק, סקודה קארוק, סקודה סופרב, סקודה סקאלה, סקודה אוקטביה ספייס, סקודה פאביה, סקודה אוקטביה RS ואחרים.

כמה עולה ביטוח סקודה (Skoda)?

בהינתן כך שיש שלושה סוגים שונים של ביטוחי סקודה, הרי שהשאלה נוגעת לכל אחד מהם בנפרד. על כן, כמה זה בעצם עולה, מה המחיר של ביטוח סקודה? כאמור, השאלה מתייחסת לכל ביטוח וביטוח בנפרד, בפני עצמו – ומושתת על מספר גורמים, וביניהם פרופיל הנהג, פרופיל הרכב, מדיניות חברה פנימית. שכן כל אלו מאפשרים איסוף מידע מטעם חברת הביטוח ולהזינו בתחשיב ביטוחי, שמפיק את הפונקציה לקראתה עלות הפרמיה תיקבע.

על כן, ניתן לקבל חבילות ביטוחיות, ואף כאלו הזהות ודומות אחת לשנייה – במחירים רב-גוניים. הסוד הוא פשוט לבחור את החבילה הביטוחית במחיר המתאים והיעיל ביותר. ניתן לעשות זאת, בין השאר, על ידי השוואת ביטוחים.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של סקודה אוקטביה, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2019.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב
APP TO YOU

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח סקודה (Skoda)?

ניתן לממן נזקי רכב כדרך ביטוח מקיף לרכב סקודה, זאת כבר אמרנו קודם. ועל כן, האפשרות לממן זאת על ידי כספי חברת הביטוח – היא למעשה הסיבה לרכישת ביטוח סקודה. בייחוד, אם מדובר בסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים – שהרי זו סיבה מספקת, לאפשר כיסוי לדבר.

רכב מכוסה, זה רכב שקל לשלוח למוסך ולקבל עבורו שירות איכותני. בייחוד אם אותו מוסך עושה שימוש בחלקים מקוריים. הדבר יכול להירשם בספרי הרכב, ולספר טובות על מצב תחזוקתו.

טיפ ביטוחי מאיתנו: בעת בקשת הפרמיה, יש עניין לוודא כי קיים סעיף לפיו הלקוח בוחר היכן לתקן את הרכב – כך שהוא ייבחר, אם ירצה, במוסכים שמאפשרים תיקון עם חלקים מקוריים. ובכך הדבר יתאפשר. אם הרכב מתוחזק, מקבל את שלו בשגרת טיפולים – ויש בו חלקים מקוריים, הדבר יכול להשפיע לטובה על מחיר מחירון. שבכל מקרה, אמור להציג ירידה מדי שנעה בערך הרכב, כפי שנציג בפסקאות הבאות.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור סקודה אוקטביה, ישנה ירידת ערך של 16.9%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 35.6% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-51.2% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח סקודה (Skoda)?

ניתן לרכוש ביטוח סקודה דרך כך שפשוט נבקש אותו מחברת הביטוח. ניתן לרכוש גם דרך סוכנות הביטוח שלנו – כדי להיוועץ עם סוכן ביטוח, שלמעשה יעניק ייעוץ בנוגע לטיב הפרמיה שהוא ממליץ עליה. בין אם מדובר באילו סעיפים לכלול ובאילו לא, ובין אם מדובר ביכולת לבצע השוואת מחירים יעילה כמיטב יכולתו, הדבר יכול לאפשר פרמיה מותאמת אישית הן במרת הכיסויים והן ברמת המחיר.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח סקודה (Skoda) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק