ביטוח פולקסווגן (Volkswagen)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח פולקסווגן (Volkswagen)במה הוא מיוחד?

ניתן לרכוש ביטוח רכב לרבים מרכבי פולקסווגן, למטרות שונות. בין אם מדובר להתאמה לחוק רכב מנועי, בין אם מדובר בכיסוי נזקי גוף, על ידי ביטוח חובה, צד ג' על ידי צד ג', ו/או "כל היתר", על ידי ביטוח מקיף.

דגמי פולקסווגן (Volkswagen) אפשר לבטחבדקו שהרכב ברשימה

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי פולקסווגן, כמו:

 • פולקסווגן טיגואן
 • פולקסווגן T-Cross
 • פולקסווגן גולף
 • פולקסווגן פולו
 • פולקסווגן קראוול
 • פולקסווגן קאדי מאקסי קומבי
 • פולקסווגן פאסאט
 • פולקסווגן קאדי קומבי
 • פולקסווגן טרנספורטר
 • פולקסווגן אמארוק
 • ואחרים.

כמה עולה ביטוח פולקסווגן (Volkswagen)?גם טווח זה בסדר

כל סוג של ביטוח פולקסווגן, חובה, צד ג' ומקיף – מגיע עם עלות משלו. היא מתבססת על שלושה (ואולי יותר) מאפיינים, כמו פרופיל הנהג, פרופיל הרכב, מדיניות חברה פנימית. שכן כל אלו מאפשרים איסוף מידע מטעם חברת הביטוח ולהזינו בתחשיב ביטוחי, שמפיק את הפונקציה לקראתה עלות הפרמיה תיקבע.

התחשיב יפיק את העלות, ובכך נדע כמה יעלה ביטוח פולקסווגן. לא מראש, כנראה לאחר הדבר, וקבלת ההצעה מחברת הביטוח.

יתרה מכך, כל חברת ביטוח כנראה תבצע את התחשיב בצורה שונה לכן ייתכנו שונות בהצעות המחיר.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של פולקסווגן טיגואן, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2016.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פולקסווגן (Volkswagen)?אל תוותרו על הכיסוי

בין היתר, ביטוח מקיף יכול להעניק כיסוי נזקי רכב, והדבר יכול להועיל בעיקר אם ברשותנו רכבי פולקסווגן בעלי ערך רב. כך שעלות של חלקים מקוריים, או פשוט תיקון – יכולה לעלות עשרות או מאות אלפי שקלים חדשים – ועל כן הביטוח יכול לממן כל זה מכיסו בשמחה והנאה, בכפוף לתנאי הפוליסה. זה כשלעצמו יכולה להיות סיבה מספקת.

יתרה מכך, אם כבר שולחים את הרכב למוסך כדי לקבל עבורו שירות תיקון וטיפול, נמליץ על מוסך שעושה שימוש בחלקים מקוריים. הדבר יכול להירשם בספרי הרכב, ולספר טובות על מצב תחזוקתו.

טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. הדבר כאמור יירשם בספרי הספר, ויוכל להשפיע לטובה על מחיר המחירון של הרכב. מחיר, שכל שנה אמור לרדת, לפי אותה נוסחה שהמחירון לכאורה מבוסס עליה. כאשר הרכב שמור, אפשר לשמר יותר ממחיר ערכו, או זו לפחות דעתנו..

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור פולקסווגן טיגואן, ישנה ירידת ערך של 16.4%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 33.5% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-49% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח פולקסווגן (Volkswagen)?הצמדו לחברות מתמחות

ביטוח פולקסווגן מוכיח את עצמו כבר קנייה בקלי קלות – פשוט נכנסים לאחד מאתרי חברות הביטוח, אולי מבקשים לדבר עם נציג/מוכרן/סוכן ולקבל את השירות הראוי.

דרך נוספת, שאנו נמליץ עליה מסיבות מובנות – היא לרכוש ביטוח פולקסווגן דרכנו – כך שאנחנו נוכל להיות מעורבים ושותפים בתהליך הרכישה שלך, להציע טיפים ועצות, כך שלבסוף יהיה לך ביטוח מיועל ומדויק לצרכייך ורצונותייך. כיסויים מתבקשים בפנים, אלו שאינם – בחוץ. כמו גם, נוכל לסייע בייעול מחירי הפוליסה, כדרך השוואת מחירים לחבילה ביטוחית רצויה.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק