ביטוח פורד (Ford)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח פורד (Ford)במה הוא מיוחד?

ביטוח רכב לפורד נועד לבטח את הרכב למטרות שונות. נזקי גוף והתאמה לחוק רכב מנועי – ביטוח חובה. צד ג' – צד ג'. נזקי רכב, גניבות, ושלל כיסויים שונים כולל צד ג' – ביטוח מקיף. לכל אדם את סוג הכיסוי שהוא רוצה, לכל רכב את סוג הכיסוי הרלוונטי. סביר, שכמעט את כל הסעיפים שרוצים לבטח – ניתן.

אילו דגמים של פורד (Ford) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי פורד, כמו:

 • פורד פוקוס אקטיב טורר
 • פורד פוקוס אקטיב X
 • פורד אקספלורר
 • פורד פוקוס האצ'בק
 • פורד אדג'
 • פורד קוגה
 • פורד פוקוס סדאן
 • פורד פומה
 • פורד מוסטנג פאסטבק
 • פורד טרנזיט קאסטום קצר
 • ואחרים.

כמה עולה ביטוח פורד (Ford)?גם טווח זה בסדר

כל סוג של ביטוח פורד, חובה, צד ג' ומקיף – מגיע עם עלות משלו. העלות מושפעת ממספר גורמים, שיכולים להיות פרופיל הנהג, פרופיל הרכב, מדיניות חברה פנימית. חברת הביטוח משקללת נתונים על סמך גורמים אלו ומגיעה למסקנה – ומסקנה זו מתבטאת בתג המחיר. תג המחיר יופיע בהצעת המחיר, לפרמיה.

מכך ניתן להניח, וכנראה נכונה – שלכל חברת ביטוח דרך משלה לבצע את התחשיב, ועל כן הצעת המחיר שלה יכולה להיות שונה בהחלט. ובמילים אחרות – הפרמיה תגיע עם מחיר שונה, בכל חברה.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של פורד אקספלורר, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2019.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פורד (Ford)?אל תוותרו על הכיסוי

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פורד? ניתן לשאול. ובכן, אפשר שיהיו לכך סיבות הגיוניות מגוונות, וזאת שנעשה עליה זום אין היא זו של מימון תיקונים לרכב פורד. שכן, באם יש לנו ביטוח מקיף, הדבר שמתאפשר לנו הוא לכסות את עלות התיקונים, בין שיהיו עשרות או מאות אלפי שקלים – הביטוח מכסה. וזו, לדוגמה – סיבה נהדרת להשתמש בו, באם רוצים בכך.

רכב שמקבל תיקונים, טיפולים ותחזוקה נאותה שומר על בריאותו ועל ערכו, בייחוד אם הוא מקבל טיפול והחלפה של חלקים מקוריים. הדבר נרשם בספרי הרכב, ועל כן מתועד מה שמשפיע באופן יפה, על היכולת להציג "הוכחה", שהרכב נמצא במצב טוב, או שואף לכך דרך הטיפולים האיכותניים שקיבל.

טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. מי שיסתכל בספרי הרכב לאחר מכן, יוכל לראות את היסטוריית הטיפולים, והן עובדות אחרות על הרכב, מה שיכול להשפיע על תפישת הערך שלו את הרכב. הדבר יכול להתבטא בירידת ערך של הרכב, שאמורה להתרחש מדי שנה לפי מחיר מחירון. באם הרכב שמור היטב, ייתכן שזה ישפיע עליה לטובה וימגר אותה במידת מה, אולי מאוד.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור פורד אקספלורר, ישנה ירידת ערך של 17.5%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 39.8% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-52.6% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח פורד (Ford)?הצמדו לחברות מתמחות

ניתן לקנות ביטוח פורד כדרך כל אחת מחברות הביטוח המציעות אותו. יתרה מכך, ניתן לרכוש אותו כדרך הסוכנות שלנו – כיוון שביכולתנו לעבוד עם חברות ביטוח שונות ולייעל ביניהן השוואת מחירים, ולראות מה למעשה מתאים.

אי לכך ובהתאם לזאת, נוכל להציע הצעה יעילה למחיר הפרמיה, בהתחשב במאגר הנתונים של חברות הביטוח שאנחנו עובדים איתן, ובמידת ההנחה המוענקת לנו על ידם – עבור לקוחותינו. כמו גם, נוכל להציע ייעוץ בדיוק הפוליסה – מה לכלול, ומה לא – ברמת הסעיפים והכיסויים, כמיטב דעתנו וידיעתנו המקצועית.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק