ביטוח פורד (Ford) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח פורד (Ford)

ביטוח פורד נועד לבטח את הרכב למטרות שונות. נזקי גוף והתאמה לחוק רכב מנועי – ביטוח חובה. צד ג' – צד ג'. נזקי רכב, גניבות, ושלל כיסויים שונים כולל צד ג' – ביטוח מקיף. לכל אדם את סוג הכיסוי שהוא רוצה, לכל רכב את סוג הכיסוי הרלוונטי. סביר, שכמעט את כל הסעיפים שרוצים לבטח – ניתן.

אילו דגמים של פורד (Ford) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי פורד, כמו: פורד פוקוס אקטיב טורר ,פורד פוקוס אקטיב X, פורד אקספלורר, פורד פוקוס האצ'בק, פורד אדג', פורד קוגה, פורד פוקוס סדאן, פורד פומה, פורד מוסטנג פאסטבק, פורד טרנזיט קאסטום קצר ואחרים.

כמה עולה ביטוח פורד (Ford)?

כל סוג של ביטוח פורד, חובה, צד ג' ומקיף – מגיע עם עלות משלו. העלות מושפעת ממספר גורמים, שיכולים להיות פרופיל הנהג, פרופיל הרכב, מדיניות חברה פנימית. חברת הביטוח משקללת נתונים על סמך גורמים אלו ומגיעה למסקנה – ומסקנה זו מתבטאת בתג המחיר. תג המחיר יופיע בהצעת המחיר, לפרמיה.

מכך ניתן להניח, וכנראה נכונה – שלכל חברת ביטוח דרך משלה לבצע את התחשיב, ועל כן הצעת המחיר שלה יכולה להיות שונה בהחלט. ובמילים אחרות – הפרמיה תגיע עם מחיר שונה, בכל חברה.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של פורד אקספלורר, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2019.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פורד (Ford)?

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פורד? ניתן לשאול. ובכן, אפשר שיהיו לכך סיבות הגיוניות מגוונות, וזאת שנעשה עליה זום אין היא זו של מימון תיקונים לרכב פורד. שכן, באם יש לנו ביטוח מקיף, הדבר שמתאפשר לנו הוא לכסות את עלות התיקונים, בין שיהיו עשרות או מאות אלפי שקלים – הביטוח מכסה. וזו, לדוגמה – סיבה נהדרת להשתמש בו, באם רוצים בכך.

רכב שמקבל תיקונים, טיפולים ותחזוקה נאותה שומר על בריאותו ועל ערכו, בייחוד אם הוא מקבל טיפול והחלפה של חלקים מקוריים. הדבר נרשם בספרי הרכב, ועל כן מתועד מה שמשפיע באופן יפה, על היכולת להציג "הוכחה", שהרכב נמצא במצב טוב, או שואף לכך דרך הטיפולים האיכותניים שקיבל.

טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. מי שיסתכל בספרי הרכב לאחר מכן, יוכל לראות את היסטוריית הטיפולים, והן עובדות אחרות על הרכב, מה שיכול להשפיע על תפישת הערך שלו את הרכב. הדבר יכול להתבטא בירידת ערך של הרכב, שאמורה להתרחש מדי שנה לפי מחיר מחירון. באם הרכב שמור היטב, ייתכן שזה ישפיע עליה לטובה וימגר אותה במידת מה, אולי מאוד.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור פורד אקספלורר, ישנה ירידת ערך של 17.5%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 39.8% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-52.6% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח פורד (Ford)?

ניתן לקנות ביטוח פורד כדרך כל אחת מחברות הביטוח המציעות אותו. יתרה מכך, ניתן לרכוש אותו כדרך הסוכנות שלנו – כיוון שביכולתנו לעבוד עם חברות ביטוח שונות ולייעל ביניהן השוואת מחירים, ולראות מה למעשה מתאים. אי לכך ובהתאם לזאת, נוכל להציע הצעה יעילה למחיר הפרמיה, בהתחשב במאגר הנתונים של חברות הביטוח שאנחנו עובדים איתן, ובמידת ההנחה המוענקת לנו על ידם – עבור לקוחותינו. כמו גם, נוכל להציע ייעוץ בדיוק הפוליסה – מה לכלול, ומה לא – ברמת הסעיפים והכיסויים, כמיטב דעתנו וידיעתנו המקצועית.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח פורד (Ford) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק