ביטוח פורשה (PORSCHE)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח פורשה (PORSCHE)במה הוא מיוחד?

מהו ביטוח פורשה? ובכן, הוא יכול להיות כל אחד משלושת אלו: ביטוח חובה, צד ג' ומקיף. ביטוח חובה מכסה נזקי גוף ואת דרישת החוק להחזיק בו, מטעם חוק רכב מנועי. אינו מכסה צד ג', או נזקי רכב וכו'. ביטוח מקיף, כמו גם צד ג' – מכסים צד ג', אלא שביטוח מקיף מכסה גם נזקי רכב ושלל דברים אחרים.

אילו דגמים של פורשה (PORSCHE) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי פורשה, כמו:

  • פורשה קאיין קופה
  • פורשה קאיין
  • פורשה טייקון
  • פורשה 718 בוקסטר
  • פורשה 911
  • פורשה מקאן
  • פורשה פאנאמרה
  • פורשה 718 קאיימן
  • פורשה 911 קבריולה
  • ואחרים.

כמה עולה ביטוח פורשה (PORSCHE)?גם טווח זה בסדר

לכל סוג של ביטוח רכב, חובה, צד ג' ומקיף – יש עלות משלו. העלות יכולה להיות מושפעת מפרופיל הנהג, פרופיל הרכב, מדיניות חברה פנימית. כל אלו יכולים להשתקף במחיר הסופי.
מכך ניתן להניח, וכנראה נכונה – שלכל חברת ביטוח דרך משלה לבצע את התחשיב, ועל כן הצעת המחיר שלה יכולה להיות שונה בהחלט.

ובמילים אחרות – הפרמיה תגיע עם מחיר שונה, בכל חברה. מה שאפשר לנצל, או להשפיע בעזרתו – על מחיר הפוליסה, כדרך השוואת מחירים בין החברות השונות. לבחור את המתאימה, שלא נאמר – היעילה, ביותר.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של פורשה קאיין, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2017.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
APP TO YOU

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פורשה (PORSCHE)?אל תוותרו על הכיסוי

האם זה חשוב לרכוש ביטוח פורשה? ובכן, זה תלוי ברצון ובצורך, של מה שמעוניינים לעשות איתו. אם רוצים לממן תיקונים וכו', לרכב פורשה, הרי זה יכול להתאים ביותר – שכן זוהי מטרת הביטוח המקיף. בין אם הם עשרות או מאות אלפי שקלים – הביטוח ישלם, או זו לפחות ההנחה, של ההסכם הביטוחי.

בעזרת התמיכה הביטוחית, ניתן להשפיע על אחזקת הרכב כך שיקבל את שצריך, בהתאם למימון הביטוחי והאישי – והדבר יכול להשתקף נאמנה בספרי הרכב. בייחוד אם מופיע כי הרכב קיבל חלפים מקוריים.

טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. מי שיסתכל בספרי הרכב לאחר מכן, יוכל לראות את היסטוריית הטיפולים, והן עובדות אחרות על הרכב, מה שיכול להשפיע על תפישת הערך שלו את הרכב.

כך שאם רוצים למכור לפי מחיר מחירון, ויוצאים מנקודת הנחה שהמחיר יורד כל שנה – בהתאם לפחות, לרכב במצב טוב – לכל הפחות, נציג רכב במצב טוב – שאולי אפילו יקבל מחיר גבוה ממחיר מחירון, באם רוצים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור פורשה קאיין, ישנה ירידת ערך של 14.3%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 37.2% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-54% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח פורשה (PORSCHE)?הצמדו לחברות מתמחות

איך באמת רוכשים ביטוח פורשה? זו שאלה מעניינת. שיטה אחת היא להתקשר לחברת הביטוח ולחתום על חוזה מתאים.

שיטה שנייה היא להתקשר אלינו, ולקבל את עזרתנו ברכישת ביטוח פורשה, כדי שתהא לנו האפשרות לעבוד איתך על שלל הסעיפים השונים, לדייק איתך מה הכרחי ומתאים למטרותייך ומה פשוט לא – ולהסיר, לשמוט ולהשליך את המיותר. נוסף על כך, נוכל לעזור גם בהשוואת מחירים, ובכך לסייע לגלות את העסקה היעילה ביותר.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק