ביטוח פורשה (PORSCHE) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח פורשה (PORSCHE)

מהו ביטוח פורשה? ובכן, הוא יכול להיות כל אחד משלושת אלו: ביטוח חובה, צד ג' ומקיף. ביטוח חובה מכסה נזקי גוף ואת דרישת החוק להחזיק בו, מטעם חוק רכב מנועי. אינו מכסה צד ג', או נזקי רכב וכו'. ביטוח מקיף, כמו גם צד ג' – מכסים צד ג', אלא שביטוח מקיף מכסה גם נזקי רכב ושלל דברים אחרים.

אילו דגמים של פורשה (PORSCHE) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי פורשה, כמו: פורשה קאיין קופה, פורשה קאיין, פורשה טייקון, פורשה 718 בוקסטר, פורשה 911, פורשה מקאן, פורשה פאנאמרה, פורשה 718 קאיימן, פורשה 911 קבריולה ואחרים.

כמה עולה ביטוח פורשה (PORSCHE)?

לכל סוג של ביטוח רכב, חובה, צד ג' ומקיף – יש עלות משלו. העלות יכולה להיות מושפעת מפרופיל הנהג, פרופיל הרכב, מדיניות חברה פנימית. כל אלו יכולים להשתקף במחיר הסופי.
מכך ניתן להניח, וכנראה נכונה – שלכל חברת ביטוח דרך משלה לבצע את התחשיב, ועל כן הצעת המחיר שלה יכולה להיות שונה בהחלט. ובמילים אחרות – הפרמיה תגיע עם מחיר שונה, בכל חברה. מה שאפשר לנצל, או להשפיע בעזרתו – על מחיר הפוליסה, כדרך השוואת מחירים בין החברות השונות. לבחור את המתאימה, שלא נאמר – היעילה, ביותר.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של פורשה קאיין, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2017.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב
APP TO YOU

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פורשה (PORSCHE)?

האם זה חשוב לרכוש ביטוח פורשה? ובכן, זה תלוי ברצון ובצורך, של מה שמעוניינים לעשות איתו. אם רוצים לממן תיקונים וכו', לרכב פורשה, הרי זה יכול להתאים ביותר – שכן זוהי מטרת הביטוח המקיף. בין אם הם עשרות או מאות אלפי שקלים – הביטוח ישלם, או זו לפחות ההנחה, של ההסכם הביטוחי.

בעזרת התמיכה הביטוחית, ניתן להשפיע על אחזקת הרכב כך שיקבל את שצריך, בהתאם למימון הביטוחי והאישי – והדבר יכול להשתקף נאמנה בספרי הרכב. בייחוד אם מופיע כי הרכב קיבל חלפים מקוריים.

טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. מי שיסתכל בספרי הרכב לאחר מכן, יוכל לראות את היסטוריית הטיפולים, והן עובדות אחרות על הרכב, מה שיכול להשפיע על תפישת הערך שלו את הרכב. כך שאם רוצים למכור לפי מחיר מחירון, ויוצאים מנקודת הנחה שהמחיר יורד כל שנה – בהתאם לפחות, לרכב במצב טוב – לכל הפחות, נציג רכב במצב טוב – שאולי אפילו יקבל מחיר גבוה ממחיר מחירון, באם רוצים.
ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור פורשה קאיין, ישנה ירידת ערך של 14.3%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 37.2% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-54% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח פורשה (PORSCHE)?

איך באמת רוכשים ביטוח פורשה? זו שאלה מעניינת. שיטה אחת היא להתקשר לחברת הביטוח ולחתום על חוזה מתאים. שיטה שנייה היא להתקשר אלינו, ולקבל את עזרתנו ברכישת ביטוח פורשה, כדי שתהא לנו האפשרות לעבוד איתך על שלל הסעיפים השונים, לדייק איתך מה הכרחי ומתאים למטרותייך ומה פשוט לא – ולהסיר, לשמוט ולהשליך את המיותר. נוסף על כך, נוכל לעזור גם בהשוואת מחירים, ובכך לסייע לגלות את העסקה היעילה ביותר.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח פורשה (PORSCHE) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק