ביטוח פיאט (FIAT) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח פיאט (FIAT)

ביטוח פיאט מגיע אלינו בשלל צורות וגוונים – כל שכן ביטוח חובה, צד ג' ומקיף. מקיף, מקיף הן את צד ג', והן את נזקי רכב ושלל סעיפים אחרים. חובה, מחויב על פי חוק רכב מנועי לנהגים פעילים בכביש ומכסה נזקי גוף, אך לא רכב וצד ג'. על כן – המשחק הוא לבחור את הכיסוי המתאים, בהתאם לרצון הביטוחי.

אילו דגמים של פיאט (FIAT) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי פיאט, כמו: פיאט דובלו קומבי ,פיאט 500C קבריולה, פיאט 500, פיאט דובלו מקסי קומבי, פיאט דובלו Work Up, פיאט דובלו. ואחרים.

כמה עולה ביטוח פיאט (FIAT)?

אם נתהה על קנקנו של ביטוח פיאט, וודאי נשקול מהו מחירו? הרי, איך הם ממציאים את המחיר, ולמה המחירים שונים גם עבור אותה חבילה ביטוחית, או חבילה ביטוחית דומה (קרי, ביטוח חובה), לאורך ורוחב חברות שונות? ובכן, התשובה לכך היא כיוון שהעלות מתבססת על מספר גורמים שונים. בין אם מדובר על פרופיל רכב, נהג ואף מדיניות פנים חברתית (של החברה).

כך או כך – עקב כך שיש מחירים שונים גם לפוליסות דומות – אפשר לבצע השוואת מחירים כדי למצוא את המתאימה והיעילה מבניהן, או זו שהיא לטעמנו, על כל פנים.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של פיאט דובלו, הנתונים מסמנים דירוג של 3/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2017. שאם נודה במחשבותינו לעניין זה – נדמה שאין זה גבוה במיוחד.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פיאט (FIAT)?

למה לרכוש ביטוח פיאט במאה ה-21? ובכן, זה תלוי ברצונות ובשיקולים האישיים שלנו. אם מתאים לנו לבטח את הרכב כיוון שאם יש לו תקלות ותאונות חברת הביטוח יכולה לשאת במחיר שלהן – הרי זה משובח ולחלוטין אפשרי במסגרת ביטוח מקיף. למעשה, ייתכן שחברת הביטוח תשלם סך של עשרות ומאות, אם לא יותר – של אלפי שקלים חדשים עבור התיקון.
בעזרת התמיכה הביטוחית, ניתן להשפיע על אחזקת הרכב כך שיקבל את שצריך, בהתאם למימון הביטוחי והאישי – והדבר יכול להשתקף נאמנה בספרי הרכב. בייחוד אם מופיע כי הרכב קיבל חלפים מקוריים.

טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. בכך, ניתן לתעד את הטיפולים ושלל עובדות תחזוקת הרכב בספרי הרכב.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. הדבר יכול לקבל ביטוי מול אנשים שרוצים להעריך את "ערך הרכב", ועצם תחזוקתו – בייחוד כשמדובר ברכבי יוקרה, יכולה לסמל על מצב נהדר ושמור, שיכול להשפיע על ערך המחירון שלו, או המחיר בו מישהו אחר מוכן לרכוש אותו.

שכן ספציפית עבור פיאט דובלו, ישנה ירידת ערך של 17.1%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 42.6% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-60.1% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח פיאט (FIAT)?

הכיצד רוכשים ביטוח פיאט? דרך אחת היא פשוט לבחור חברת ביטוח אקראית וללכת על מה שיש. דרך שנייה היא להפעיל שיקול דעת וללמוד את הניואנסים המתבקשים. דרך שלישית היא לשלב את הדרך השנייה ויחד עם זאת להרים לנו טלפון כדי לבחור ביחד איתנו מה אנחנו חושבים שיעיל, בהתאם לרצונות ולצרכים שלך ולברור היטב את הכיסויים המדויקים לך, ולשמוט את שאינם – כמיטב יכולתנו לסייע בכך, על כל פנים. יתרה מכך, באם תהא רצויה עזרה בהשוואת ביטוחים למציאת מחיר יעיל לעסקה ביטוחית רצויה – הרי זה מוברך ואפשרי.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח פיאט (FIAT) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק