ביטוח פיג'ו (PEUGEOT) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח פיג'ו (PEUGEOT)

קל לחשוב שישנם סוגים רבים לביטוחי פיג'ו, אך למעשה יש שלושה עיקריים: חובה, צד ג' ומקיף. מה ההבדלים ביניהם? רבים ונהדרים, אך בתמצית: חובה נדרש מטעם חוק רכב מנועי, לפחות לנהג שבכביש. אינו מכסה נזקי רכב אלא גוף, וגם לא צד ג'. בעוד שביטוח מקיף לרכב פיג'ו יכול לכסות נזקי רכב, כמו גם צד ג' ושלל דברים אחרים. וצד ג', מכסה את אשר שמו מעיד על עצמו (צד ג').

אילו דגמים של פיג'ו (PEUGEOT) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי פיג'ו, כמו: פיג'ו 3008 , פיג'ו 2008, פיג'ו 208, פיג'ו 5008, פיג'ו בוקסר סגור, פיג'ו e-2008, פיג'ו 508, , פיג'ו 308, פיג'ו בוקסר דאבל קבינה ואחרים.

כמה עולה ביטוח פיג'ו (PEUGEOT)?

כמה עולה ביטוח פיג'ו? כל פוליסת ביטוח מגיעה אלינו בתג מחיר שונה. למעשה, גם פוליסת ביטוח זהה על פני חברות שונות יכולה להיות בתג מחיר ושנה. לדעתנו, שהסיבה לזה היא כי כל חברה מחליטה על ערך הפוליסה שלה בצורה קצת ואפילו מאוד שונה. הדבר שנוצר הוא הבדלים בפערי המחיר, עד כדי כך שמתוך השוואת מחיר מפורטת ונהירה ניתן לגלות פוליסת ביטוח יעילות בהחלט. הדבר נקרא השוואת מחירי ביטוח. או, שופינג, אם נרצה.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוח ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של פיג'ו 3008, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פיג'ו (PEUGEOT)?

על כן, מה הטעם ברכישת ביטוח פיג'ו? ובכן, אפשר לתהות שבאם אדם מסוים היה רוצה לקבל את האפשרות שחברת הביטוח תהא אחראית למימון עלויות תיקון של רכבו, בעיקר אם מדובר ברכב יוקרה – הרי שהיה רואה לנכון לבטח את הרכב שלו בהתאם. באם זה המצב, הרי שביטוח מקיף יכול בהחלט להיות המענה לשם כך. ראשית כל, ביטוח מקיף מציע את האפשרות לקבל מימון והחזר בכפוף לתנאי הפוליסה – על ענייני תיקון הקשורים לרכב. הדבר כמובן מתבטא בספרי הרכב, ועל כן ישנו תיעוד לכך שהחזרנו את הרכב למצבו התקין.

באם ספרי הרכב מראים שהרכב קיבל טיפול נאמן, ואולי גם מאפשר להציג שקיבל חלקים מקוריים – ייתכן שהדבר ישפיע על ערכו, בעיני אחרים המעוניינים לרכוש אותו.
טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שפוליסת הביטוח הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. בכך, ניתן לתעד את הטיפולים ושלל עובדות תחזוקת הרכב בספרי הרכב.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. הדבר יכול לקבל ביטוי מול אנשים שרוצים להעריך את "ערך הרכב", ועצם תחזוקתו – בייחוד כשמדובר ברכבי יוקרה, יכולה לסמל על מצב נהדר ושמור, שיכול להשפיע על ערך המחירון שלו, או המחיר בו מישהו אחר מוכן לרכוש אותו.

שכן ספציפית עבור פיג'ו 3008, ישנה ירידת ערך של 16.9%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 32.7% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-47.5% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח פיג'ו (PEUGEOT)?

ניתן לרכוש ביטוח פיג'ו כדרך כך שנדבר עם חברת ביטוח כלשהי, ונחליט על התנאים לחוזה, נסגור על מחיר ונלך על זה. דרך נוספת, היא לרכוש אותו דרכנו כדי לקבל את ייעוצנו באשר לאילו כיסויים מדויק לכלול ואילו לא – כמו גם, עזרתנו בהשוואת ביטוחים לקבלת מחיר ייעודי ויעיל שביכולתנו לגלות כדרך מאגרי הנתונים בסוכנות שלנו.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח פיג'ו (PEUGEOT) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק