ביטוח ציי רכב מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח ציי רכב

ביטוח ציי רכב מיועד לחברות פרטיות, עסקים כמו גם ארגונים – שברשותם כמות רבה של מכוניות, בגדלים שונים או אחידים. ביטוח ציי רכב מתייחס לסוגי הרכבים, מספר הרכבים, אופי השימוש ברכבים וצרכי הנסיעה לכל נהגי ונוסעי הרכב.

ההבדל בין ביטוח ציי רכב לבין ביטוח רכב פרטי בודד, נובע מן האפשרות לאגד תחת מטרייה אחת את ביטוחי רכב החובה והרכוש. באופן כללי, קיימים שני סוגי ציי רכב: אלו שלהם כלי רכב פרטיים ומסחריים עד 35 טון המשמשים להשכרה כמו גם ליסינג. יחד עם רכבים פרטיים מסחריים עד משקל זה, המשמשים לצרכי עבודה כמו שליחויות, הפצה, טכנאים, אנשי מכירות, שירות וכיוצא בזה. הסוג השני הוא של רכבים בעלי משקל רב מזה, וסביר שמדובר ברכבים המשמים לתובלה, כמו משאיות ונגררים, כלי צמ"ה, מלגזות וכיוצא בזה, כמו גם צי רכבים המשמשים להסעה בשכר כמו אוטובוסים זעירים, מיניבוסים, מידיבוסים, אוטובוסים גדולים.

על כן, ביטוח ציי רכב מבקש לתת מענה קולקטיבי לרצונות הביטוחיים של חברה או ארגון, ומתייחס לצי הרכבים כיחידה ביטוחית אחת, ולא פר יחידה פרטנית פר רכב בחברה. במקום לבדוק רכב ונהג בפני עצמו, מתייחסים לכלל הרכבים והנהגים כממוצע החברה.

מי צריך לרכוש ביטוח ציי רכב?

הסידור של ביטוח ציי רכב, יכול להיות נוח ומשתלם מאשר ביטוח רכבים פרטיים, "אחד-אחד", כך שאם יש חברה שמפעילה רכבים רבים ובכל מקרה מתכוונת לרכוש עבורם ביטוח חובה, צד ג', ו/או מקיף – אפשר שביטוח ציי רכב יהיה פתרון יעיל במיוחד, למטרת חיסכון בעלויות וקבלת תנאים נוחים.

מדוע חשוב לקנות ביטוח ציי רכב?

לביטוח ציי רכב ישנם מספר יתרונות. ראשית כל, גם אם מדובר בכמות רבה של רכבים – הפרמיה היא אחת. מדובר על חוזה ביטוחי אחד, מול גורם מטפל וגורם תביעות אחד. אפשר לקבל הצעה ביטוחית נדיבה – לאור כך שלחברה יש כוח קנייה קולקטיבי מסוים, בעסקה הביטוחית.

יתרה מכך, סביר שככל שהחברה שמבקשת לבטח את ציי הרכבים שלה, מעסיקה נהגים עם עבר ביטוחי נקי יחסית, כך היא תקבל פרמיה זולה יותר, באופן ממוצע. וזה נחמד שניתן להשפיע כך על מחיר הפרמיה, או לדעת מה, על כל פנים, יכול להשפיע עליה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
הראל

הראל סוויץ'

פוליסת ביטוח רכב מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
AIG

Safe Drive

פוליסת ביטוח רכב מבית AIG
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

VAR

פוליסת ביטוח רכב מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

EXTRA TRUCK

פוליסת ביטוח רכב מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח ציי רכב?

עקב כך, שבמקרה של ביטוח ציי רכב – כוח הקנייה הוא קולקטיבי, סביר להניח שעלות הביטוח פר רכב ונהג תהיינה נמוכה יותר, לו היו מבטחים כל אחד בנפרד, ללא הסכם ביטוח קולקטיבי. העלות יכולה להיות מושפעת מהרקוד הביטוחי של העסק והאנשים המפעילים בו רכבים. חברת הביטוח יכולה להתייחס לצי הרכב, כמו אל רכב אחד המחולק ליחידות. במקום להתייחס לכל רכב בנפרד, מתייחסים לרכב אחד עם "המון חלקים". מדובר על עקרון הנקרא סבסוד צולב, לפיו, ככל שרמת הסיכון של כל הרכבים המיוחסים לעסקה הביטוחית – אחידה, הרי שהם כמו היו שייכים לאדם אחד או נהג אחד.

עלות הביטוח לרכבים כולם, תהיה של הצטברות המחיר, לאור התחשיבים הביטוחיים הייעודיים לכל נהג בנפרד. כלומר, אם יש עשרה רכבים, וכל אחד מהם מקבל תחשיב ביטוחי שונה – מצרפים את כולם יחדיו למחיר כולל. או זו הבנתנו מהנושא.

יתרה מכך, גורמים שמשפיעים על העלות הינם פרופיל הנהג, פרופיל הרכב ומדיניות חברה פנימית.

איך לקנות ביטוח ציי רכב?

כמו כל ביטוח, ניתן להתעניין בחברות הביטוח השונות, מה הן מציעות. וניתן לרכוש גם דרכנו, ולקבל תמיכה בהשוואת מחירים, כמו גם ייעוץ מקצועי כמיטב יכולתנו להעניק, לגבי טיב הכיסויים שנמליץ לקחת, ואלו שניתן יהיה לוותר ולא להכניס לפוליסה – במטרה למצוא את הכיסוי המדויק, במחיר היעיל ביותר, שביכולתנו לעזור לדייק.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח ציי רכב מצויין בהנחה בלעדית