ביטוח קאדילק (CADILLAC) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח קאדילק (CADILLAC)

ניתן לבטח מכוניות קאדילק בשלושה רבדי ביטוחי כיום – ביטוח חובה, מקיף וצד ג'. מקיף כולל כבר צד ג', בעוד חובה איננו. חובה מכסה נזקי גוף, אך לא רכב. מקיף מכסה נזקי רכב – כמו גם המוני כיסויים אחרים בהתאם לרצון הלקוח.

אילו דגמים של קאדילק (CADILLAC) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי קאדילק, כמו: קאדילק XT4 , קאדילק XT5, קאדילק XT6, קאדילק אסקלייד, קאדילק CT5, קאדילק אסקלייד ESV ואחרים.

כמה עולה ביטוח קאדילק (CADILLAC)?

הכיצד מחליטים על עלותו של ביטוח קאדילק? לכל חברת ביטוח יש את המדד שלה כדי להחליט. הוא כמובן מושפע מערך המכונית, ועם זאת – גם מפרופיל הרכב, זה של הנהג ומדיניות פנימית של החברה. באופן עקרוני, נהג זהיר ומתועד ככזה – יקבל התחשבות בתחשיבי העלות של חברת הביטוח, ועם זאת יש מאפיינים שונים שנכנסים למשוואה. השוואת מחירים בין ביטוחים יכולה לגלות הזדמנויות ביטוחיות חדשות, בגזרת המחירים, לכל הפחות.
גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של קאדילק XT5, ל-NHSTA (ארגון אמריקאי לבטיחות בדרכים) יש דירוג של 5/5 במדד הבטיחות לשנת הבדיקה של 2020.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח קאדילק (CADILLAC)?

מדוע לנו לכסות רכבי קאדילק בביטוח מקיף? ובכן, אם רוצים לכסות את עלויות התיקון – זו בהחלט הכתובת לכך. באם עלויות תיקון הרכב יעלו על סך עשרות ומאות אלפי שקלים – אפשר לתת לחברות הביטוח לטפל בזה. כמה יפה ונחמד. יתרה מכך, עקב כך שהם משלמים – כל שנותר זה להכניס את הרכב לתיקון, לתעד בספרי הרכב שהוא מתוחזק היטב, ולתעד איפה שמתבקש – שיש לו חלקים איכותיים. כן, בעיקר כשזה נוגע למכוניות יוקרה – חלקים מקוריים זה גורם שיכול להשפיע על הערך שאנשים מייחסים לרכב, ועל מחיר המחירון שבכל מקרה יכול לרדת לו מדי שנה.

טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. בכך, ניתן לתעד את הטיפולים ושלל עובדות תחזוקת הרכב בספרי הרכב.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. בכך ניתן יהיה להשפיע על מחיר המחירון לטובה, כך שגם אם הוא יורד מדי שנה – הדבר יעמוד לנגד העובדה שהוא למעשה במצב נהדר "ומקורי".

שכן ספציפית עבור קאדילק XT5, ישנה ירידת ערך של 14.9%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 36.3% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-53.7% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%). בסך הכל, אחוזונים מחמיאים לפחות בשלוש השנים הראשונות, ביחס לממוצע.

איך לקנות ביטוח קאדילק (CADILLAC)?

ניתן בהחלט לרכוש ביטוח קאדילק בהמון דרכים שונות, הקשורות לטלפון לשלל חבורת הביטוח ולראות מה הן מציעות, וזה נהדר. שיטה נוספת, היא דרך עבודה עם סוכנות ביטוח – כמותנו, שלמעשה תאפשר לשמש כמגשרת בין הלקוח לבין חברת הביטוח. היתרונות לכך הם כדלקמן:

  1. השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות
  2. לכל סוכנות ביטוח מערך הטבות והנחות ייחודי לה הניתן לה על ידי חברות הביטוח (ומי יודע מה יש לנו עבורך)
  3. הדרכה, עצה ותמיכה בדיוק הסעיפים הביטוחיים הנכונים לרצונותייך ולהעדפותייך, במסגרת ביטוח מקיף. מה לכלול, ומה לא.

על כן, הבחירה היא שלך – מה נאה לך.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח קאדילק (CADILLAC) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק