ביטוח קאדילק (CADILLAC)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח קאדילק (CADILLAC)במה הוא מיוחד?

ניתן לרכוש ביטוח רכב למכוניות קאדילק בשלושה רבדי ביטוחי כיום – ביטוח חובה, מקיף וצד ג'. מקיף כולל כבר צד ג', בעוד חובה איננו. חובה מכסה נזקי גוף, אך לא רכב. מקיף מכסה נזקי רכב – כמו גם המוני כיסויים אחרים בהתאם לרצון הלקוח.

אילו דגמים של קאדילק (CADILLAC) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי קאדילק, כמו:

  • קאדילק XT4
  • קאדילק XT5
  • קאדילק XT6
  • קאדילק אסקלייד
  • קאדילק CT5
  • קאדילק אסקלייד ESV
  • ואחרים.

כמה עולה ביטוח קאדילק (CADILLAC)?גם טווח זה בסדר

הכיצד מחליטים על עלותו של ביטוח קאדילק? לכל חברת ביטוח יש את המדד שלה כדי להחליט. הוא כמובן מושפע מערך המכונית, ועם זאת – גם מפרופיל הרכב, זה של הנהג ומדיניות פנימית של החברה.

באופן עקרוני, נהג זהיר ומתועד ככזה – יקבל התחשבות בתחשיבי העלות של חברת הביטוח, ועם זאת יש מאפיינים שונים שנכנסים למשוואה. השוואת מחירים בין ביטוחים יכולה לגלות הזדמנויות ביטוחיות חדשות, בגזרת המחירים, לכל הפחות.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של קאדילק XT5, ל-NHSTA (ארגון אמריקאי לבטיחות בדרכים) יש דירוג של 5/5 במדד הבטיחות לשנת הבדיקה של 2020.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח קאדילק (CADILLAC)?אל תוותרו על הכיסוי

מדוע לנו לכסות רכבי קאדילק בביטוח מקיף? ובכן, אם רוצים לכסות את עלויות התיקון – זו בהחלט הכתובת לכך. באם עלויות תיקון הרכב יעלו על סך עשרות ומאות אלפי שקלים – אפשר לתת לחברות הביטוח לטפל בזה. כמה יפה ונחמד.

יתרה מכך, עקב כך שהם משלמים – כל שנותר זה להכניס את הרכב לתיקון, לתעד בספרי הרכב שהוא מתוחזק היטב, ולתעד איפה שמתבקש – שיש לו חלקים איכותיים. כן, בעיקר כשזה נוגע למכוניות יוקרה – חלקים מקוריים זה גורם שיכול להשפיע על הערך שאנשים מייחסים לרכב, ועל מחיר המחירון שבכל מקרה יכול לרדת לו מדי שנה.

טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. בכך, ניתן לתעד את הטיפולים ושלל עובדות תחזוקת הרכב בספרי הרכב.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. בכך ניתן יהיה להשפיע על מחיר המחירון לטובה, כך שגם אם הוא יורד מדי שנה – הדבר יעמוד לנגד העובדה שהוא למעשה במצב נהדר "ומקורי".

שכן ספציפית עבור קאדילק XT5, ישנה ירידת ערך של 14.9%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 36.3% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-53.7% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%). בסך הכל, אחוזונים מחמיאים לפחות בשלוש השנים הראשונות, ביחס לממוצע.

איך לקנות ביטוח קאדילק (CADILLAC)?הצמדו לחברות מתמחות

ניתן בהחלט לרכוש ביטוח קאדילק בהמון דרכים שונות, הקשורות לטלפון לשלל חבורת הביטוח ולראות מה הן מציעות, וזה נהדר. שיטה נוספת, היא דרך עבודה עם סוכנות ביטוח – כמותנו, שלמעשה תאפשר לשמש כמגשרת בין הלקוח לבין חברת הביטוח. היתרונות לכך הם כדלקמן:

  1. השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות
  2. לכל סוכנות ביטוח מערך הטבות והנחות ייחודי לה הניתן לה על ידי חברות הביטוח (ומי יודע מה יש לנו עבורך)
  3. הדרכה, עצה ותמיכה בדיוק הסעיפים הביטוחיים הנכונים לרצונותייך ולהעדפותייך, במסגרת ביטוח מקיף. מה לכלול, ומה לא.

על כן, הבחירה היא שלך – מה נאה לך.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק