ביטוח קיה (KIA) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח סמארט (Smart)

ביטוח סמארט מאפשר לנו לכסות את הצרכים והרצונות הביטוחיים של הרכב. בין אם ביטוח חובה לנזקי גוף, ביטוח צד ג' ל… צד ג', וביטוח מקיף לנזקי רכב, גניבות וכיוצא בזה.

אילו דגמים של סמארט (Smart) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי סמארט, כמו: סמארט פורטו EQ,מארט פורטו EQ קבריולה ואחרים.

כמה עולה ביטוח סמארט (Smart)?

בהינתן כך שיש שלושה סוגים שונים של ביטוח רכב, הרי שהשאלה נוגעת לכל אחד מהם בנפרד. איך נדע כמה ניתן לשלם על כל ביטוח וביטוח? הדבר יכול להיות מושפע מפרופיל הנהג, פרופיל הרכב, מדיניות חברה פנימית. שכן כל אלו מאפשרים איסוף מידע מטעם חברת הביטוח ולהזינו בתחשיב ביטוחי, שמפיק את הפונקציה לקראתה עלות הפרמיה תיקבע.

הדבר מבשר לנו אודות חבילות ביטוחיות שונות, במחירים רב-גוניים. הסוד הוא פשוט לבחור את החבילה הביטוחית במחיר המתאים והיעיל ביותר. ניתן לעשות זאת, בין השאר, על ידי השוואת ביטוחים.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של סמארט פורטו, הנתונים מסמנים דירוג של 4/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2014.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח סמארט (Smart)?

ביטוח סמארט יכול לאפשר כיסוי לנזקי רכב, כמו להמון המון כיסויים אחרים. כך שאם נדמה לנו שיהא זה רעיון טוב שחברת הביטוח תשלם על תיקוני הרכב – בייחוד אם מחירם גבוה לאור כך שערך המכונית גבוה הוא, אפשר מאוד לאפשר לה לעשות זאת בהתאם לתנאי הפוליסה המתאימה לשם כך.

יתרה מכך, ניתן להשתמש בביטוח מקיף לרכב סמארט, כדי לתת את הטיפול המתאים ביותר, לא משנה העלות – בהתאם לתנאי הפרמיה. שכן אם רוצים לשלוח את הרכב למוסך, כך ייטב אם נעשה, ואם נשלם על התענוג בכספים של חברת הביטוח – כך יתאפשר, בכפוף לתנאי הפוליסה.

טיפ ביטוחי מאיתנו: בעת בקשת הפרמיה, יש עניין לוודא כי קיים סעיף לפיו הלקוח בוחר היכן לתקן את הרכב – כך שהוא ייבחר, אם ירצה, במוסכים שמאפשרים תיקון עם חלקים מקוריים. הדבר יירשם בספרי הספר, ויעשה רושם טוב על קונים עתידיים, כמו גם ישפיע על "ערך הרכב", שיכול להישמר למקור בצורה רבה יותר, כאשר הוא שמור היטב. בכך יהיה ניתן להשפיע על "ירידת הערך", של מחיר המחירון.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור סמארט פורטו, ישנה ירידת ערך של 17%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 41.3% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-62.1% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח סמארט (Smart)?

מצד אחד, ניתן לגוגל כל חברת ביטוח ופשוט לרכוש ביטוח סמארט. מצד שני, יש עניין לעשות זאת בצורה חכמה ונבונה. ביטוח מקיף לדוגמה, יכול להקיף כיסויים רבים ומיוחדים שניתן לרכוש, או שלא. ניתן כמובן גם לקבל אותו בשלל גרסאות מחיר שונות, על פני חברות שונות.

על כן, לדעתנו, הדרך החכמה להתייחס תהא דרך בחירה מדוקדקת של סעיפים ביטוחיים – מה כן, מה לא – מה מתאים ומה לא. זו לדעתנו צורה נבונה לגשת לזה. יתרה מכך, השוואת מחירים בין ביטוחים וחברות שונות במשק, יכולה לגלות תוצאות יעילות. הדבר יכול להתאפשר דרך עזרתנו, ונשמח לסייע ולאפשר ללקוח לרכוש ביטוח סמארט דרכנו, ולקבל את שלל השירותים הללו בהתאם, כמידת יכולתנו.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח קיה (KIA) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק