ביטוח קרייזלר (CHRYSLER) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח קרייזלר (CHRYSLER)

הרי שביטוח קרייזלר מורכב משלושה רבדים עיקריים. ביטוח חובה, מקיף וצד ג'. באם רוכשים ביטוח מקיף, הרי שצד ג' נכלל. באם רוכשים ביטוח חובה, כפי המתבקש מטעם חוק רכב מנועי – צד ג', ונזקי רכב לא נכללים.

אילו דגמים של קרייזלר (CHRYSLER) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רכבים מדגמי קרייזלר, כמו: קרייזלר פסיפיקה, ואחרים.

כמה עולה ביטוח קרייזלר (CHRYSLER)?

כמה עולה לבטח רכב קרייזלר? זו שאלה מצוינת הנובעת ממספר גורמים. פרופיל הרכב, פרופיל הנהג ומדיניות חברה פנימית. המחיר משתנה, באופן טבעי מחברה לחברה, ועל כן כדי לאמוד את כמותו – מתבקש לקבל הצעת מחיר, וכמובן לגלוש בשוק הביטוחי ולגלות הצעות מחיר אחרות, אולי במסגרת השוואת ביטוחים. שאגב, סוכן ביטוח יכול לסייע ביישומה.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של קרייזלר פסיפיקה, ל-NHSTA (ארגון בטיחות בדרכים אמריקאי) יש דירוג של 5/5 במדד הבטיחות לשנת הבדיקה של 2019.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Upgrade

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב
ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח קרייזלר (CHRYSLER)?

מדוע, בסך הכל, לרכוש ביטוח לרכב קרייזלר? ובכן, אם יש לו עלויות תיקון, בין אם בלאי, נזקים, תאונות ומה לא – ורוצים לתת לחברת הביטוח לטפל בזה, בעיקר ובייחוד אם מדובר בסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים – ובכן, זו כבר סיבה אחת. סיבה שנייה, היא באם רוצים לכלול שלל סעיפים שונים, כמו היכולת לטפל ברכב במוסך שיש בו חלקים מקוריים, או לקבל רכב חלופי באם הקודם כבר לא איתנו מסיבה כזו או אחרת. לבחירת הלקוח. כך או כך – המטרה היא לתת מענה לבריאות ותקינות הרכב, או לפחות לנוחות הלקוח. כשהרכב תקין ושמור היטב, יש לכך השפעה על מחיר המחירון שלו, שהרי בכל מקרה יכול לרדת משנה לשנה. באם הוא יורד משנה לשנה, אך הרכב שמור – הירידה יכולה להיות מינימלית, או אפילו לא להשפיע על משא המתן בין הקונים והמוכרים של הרכב.

נמליץ כעת, שלדעתנו חשוב לכלול דבר מה בחוזה הביטוחי, ולוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. ולתעד זאת נאמנה, כדי להציג לקונים פוטנציאליים בעתיד – שלרכב, חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. בכך ניתן יהיה להשפיע על מחיר המחירון לטובה, כך שגם אם הוא יורד מדי שנה – הדבר יעמוד לנגד העובדה שהוא למעשה במצב נהדר "ומקורי".

שכן ספציפית עבור קרייזלר פסיפיקה, ישנה ירידת ערך של 17.1%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 36% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-51.4% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח קרייזלר (CHRYSLER)?

איך רוכשים ביטוח לרכב קרייזלר? פשוט, מדברים עם חברת ביטוח ומבקשים ביטוח לרכב קרייזלר. איך עושים זאת בחכמה? פשוט, עושים חקר שוק, על הכיסויים המתבקשים, איך לבחור נאמנה, מה רלוונטי עבור דגם רכב ספציפי שיש ברשותך, וכיוצא בזה. כך שברור לך מה הן העלויות, ובאילו כיסויים לבחור, באילו לא, וכיוצא בזה. או מנגד – לקבל את עזרתנו בדבר, ולקבל ליווי מקצועי של סוכן ביטוח בכל אשר ציינו לעיל.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח קרייזלר (CHRYSLER) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק