ביטוח רכבי ספורט מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח רכבי ספורט

לרכבי ספורט יש קטגוריה משלהם בהיבט הביטוחי, בייחוד אם מדובר ברכבי יוקרה. לא כל רכב ספורט הוא רכב יוקרה, שכן הקטגוריה מתחילה בערך מסף ה-250,000 ומעלה. הסיבה שיש הבדלים בין רכבי ספורט יוקרתיים לבין אלו שאינם, בהיבט הביטוחי – היא כי יותר כיף לגנוב אותם (הרכב נחשק יותר), ועל כן חברות הביטוח משתדלות להכניס את זה בתחשיב הביטוחי, ולציין זאת לעצמם, או זאת המחשבה בנושא.

יתרה מכך, בהיבט של חלקי חילוף מקוריים ומתאימים – לא בטוח שתהא שכיחות וזמינות מספקת שלהם, לאור כך שמכוניות ספורט יוקרתיות יכולות שכן ויכולות שלא, להיות בשכיחות מספקת, עבור הדגם הספציפי שרוצים לבטח. ולפי כך יש לוודא שמוסכים בארץ אכן מחזיקים בחלקים הולמים, במקום שיהיה עניין לייבא בהזמנה אישית. יתרה מזאת, לחלק מרכבי הספורט אפשר שלא יהיו מוסכי הסדר. וזה נהדר, אפשר שאנחנו בכלל לא רוצים להשתמש בהם כדי לתקן מכוניות ספורט, אבל אם זה תנאי לחברת הביטוח ולנו אין דעה בנושא, אז אפשר שהפרט הזה יהיה משמעותי עבור אישור הפוליסה. אם כי, נמליץ, שאם אפשר – אז להכניס לחוזה הביטוחי סעיף לפיו הלקוח יכול לבחור היכן לתקן את מכוניתו, גם שלא במוסכי הסדר – כדי לבחור במקום שמעניק חלקים מקוריים.

יתרה מכך, אם מדובר ברכב ספורט יוקרתי, שהוא ייחודי לסצנה בארץ – לא בטוח שחברות הביטוח יידעו איך לעבוד איתו, ולהבין איך להכניס אותו לתחשיב הביטוחי. ופרטים אלו משנים להן במיוחד, כשהם רוצים לדעת כמה לגבות עבור הפוליסה.

ובכל מקרה, באם חברות ביטוח אכן מבטחות רכב ספורט יוקרתי, אפשר שהן יציבו מספר דרישות עבור זה. בין אם שיהיה בן 30 ללא תביעות קודמות בשנתיים-שלוש המקדימות לאישור הפוליסה, כמו גם התקנת מערכת הגנה מספקת ומערכת איתור לרכב, וכיוצא בזה.
עוד ניתן לגלות, שדמי השתתפות עצמית בביטוח לרכבי ספורט יהיו גבוהים יותר, בביטוחים אלו מאשר ביטוחי רכבים "רגילים". כל מקרה לגופו, כמובן.

מי צריך לרכוש ביטוח רכבי ספורט?

ובכן, כל מי שהתכוון לרכוש ביטוח חובה לרכב שלו, כיוון שזה מתבקש מטעם חוק רכב מנועי, או פשוט כי נראה לו שזה רעיון טוב – יכול בהתאם גם לרכוש ביטוח חובה עבור רכב הספורט שלו. ביטוח חובה לא מכסה נזק לרכוש, על כן עבור זה ניתן לרכוש ביטוח מקיף ו/או צד ג'. ביטוח מקיף יכול לכסות גם גניבות, שזה נחמד – בעיקר אם לרכב שווי רב.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הפניקס

EXTRA TRUCK

פוליסת ביטוח רכב מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
שלמה-ביטוח

APP TO YOU

פוליסת ביטוח רכב מבית שלמה ביטוח
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
איילון

YOUNG

פוליסת ביטוח רכב מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Upgrade

פוליסת ביטוח רכב מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

מדוע חשוב לקנות ביטוח רכבי ספורט?

היבט ייחודי לביטוח רכבי ספורט, שאפשר שפוליסה עבורם תכיל סעיפים ייחודיים – כמו אספקת רכב חלופי ברמה גבוהה, באם נכנס רכב הספורט למוסך. כמו גם שירותי החלפת גלגל, התחייבות לטיפול במוסך היבואן, התחייבות אספקת חלקי חילוף מקוריים חדשים – וכיוצא בזה.

יתרה מכך – באם רוצים לקבל עזרה בכיסוי עלויות רכב ספורט יוקרתי, שיכולות להיות אלפי, עשרות אלפי ומאות אלפי שקלים – הרי שביטוח מקיף יכול לעזור לכך, בהתאם לתנאי הפוליסה וגבולות האחריות.

כמה עולה ביטוח רכבי ספורט?

ביטוח מקיף לרכבי ספורט יכול להיות 2.5-7% משווי הרכב, על כן מחד זה תלוי בערך הרכב, ומאידך בשלל גורמים אחרים, כמו פרופיל הנהג, פרופיל הרכב ומדיניות חברה פנימית. ניתן לבצע השוואת מחירים כדי לגלות עסקאות ביטוחיות יעילות.

איך לקנות ביטוח רכבי ספורט?

ניתן לרכוש ביטוח רכבי ספורט דרך כל אחת מחברות הביטוח שתציע אותו, כמו גם – דרכנו, כדי לקבל עזרה בהשוואת מחירים, ובייעוץ לגבי טיב הפרמיה המומלצת לדעתנו ואילו כיסויים לדעתנו כדאי לכלול, ואפשר שלא.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח רכבי ספורט מצויין בהנחה בלעדית