ביטוח רכב אלפא רומיאו (Alfa Romeo) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אלפא רומיאו (Alfa Romeo)

כשזה נוגע לחברת אלפא רומיאו, הרי שאנחנו עוסקים בחברה, שהשורשים שלו מכובדים, נועזים ומעניינים. נתחיל מזה, שכמו רבות מחברות המכוניות כיום – היא נוסדה במאה הקודמת. למעשה, בשנת 1910. זמן לא רב לאחר מכן, הפיקה החברה מכונית שזכתה באליפות העולם הראשונה במרוצי הגרנד פרי למכוניות. בשנים שלאחר מכן, זכתה אלפא רומיאו בעשרות זכיות באותם מרוצי גרנד פרי.

נדמה היה שליצרנית הרכבים התחלה נועזת ואף מרתקת, אלא שבשנת 1933 (כן, היסטוריה עתיקה), הולאמה על ידי הממשלה האיטלקיות, ובשנות השמונים נמכרו החזקות הממשלה לחברת פיאט (המחזיקה בה עד היום). על כן, לא ברור (לכותבים), אם פיאט ממשיכה את הקו הנועז של החברה, קו שגרם לתרבות האיטלקית לאמץ מילים חדשות לאוצר המילים שלה, כמו "אלפיסטה", או "אלפיסטי", אשר ניתן לכנות בהן אוהדים מסורים לרכבי החברה, לפחות בתקופות הוותיקות של היוסדה.

למעשה, מודעה מעלון בריטי הציגה את הכתוב, (בניסוח שלנו), שאם המחיר של המכונית יקר הוא, הרי שזה מתאים לאור כך שמדובר ב- אלפא רומיאו ממלאכת יד. קו נועז בהחלט.
למי מאיתנו שמחזיק במכונית שכזו כיום, ויש עניין לדעת, לא רק איך היא נוצרה (בתמצית) לכדי קיום בעולמנו, אלא גם מה ההיבט הביטוחי של החזקתה, הרי שנשתדל לגעת ברבדים מן הדבר.

סוגי ביטוחים לאלפא רומיאו

ביטוח אלפא רומיאו חולש על מספר רבדים של ביטוח רכב. יש לנו את ביטוח החובה לרכב – שהוא הרי הביטוח המתבקש על פי חוק, על פי פקודת רכב מנועי משלהי ההיסטוריה החוקתית של מדינת ישראל. זהו ביטוח, שאכן יש עניין לרכוש אותו, באם נוהגים ברכב באופן פעיל. באם לא, ורק מחזיקים אותו במוסך ליופי – הדבר לא מחייב רכישת ביטוח חובה לרכב.

רובד נוסף, הוא ביטוח צד ג', שיש לו את האיכויות הביטוחיות שלו, וביטוח מקיף – שיש לו אפילו יותר עומקים. כשמדובר על ביטוח מקיף לרכב אלפא רומיאו, הרי שיש לנו עולם שלם של אפשרויות התאמה אישית.

בנוגע לביטוח חובה לרכב אלפא רומיאו, הרי שמדובר בחבילה אחידה, שכל חברת ביטוח אמורה להציע באופן דומה, אם לא זהה – אלא שרק המחיר שונה (כמו גם טיב השירות, ותנאי הפוליסה), מחברה לחברה. דבר מה שניתן לנצל, על ידי משחק נכון עם השוואת מחירים בשוק הביטוחי.

אילו דגמים של אלפא רומיאו (Alfa Romeo) אפשר לבטח?

ניתן לבטח דגמים רבים מחברת אלפא רומיאו, כל שכן אלפא רומיאו סטלביו (Alfaromeo Stelvio), אלפא רומיאו ג'וליה (Alfaromeo Giulia), אלפא רומיאו ג'וליה קוואדריפוליו (Alfaromeo Giulia Quadrifoglio) , אלפא רומיאו סטלביו קוואדריפוליו ‏ (Stelvio Quadrifoglio) ורבים, טובים אחרים.

כמה עולה ביטוח אלפא רומיאו (Alfa Romeo)?

באופן טבעי, אם אנחנו עוסקים בשוק ביטוחי שניתן לאפשר בו השוואת מחירים, הרי שהדבר יכול להיות גמיש בהחלט. הצעה ביטוחית מחברה אחת, יכולה להיות במסגרת עלות שונה לחלוטין מחברה אחרת. נוסף על כך, נהג אחד, יכול לקבל הצעה שונה לחלוטין, בדיוק מאותה חברה – מאשר נהג אחר.

על כן, העלויות נזילות עד מאוד, והיכולת לאתר את העסקה הביטוחית הנכונה – היא לזכות הקונה העירני. גורמים רבים יכולים להשפיע על העלות הביטוחית, ביניהם פרופיל הנהג, מדיניות החברה, ופרופיל הרכב.

אם לדוגמה נתייחס לפרופיל הרכב, הרי שפקטור ספציפי ברמת הבטיחות של הרכב יכולה להילקח בחשבון. אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של אלפא רומיאו סטלביו, הרי שיש לו דירוגים גבוהים במבחני בטיחות. נראה שהרכב קיבל ציון של 5/5 במבחני בטיחות מטעם יורו NCAP, לשנת 2017, כך שמבחינה ביטוחית – ייתכן שזה יבשר טובות על מחירי הפוליסה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

Upgrade

פוליסת ביטוח רכב מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הכשרה

go

פוליסת ביטוח רכב מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
ליברה

רכב דיגיטלי

פוליסת ביטוח רכב מבית ליברה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
WESURE

רכב דיגיטלי

פוליסת ביטוח רכב מבית WeSure
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

מדוע חשוב לרכוש ביטוח לאלפא רומיאו (Alfa Romeo)?

ניתן להגיד שחשיבות הדבר נעוצה בדבר הרצון לרכוש ביטוח חובה – שכולנו מבינים שיש בקשה חוקית לרכוש אחד שכזה. מנגד, לחלקנו יש רצונות לבטח לעומק ולרוחב – את הרכב שלנו, ועל פי כן – ביטוח מקיף לרכב אלפא רומיאו יכול בהחלט מתאים – בין אם אנחנו רוצים לבטח את השמשות, או את הרכב כולו, או להבטיח תנאים ביטוחיים ייחודיים – שיכולים לכלול אספקת רכב חלופי, משלוח דלק ליעד המכונית, ואף בחירה באילו מוסכים לתקן את הרכב. הבחירה יכולה להיות שימושית ורלוונטית לבעלי רכב אלפא רומיאו, כיוון, שבעיקר בגלל שמדובר במכונית יוקרה – בחירה במוסך המתאים, יכולה לאפשר למכונית לקבל חלקים איכותיים ומקוריים.

הדבר יכול לקבל ביטוי הן בהיסטוריית הטיפולים והן בספרי הרכב. שכן, התיעוד שם יכול להראות לכל, שיש לנו עסק עם אדם שלקח אחריות על טיב בריאות הרכב שלו, ועל כן – הרכב אמור להיות במצב טוב. הדבר יכול להיות משמעותי הן לאדם שמחזיק ברכב, והן לאדם ששוקל אם לרכוש אותו כיד שנייה.

שהרי מחיר המחירון, מושפע מכמה גורמים, אחד מהם הוא זמן, והשני הוא מצב הרכב. מצב הרכב יכול להרשים לטובה, באם היו טיפולים תקופתיים, ומענה מתאים לאחר תאונות. הדבר יכול להתבטא בעלות של תיקונים לרכב, וכאשר מדובר ברכבי יוקרה – הרי שהמחיר יכול להיות גבוה באופן יחסי. ביטוח מקיף, יכול לאפשר לאדם לכסות את עלויות הטיפולים התקופתיים, כמו גם תיקוני הרכב בגין תאונות – ובכך לשמר את בריאות רכבו בפשטות, תוך שהביטוח ממן את ההליכים, ולהראות רצף תחזוקה נהדר עבור הרכב – כפי שיתבטא בספריו.

מחיר המחירון "הרשמי" של רכב, בכל מקרה יורד מדי שנה, והרי – ניתן לראות זאת בנתונים הבאים:
שכן ספציפית עבור אלפא רומיאו סטלביו, ישנה ירידת ערך של 16.6%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 37.1% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 36.9%), ו-53.3% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.2%).

איך לקנות ביטוח אלפא רומיאו (Alfa Romeo)?

ניתן לרכוש ביטוח אלפא רומיאו דרך שלל חברות הביטוח הקיימות, ופשוט לבדוק מה הן מציעות. וניתן להיעזר בסוכן ביטוח מטעמנו, כדי לנווט בין רבדי השוק, ולאתר את העסקה הביטוחית המדויקת והמהותית, שהיא גם מתאימה לרצונות הביטוחיים (שנכללים בה בדיוק הסעיפים הביטוחיים הרלוונטיים), והיא גם יכולה להיות בעלות האופטימלית ביותר -כדרך היכולת שלנו לעזור ולסייע עם השוואת מחירים.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח רכב אלפא רומיאו (Alfa Romeo) מצויין בהנחה בלעדית