ביטוח רכב ביבוא אישי מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח רכב ביבוא אישי

ביטוח רכב ביבוא אישי, נוגע לרכבים שאדם פרטי, או גוף מסוים החליט לייבא לארץ, בכוחות עצמו. סביר שמדובר ברכבי יוקרה, רכבי ספורט או רכבי אספנים – כלומר, רכבים שיש בהם משהו מיוחד, או ייחודי מספיק, אשר יצדיק את ייבואם האישי. אולי יש לרכב ערך סנטימנטלי, ואולי מדובר ברכב שלא ניתן להשיג בארץ בעת זו או אחרת.

באם ערך הרכב עולה על כ-300,000 ₪, סביר שמדובר ברכב שנכנס לקטגוריית רכבי היוקרה, ומוחלים עליו סטנדרטים ביטוח מסוימים; כמו תנאי סף, המבקשים מבעל הרכב, או זה שנוהג בו, להיות מעל גיל 30, לדוגמה. יתרה מכך, באם מדובר ברכב יוקרה, או פשוט ברכב ייחודי – סביר ששכיחות חלקי החילוף שלו, אינה גבוהה כמו בעבור רכבים מוכרים יותר, וגם – שחברות הביטוח, פחות מכירות את הרכב עצמו, וכיצד להכניס אותו לתחשיב הביטוח, ועל כן לבצע הערכה כלכלית של שווי הפרמיה.

עצות פרקטיות לאנשים שמייבאים את רכבם לארץ, יכולות להיות ווידוא מקדים של חלקי חילוף מתאים לרכב שנרכש, שכן אחד הסעיפים המתבקשים לרכישת ביטוח רכב ביבוא אישי – הוא זה של ביטוח חלקי חילוף לפני שניתן יהיה להמשיך את התהליך עם חברת הביטוח, או בכלל להתחיל אותו – מתבקש לקבל הערכת שמאי לשווי הרכב, בישראל, כמו גם לקבל קוד לרכב משמאי – ולאחרי כך, ניתן יהיה להתחיל ולפנות לחברת הביטוח.

זאת ועוד, הנם מנת חלקם של ביטוח רכב ביבוא אישי – ואולי ייתכן שכדאי לדבר עם סוכן ביטוח או שניים, כדי לקבל בהירות על כל שמתבקש בנושא זה.

מי צריך לרכוש ביטוח רכב ביבוא אישי?

באופן עקרוני, רכב ביבוא אישי צריך לעמוד בתקנונים מסוימים, שנועדו "לנרמל" אותו לכביש הישראלי. בין אם לוודא שיש לו חלקי חילוף מתאימים, בין אם לוודא שיש לו הערכת שווי משמאי, כמו גם קוד רכב, ובין אם לקבל רישיון הולם ממשרד התחבורה עבור הרכב המיובא. כך או כך, אם מתכוונים לנהוג בו, הרי שמתבקש שהרכב יבוטח בביטוח חובה, כיוון שהנ"ל מתבקש מטעם חוק רכב מנועי.

ביטוח חובה על כן, הוא מתבקש כדי לנהוג בהתאמה לבקשות החוק. וביטוח מקיף, שיכול לכסות נזקים לרכב ולרכוש, יכול להיות יעיל במיוחד, בייחוד אם מדובר ברכב בעל ערך מחירון גבוה. שכן, במקום לרכוש אחד חדש, או להשקיע בתיקונו – אפשר לקבל את הכסף מחברת הביטוח.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
איילון

DRIVING

פוליסת ביטוח רכב מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
AIG

Safe Drive

פוליסת ביטוח רכב מבית AIG
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הראל

הראל סוויץ'

פוליסת ביטוח רכב מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
WESURE

רכב דיגיטלי

פוליסת ביטוח רכב מבית WeSure
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

מדוע חשוב לקנות ביטוח רכב ביבוא אישי?

רכב בייבוא אישי, שחלקיו לא בהכרח שכיחים בארץ, כמו גם – שעלותו גבוהה, ושעלות חלפיו גבוהים (אולי כי אינם שכיחים), יכול להניב עלויות תיקון גבוהות. במקרה זה, נפלא יהיה אם חברת הביטוח תכסה את כל הנזכר לעיל, ובכך יהיה ניתן לאפשר לה לגלם את כל זה. מצד אחד, ביטוח חובה מאפשר לנהוג בהתאם לבקשות החוק, כמו גם לכסות נזקי גוף, ומצד שני ניתן להוסיף ביטוח מקיף (כמו גם כיסוי נפרד לצד שלישי), כדי לכסות את ערך המכונית, עלויות תיקונים, גניבות וכן הלאה כיסויים אפשריים.

כמה עולה ביטוח רכב ביבוא אישי?

סביר להניח שחברות הביטוח עצמן לא בהכרח יודעות כמה יעלה ביטוח רכב בייבוא אישי – כיוון שהן לא מכירות את סוג הרכב, את שוויו, את עלות חלפיו – או לפחות, לא אמורות להכיר במידה שהן מכירות רכבים "מקומיים". מה גם, אם חברות הביטוח יניחו שעקב כך שמדובר ברכב "נדיר", הוא גם "גניב", כלומר – יהיה מי שירצה לגנוב אותו במיוחד – אפשר שהן יגבו יותר, כדי לכסות אותו במסגרת ביטוח מקיף.

מעבר לכך, המחיר יהיה מושפע מערך הרכב, פרופיל הנהג, מצב הרכב ומידת הבטיחות שלו – כמו גם מדיניות חברה פנימית. אפשר שהשוואת מחירים נבונה תניב הצעות ביטוח שונות.

איך לקנות ביטוח רכב ביבוא אישי?

ניתן לפנות לחברות הביטוח השונות במטרה להתחיל עימן תהליך לביטוח רכב ביבוא אישי, וניתן לפנות לסוכנות שלנו ולקבל הדרכה מאיתנו איך נכון לרכוש ביטוח רכב ביבוא אישי, ולקבל עזרה בהשוואת מחירים, בקבלת בהירות לגבי הצורה בה העניינים הללו מתנהלים ופשוט להרגיש שיש מישהו שמלווה את הדרך, בדרך לרכב ייחודי חדש ומבוטח.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח רכב ביבוא אישי מצויין בהנחה בלעדית