ביטוח רכב לעובדי מדינה מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח רכב לעובדי מדינה

ביטוח רכב לעובדי מדינה מאפשר לכל עובד מדינה, כזה המועסק בשירות המדינה וכנראה אינו קבלן – למיטב ההטבות והאטרקציות בתחום הביטוחי. האם המדינה מבטחת את רכבו של האדם שעובד בשירותיה? לא, היא מעניקה החזרי תשלום על הביטוח. מי מבטח אותו, בעצם? חברות הביטוח, שזכו במכרז מטעם המדינה. כל שנתיים, או כך, יש מכרז אחר – וחברות ביטוח יכולות להציע את ההצעה שלהן. עקב כך שלמדינה יש כוח קניה קולקטיבי, לאור כך שמדובר על מידה מכובדת של אנשים שיכולים לרכוש ביטוח "דרכה", הרי שכדי לקבל את העסק המדובר – חברות הביטוח יכולות לקבל תמריץ להציע הצעות בתנאים מיטיבים ונוחים.

כך, שמצד אחד – הביטוח שמציעות חברות הביטוח, במסגרת המכרז הממשלתי יכול להיות דיי נוח ונחמד – ומצד שני, העלות שלו יכולה להיות מכוסה על ידי המדינה. הביטוח "המלא" ביותר, או המכסה ביותר, הוא עבור בעליו של רכב שירות, אשר יזכה להחזר מלא לעלות הביטוח, והכולל ביטוח חיים ונכות, לבעל הרכב ולבן/בת זוגו/זוגתו. ביטוח נוסף הוא זה לרכב המוגדר "אישי", ויתקבל עבורו החזר חלקי, או בהתאם לתנאים קיימים.

מי צריך לרכוש ביטוח רכב לעובדי מדינה?

למי שיש רכב פרטי, בין אם אישי או שירות – הרי שיש לו ביטוח, חובה, צד ג', ו/או מקיף – ועל כן, כדרך רכישה מטעם המדינה, הוא יכול לאפשר לעצמו תנאים נוחים וייחודיים, כמו גם לקבל החזר הוצאות במידת מה. על כן, מי שבכל מקרה מתכוון לרכוש לכל הפחות ביטוח חובה לרכב שלו מטעם חוק רכב מנועי ומטעם כל סיבה אחרת שהוא רואה בכך, כמו גם כיסויים ביטוחיים נוספים – יכול לנצל אופציה זאת, בהנחה שהוא כאמור עובד בשירות המדינה

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
ליברה

רכב דיגיטלי

פוליסת ביטוח רכב מבית ליברה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

TOP אספנות

פוליסת ביטוח רכב מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
איילון

DRIVING

פוליסת ביטוח רכב מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Upgrade

פוליסת ביטוח רכב מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

מדוע חשוב לקנות ביטוח רכב לעובדי מדינה?

ביטוח רכב לעובדי המדינה יכול להציע השתתפות עצמית נמוכה יחסית, כמו גם פטור מהשתתפות עצמית בירידת ערך. ביטוח זה יכול להציע שירות גרר מהיר (אולי אפילו תוך שעתיים), לצורך חילוץ או תיקוני דרך. ניתן להכליל גם בני זוג של אנשים העובדים בשירות המדינה, ללא כל התניה.

הכיסויים שיכולים להיכלל במסגרת ביטוח זה הינם כינון אוטומטי, הגנה משפטית, ביטוח מלא לחלפים מקוריים וחדשים (בכפוף לתנאי הפוליסה), אחריות צד ג', רדיו חלופי, וכיוצא בזה.
יתרה מכך, גולת הכותרת של ביטוח רכב לעובדי מדינה יכולה להיות עצם כך שאין תוספת מחיר לנהגים חודשים, או למי שיש תביעות קודמות (לא מבקשים אישור היעדר תביעות), ואולי אפילו ללא בדיקות מיגון. יתרה מכך, ייתכן שניתן יהיה לאשר רכב לביטוח מקיף, שחברות ביטוח לרוב לא יסכימו לבטחו.

אלו ועוד, יכולות להיות סיבות מצוינות ללכת על ההצעה הביטוחית הייחודית המתקבלת כתוצאה מן המכרז המדיני, בהשוואה להצעות שלא מגיעות מתוך כך.

כמה עולה ביטוח רכב לעובדי מדינה?

בין מעט מאוד, לכלום – עקב כך שהוא מלכתחילה מגיע בתנאים נוחים, ואולי גם מוזלים – והמדינה משתדלת להחזיר לפחות במידת מה, את ההוצאות הנתונות לביטוח זה.

איך לקנות ביטוח רכב לעובדי מדינה?

ראשית כל נציין מספר נקודות. גם אם נדמה שביטוח רכב לעובדי מדינה נוח, נהדר ויעיל – אין סיבה לא להשוות מחירים בהתאם למצב בשוק, ולראות אם יש עסקאות יעילות אחרות שהן מיטיבות. בייחוד אם אחד חושב שהוא לא ימשיך להיות עובד מדינה לאורך זמן, או שמלכתחילה אינו עובד מדינה. ועל כן כדאי שיידע מה הוא יכול לקבל מחוץ לתנאי המכרז.

מעבר לכך, נהגים מעל גיל 24, בעלי עבר ביטוחי "נקי", יכולים לקבל תעריף זול יותר בתנאי שוק רגילים, בהרבה מהמקרים. ואם רוצים לקבל שירות במקרה של תביעה, או שירות אחר – הרי שהוא לא מתקבל על ידי סוכן ביטוח קיים, כמו בסוכנות שלנו – אלא על ידי ספק שירות שחברת הביטוח עצמה בחרה, או על ידי מוקדים ספציפיים של החברה.

ולבסוף, יהיה ניתן לקבל החזר הוצאות לביטוח – גם אם מבטחים בביטוח שלא התקבל כתוצאה מהמכרז של המדינה.

כך, שלכל הפחות, ניתן לעשות השוואת ביטוחים, לראות היכן כדאי לרכוש ברמת טיב השירות, כיסויי הפרמיה והמחיר – ולקבל, אם אפשר – החזר כספי מהמדינה עבור כך. על כן, ניתן לרכוש הן מהמכרז הממשלתי, והן מהצעות ביטוחיות אחרות. ניתן לרכוש דרכנו, ולקבל את עזרתנו בהשוואת ביטוחים, ובבהירות לגבי הנושא – כמיטב יכולתנו המקצועית לסייע בשורותיו.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח רכב לעובדי מדינה מצויין בהנחה בלעדית