ביטוח רנו (RENAULT)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח רנו (RENAULT)במה הוא מיוחד?

באופן טבעי, לביטוח רנו יש שלושה סיווגים אפשריים – ביטוח חובה, צד ג' ומקיף. בלי להיכנס לפרטים עמוקים במיוחד – ביטוח חובה מתבקש מטעם חוק רכב מנועי, ואינו מכסה נזקי רכב וצד ג'. ביטוח מקיף מכסה נזקי רכב, ויכול גם לכסות צד ג' – ועם זאת, הוא לחלוטין רשות, כפי שניתן לבחור ברשות, גם ביטוח צד ג'.

אילו דגמים של רנו (RENAULT) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

באופן עקרוני, ניתן לבטח רכבים מדגמי רנו:

  • רנו מגאן גרנד קופה
  • רנו קליאו
  • רנו מגאן גרנד טור סטיישן
  • רנו קנגו
  • רנו קדג'אר
  • רנו קפצ'ור
  • רנו קולאוס
  • רנו גרנד סניק
  • רנו טראפיק

כמה עולה ביטוח רנו (RENAULT)?גם טווח זה בסדר

אז כמה עולה כדי לבטח רכב מסוג רנו? ובכן, ישנן אפשרויות רבות, וגם אם הממוצע עומד על 3,000 ש" לשנה, עבור נהג יחיד מעל גיל 30, ללא תביעות קודמות – הרי שהמחירים נעים באופן נהדר בין חברת ביטוח לאחרת, כיוון שהם מתבססים על תחשיבים פנימיים של החברה.

כדי לגלות איזו חברה מציעה איזה מחיר עבור חבילת ביטוח כזו או אחרת – ניתן לבצע השוואת מחירים, כדי לגלות הצעות בספקטרום רחב בשוק הביטוחי.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות.

והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של רנו מגאן, הרי ש-EURO NCAP מציג ציון במבחן בטיחות, של 5/5 לשנת הבדיקה של 2015.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
YOUNG

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח רנו (RENAULT)?אל תוותרו על הכיסוי

הסיבות לרכישת ביטוח לרכבי רנו, יכולות להיתלות על סדר העדיפויות של המבטח הפוטנציאלי. האם מדובר בביטוח חובה שנועד לכסות את המינימום לפי החוק, או באם יש רצון לכסות תיקוני רכב שעלותם יכולה להיות אלפי שקלים ויותר מכך? ובאם יש רצונות ביטוחיים אחרים, הרי שגם זה נכלל בסדר העדיפויות, ועל כן בסיבות לבטח רכבי רנו שונים.

כך או כך, רכב מתוחזק ובריא, עם חלקים מקוריים – זה רכב שנראה טוב, אל מול המחירון "הרשמי". שכן המחירים בו משקפים מצבים של רכבים "בריאים", וגם ירידת ערך במחירון משקפת רכבים מתוחזקים "ושלמים", או קרובים "למצב המקורי שלהם".

נמליץ כעת, שלדעתנו חשוב לכלול דבר מה בחוזה הביטוחי, ולוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. ולתעד זאת נאמנה, כדי להציג לקונים פוטנציאליים בעתיד – שלרכב, חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. קונה פוטנציאלי יכול להתרשם בכך, לטובה, מן הכתוב בספרי הרכב.

שכן ספציפית עבור רנו מגאן, ישנה ירידת ערך של 15.3%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 36.7% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-56.1% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח רנו (RENAULT)?הצמדו לחברות מתמחות

מה יאפשר לאדם לרכוש ביטוח לרכב רנו? חברות ביטוח שונות, כמובן – שכן הן מציעות את העסקה הזאת. ואיך אדם יגלה עם איזו חברה כדאי לו לרכוש ביטוח רכב?

ובכן, דרך השוואת מחקרים מדויקת, כמו גם בחירה מדויקת של כיסויים ביטוחיים – מה כן ומה לא, אדם יכול להחליט עבור עצמו איזו חברה מציעה עסקה מתאימה ויעילה לרצונותיו. ודרך יעילה לעשות זאת, היא כמובן להתייעץ איתנו ואף לרכוש את ביטוח הרנו דרכנו.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק