ביטוח רנו (RENAULT) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח רנו (RENAULT)

באופן טבעי, לביטוח רנו יש שלושה סיווגים אפשריים – ביטוח חובה, צד ג' ומקיף. בלי להיכנס לפרטים עמוקים במיוחד – ביטוח חובה מתבקש מטעם חוק רכב מנועי, ואינו מכסה נזקי רכב וצד ג'. ביטוח מקיף מכסה נזקי רכב, ויכול גם לכסות צד ג' – ועם זאת, הוא לחלוטין רשות, כפי שניתן לבחור ברשות, גם ביטוח צד ג'.

אילו דגמים של רנו (RENAULT) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רכבים מדגמי רנו, כמו: רנו מגאן גרנד קופה , רנו קליאו, רנו מגאן גרנד טור סטיישן, רנו קנגו, רנו קדג'אר, רנו קפצ'ור, רנו קולאוס, רנו גרנד סניק, רנו טראפיק, ואחרים.

כמה עולה ביטוח רנו (RENAULT)?

אז כמה עולה כדי לבטח רכב מסוג רנו? ובכן, ישנן אפשרויות רבות, וגם אם הממוצע עומד על 3,000 ש" לשנה, עבור נהג יחיד מעל גיל 30, ללא תביעות קודמות – הרי שהמחירים נעים באופן נהדר בין חברת ביטוח לאחרת, כיוון שהם מתבססים על תחשיבים פנימיים של החברה. כדי לגלות איזו חברה מציעה איזה מחיר עבור חבילת ביטוח כזו או אחרת – ניתן לבצע השוואת מחירים, כדי לגלות הצעות בספקטרום רחב בשוק הביטוחי.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של רנו מגאן, הרי ש-EURO NCAP מציג ציון במבחן בטיחות, של 5/5 לשנת הבדיקה של 2015.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
APP TO YOU

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח רנו (RENAULT)?

הסיבות לרכישת ביטוח לרכבי רנו, יכולות להיתלות על סדר העדיפויות של המבטח הפוטנציאלי. האם מדובר בביטוח חובה שנועד לכסות את המינימום לפי החוק, או באם יש רצון לכסות תיקוני רכב שעלותם יכולה להיות אלפי שקלים ויותר מכך? ובאם יש רצונות ביטוחיים אחרים, הרי שגם זה נכלל בסדר העדיפויות, ועל כן בסיבות לבטח רכבי רנו שונים.

כך או כך, רכב מתוחזק ובריא, עם חלקים מקוריים – זה רכב שנראה טוב, אל מול המחירון "הרשמי". שכן המחירים בו משקפים מצבים של רכבים "בריאים", וגם ירידת ערך במחירון משקפת רכבים מתוחזקים "ושלמים", או קרובים "למצב המקורי שלהם".

נמליץ כעת, שלדעתנו חשוב לכלול דבר מה בחוזה הביטוחי, ולוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. ולתעד זאת נאמנה, כדי להציג לקונים פוטנציאליים בעתיד – שלרכב, חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. קונה פוטנציאלי יכול להתרשם בכך, לטובה, מן הכתוב בספרי הרכב.

שכן ספציפית עבור רנו מגאן, ישנה ירידת ערך של 15.3%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 36.7% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-56.1% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח רנו (RENAULT)?

מה יאפשר לאדם לרכוש ביטוח לרכב רנו? חברות ביטוח שונות, כמובן – שכן הן מציעות את העסקה הזאת. ואיך אדם יגלה עם איזו חברה כדאי לו לרכוש ביטוח רכב? ובכן, דרך השוואת מחקרים מדויקת, כמו גם בחירה מדויקת של כיסויים ביטוחיים – מה כן ומה לא, אדם יכול להחליט עבור עצמו איזו חברה מציעה עסקה מתאימה ויעילה לרצונותיו. ודרך יעילה לעשות זאת, היא כמובן להתייעץ איתנו ואף לרכוש את ביטוח הרנו דרכנו.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח רנו (RENAULT) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק