ביטוח שברולט (CHEVROLET) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח שברולט (CHEVROLET)

כדי לבטח רכבי שברולט, הרי שניתן לעשות זאת באחד, או כמה ערוצים: ביטוח חובה, מקיף וצד ג'. חובה אינו כולל צד ג', כמו גם אינו כולל שלל כיסויים אחרים כמו כיסויים לנזקי רכב. בעוד שביטוח מקיף אכן כולל אותם, כמו גם צד ג', באם בוחרים בכך. צד ג', ומקיף – הינם ביטוחי רשות, בעוד שביטוח חובה מתבקש מטעם חוק רכב מנועי, עבור מי שמעלה רכבו לכביש, למטרת נסיעה בו.

אילו דגמים של שברולט (CHEVROLET) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רכבים מדגמי שברולט, כמו: שברולט ספארק , שברולט אקווינוקס, שברולט טראוורס, שברולט טרייל בלייזר, שברולט בלייזר , שברולט טראקס, שברולט קמארו קופה, שברולט קורבט, שברולט מאליבו, שברולט קמארו קבריולה, ואחרים.

כמה עולה ביטוח שברולט (CHEVROLET)?

עלויות ביטוח שברולט יכולות להשתנות, ולפני שניכנס למאפיינים – הרי שמחיר ממוצא עבור נהג יחיד מעל גיל 30 וללא תביעות ביטוחיות קודמות עומד על קצת פחות מ-2,000 ₪ לביטוח מקיף לשנה. לפחות על פי נתוני אתר קארזון. יתרה מכך, הגורמים שאחראיים למחיר זה משתנים מחברה לחברה, ביניהם – פרופיל נהג, פרופיל רכב ומדיניות חברה פנימית.

אי לכך ובהתאם לזאת אנו מניחים, וכנראה בצדק – שלכל חברה יש מחיר אחר עבור חבילה ביטוחית דומה מאוד לחברה אחרת, ועל כן סקר שוק והשוואת ביטוחים יכול להניב עסקאות ביטוחיות יעילות, במחירים שונים לבחירת הלקוח.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של שברולט ספארק, הרי ש-EURO NCAP מציג ציון במבחן בטיחות, של 4/5 לשנת הבדיקה של 2009, וזהו גם הציון שמדרג הארגון האמריקאי לבטיחות בדרכים (NHSTA), לשנת הבדיקה של 2015.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח שברולט (CHEVROLET)?

על כן, מדוע לשלם אלפי שקלים בשנה על ביטוח שברולט לרכב? הרי, לא עדיף להשקיע את הכספים באספקה שנתית של ארטיקים, או בסוג אחר של אפיקי השקעה? ובכן, הכל תלוי בסדר העדיפויות. אם רוצים, לדוגמה – לכסות עלויות תיקון לרכב, שיכולות לעלות אלפי ועשרות אלפי שקלים, הרי שביטוח מקיף יכול להיות השקעה הגיונית ולגיטימית בהחלט. אי לכך ובהתאם לזאת – ביטוח שברולט, יכול להעניק כיסוי מטעם חברות הביטוח, על הוצאות שכאלה. והדבר יכול להיות בעל ערך, למי שמעוניינים לבטח עבור זה.

יתרה מכך, כאשר מגיעים למכור את הרכב – ומסתכלים בספרי הרכב, או בכל מקום אחר בו ישנם תיעודים הולמים, ורואים כי הרכב מתוחזק, בריא ושלם – ומטופל שגרתית באופן הולם, כמו גם מחזיק בחלקי חילוף מקוריים – הרי שזה יעשה רושם טוב ויעשה פלאות למחיר המחירון הראוי לרכב זה.

על כן, לדעתנו כדאי ללקוח לוודא שנוסף סעיף לחוזה הביטוחי, לפיו הלקוח יכול לקחת את רכבו לכל מוסך שברצונו, שכן עקב כך ובהתאם לזאת הלקוח יוכל לבחור במוסך שמציע חלקים מקוריים. במקום להסתפק, באחד ממוסכי ההסדר, שאולי הם נהדרים, ועם זאת לא בהכרח מציעים חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. קונה פוטנציאלי יכול להתרשם בכך, לטובה, מן הכתוב בספרי הרכב.

שכן ספציפית עבור שברולט ספארק, ישנה ירידת ערך של 16.9%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 33% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-51.1% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח שברולט (CHEVROLET)?

איך קונים ביטוח שברולט? דרך מסוימת, היא דרך הסוכנות שלנו. יש לנו יכולת לקשר עם שלל חברות הביטוח השונות, ובכך להציע עסקאות ביטוחיות נהדרות, דרך השוואת מחירים, והטבות שלסוכנות שלנו יש גישה להן. יתרה מכך, נוכל לסייע בדיוק הכיסויים הרלוונטיים לביטוח מקיף כזה או אחר, מה לכלול, ומה לא – לדעתנו האישית והמקצועית.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח שברולט (CHEVROLET) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק