ביטוח שברולט (CHEVROLET)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח שברולט (CHEVROLET)במה הוא מיוחד?

כדי לבטח רכבי שברולט, הרי שניתן לעשות זאת בביטוח רכב אחד, או כמה ערוצים: ביטוח חובה, מקיף וצד ג'. חובה אינו כולל צד ג', כמו גם אינו כולל שלל כיסויים אחרים כמו כיסויים לנזקי רכב.

בעוד שביטוח מקיף אכן כולל אותם, כמו גם צד ג', באם בוחרים בכך. צד ג', ומקיף – הינם ביטוחי רשות, בעוד שביטוח חובה מתבקש מטעם חוק רכב מנועי, עבור מי שמעלה רכבו לכביש, למטרת נסיעה בו.

אילו דגמים של שברולט (CHEVROLET) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

באופן עקרוני, ניתן לבטח רכבים מדגמי שברולט, כמו:

  • שברולט ספארק
  • שברולט אקווינוקס
  • שברולט טראוורס
  • שברולט טרייל בלייזר
  • שברולט בלייזר
  • שברולט טראקס
  • שברולט קמארו קופה
  • שברולט קורבט
  • שברולט מאליבו
  • שברולט קמארו קבריולה

ואחרים.

כמה עולה ביטוח שברולט (CHEVROLET)?גם טווח זה בסדר

עלויות ביטוח שברולט יכולות להשתנות, ולפני שניכנס למאפיינים – הרי שמחיר ממוצא עבור נהג יחיד מעל גיל 30 וללא תביעות ביטוחיות קודמות עומד על קצת פחות מ-2,000 ₪ לביטוח מקיף לשנה. לפחות על פי נתוני אתר קארזון. יתרה מכך, הגורמים שאחראיים למחיר זה משתנים מחברה לחברה, ביניהם – פרופיל נהג, פרופיל רכב ומדיניות חברה פנימית.

אי לכך ובהתאם לזאת אנו מניחים, וכנראה בצדק – שלכל חברה יש מחיר אחר עבור חבילה ביטוחית דומה מאוד לחברה אחרת, ועל כן סקר שוק והשוואת ביטוחים יכול להניב עסקאות ביטוחיות יעילות, במחירים שונים לבחירת הלקוח.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות.

והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של שברולט ספארק, הרי ש-EURO NCAP מציג ציון במבחן בטיחות, של 4/5 לשנת הבדיקה של 2009, וזהו גם הציון שמדרג הארגון האמריקאי לבטיחות בדרכים (NHSTA), לשנת הבדיקה של 2015.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח שברולט (CHEVROLET)?אל תוותרו על הכיסוי

על כן, מדוע לשלם אלפי שקלים בשנה על ביטוח שברולט לרכב? הרי, לא עדיף להשקיע את הכספים באספקה שנתית של ארטיקים, או בסוג אחר של אפיקי השקעה? ובכן, הכל תלוי בסדר העדיפויות.

אם רוצים, לדוגמה – לכסות עלויות תיקון לרכב, שיכולות לעלות אלפי ועשרות אלפי שקלים, הרי שביטוח מקיף יכול להיות השקעה הגיונית ולגיטימית בהחלט. אי לכך ובהתאם לזאת – ביטוח שברולט, יכול להעניק כיסוי מטעם חברות הביטוח, על הוצאות שכאלה. והדבר יכול להיות בעל ערך, למי שמעוניינים לבטח עבור זה.

יתרה מכך, כאשר מגיעים למכור את הרכב – ומסתכלים בספרי הרכב, או בכל מקום אחר בו ישנם תיעודים הולמים, ורואים כי הרכב מתוחזק, בריא ושלם – ומטופל שגרתית באופן הולם, כמו גם מחזיק בחלקי חילוף מקוריים – הרי שזה יעשה רושם טוב ויעשה פלאות למחיר המחירון הראוי לרכב זה.

על כן, לדעתנו כדאי ללקוח לוודא שנוסף סעיף לחוזה הביטוחי, לפיו הלקוח יכול לקחת את רכבו לכל מוסך שברצונו, שכן עקב כך ובהתאם לזאת הלקוח יוכל לבחור במוסך שמציע חלקים מקוריים. במקום להסתפק, באחד ממוסכי ההסדר, שאולי הם נהדרים, ועם זאת לא בהכרח מציעים חלקים מקוריים.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. קונה פוטנציאלי יכול להתרשם בכך, לטובה, מן הכתוב בספרי הרכב.

שכן ספציפית עבור שברולט ספארק, ישנה ירידת ערך של 16.9%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 33% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-51.1% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח שברולט (CHEVROLET)?הצמדו לחברות מתמחות

איך קונים ביטוח שברולט? דרך מסוימת, היא דרך הסוכנות שלנו. יש לנו יכולת לקשר עם שלל חברות הביטוח השונות, ובכך להציע עסקאות ביטוחיות נהדרות, דרך השוואת מחירים, והטבות שלסוכנות שלנו יש גישה להן. יתרה מכך, נוכל לסייע בדיוק הכיסויים הרלוונטיים לביטוח מקיף כזה או אחר, מה לכלול, ומה לא – לדעתנו האישית והמקצועית.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק