ביטוח CDW מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח CDW

כשזה נוגע להשכרת רכב, אפשר שיהיה הסכם בין סוכנות השכרת הרכב לבין הלקוח המשכיר את הרכב – ובהסכם, אפשר, ויש שיגידו שסביר – שיהיה הסכם המכונה CDW, Collision Damage Waiver, או בעברית – ויתר במקרה של תאונה או נזק. מי מוותר? סוכנות להשכרת הרכב. מי עשה את הנזק? הלקוח.

כלומר, אם הלקוח מחזיר את הרכב עם פגע, סוכנות השכרת הרכב מוותרת על זכותה לתבוע במקרה של נזק למכונית. נשמע נהדר, והעלות לכך יכולה להיות כ-30 דולר ליום. סכום שיכול להיות רב ואף כפול ממחיר השכרת המכונית דה פקטו, ליום.

כך שאם יש נזק למכונית, סוכנות השכרת הרכב תוותר על זכותה לתבוע, ואולי תגבה סכום מסוים בהתאם לחוזה ההשכרה, שיכול להיות גם בטווח אלפי אירו – בלי קשור לזהות הגורם לתאונה. על המשכיר להיות בן 21-75, עם רישיון בתוקף של שנה לפחות, כדי לקבל כניסה לסעיף זה, לפחות בחלק מהמקרים.

מי צריך לרכוש ביטוח CDW?

בכל זאת, גם אם קיים ביטוח CDW, הרי שיש לכך סייגים – כמו נזק לצמיג, ו/או רשלנות. ועם זאת, תנאי ביטוח CDW משתנים מסוכנות לסוכנות, על כן קריאה בעיון בחוזה תניב בהירות. אפשר לוותר על ביטוח CDW, ובמקום ללכת על ביטוח חיצוני, אלא שבמקרה זה, מתבקש לוודא אם חברת הביטוח אכן תכסה כל סעיף נזק אפשרי למכונית השכורה, ואם היא תשלם ישירות לסוכנות השכרת הרכב. באם כן, ייתכן שניתן יהיה לוותר על ביטוח CDW, שאין הוא באמת ביטוח כלל, אלא הסכמה שלא לתבוע.

על כן, היינו אומרים שזה מיטיב עם מי שלא רוצה להאציל לחברות הביטוח השונות את הזכות לפצות את סוכנות השכרת הרכב על נזקים, ומי שרוצה "לסגור" את זה, בתוככי הסוכנות, מבלי לערב חברות ביטוח בדבר. בכפוף לתנאי החוזה, ובבהירות לגביי סייגיו. שכן, אם יש סייגים בחוזה, שרוצים לבטח בביטוח חיצוני פרטי, הרי שסביר שזו גם אפשרות.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הפניקס

EXTRA TRUCK

פוליסת ביטוח רכב מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
איילון

YOUNG

פוליסת ביטוח רכב מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

ON TRACK

פוליסת ביטוח רכב מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
WESURE

רכב דיגיטלי

פוליסת ביטוח רכב מבית WeSure
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

מדוע חשוב לקנות ביטוח CDW?

וויתור על ביטוח CDW, שהוא כאמור סעיף בחוזה השכרת הרכב, יכול לאפשר לסוכנות הביטוח לגבות כספים על תיקון נזק, כיסוי הפסדים על שלא השכירו את המכונית בזמן התיקון שלה, עלויות גרירה, ירידה בשווי מכונית בעקבות נזק, עלויות מנהלתיות הקשורות להגשת תביעה. ביטוחים חיצוניים אכן יכולים לכסות את כל זה. ועם זאת – ביטוח CDW, יכול, תיאורטית למנוע את כל זה.

ביטוח CDW יכול לכסות נזק לרכב השכור, כמו גם רכב צד ג' – וניתן לכלול בו החרגות כמו גניבה, כמו גם לבטל השתתפות עצמית. ועם זאת, כאמור ישנם סייגים לביטוח CDW, כמו אלו שכבר תיארנו וכמו נזקים למרכב התחתון של הרכב, נזק לצמיגים, נזק לריפוד, נזק לזגוגיות, נזק ששורשו בנהיגה משכרות או בהשפעת ספים, דמי גרירה, עלות מפתח חלופי, נזק לתכולת הרכב, וכיוצא בזה.

כמה עולה ביטוח CDW?

"ביטוח" CDW יכול לעלות כ-30 דולר ליום, או פחות, או יותר. מנגד ניתן להשתמש בביטוח קיים, באם הוא תקף גם למקרה זה של השכרת הרכב, במדינת היעד. ועם זאת, לבדוק היטב באם מכסה את כל המתבקש.

איך לקנות ביטוח CDW?

ניתן לרכוש ביטוח CDW דרך סוכנויות להשכרת רכב שונות, שכן זה חלק מהסעיף הביטוחי – וניתן לרכוש אותו גם דרך הסוכנות שלנו, מה שיאפשר גישה ישירה לסוכן ביטוח מטעמנו, עם כל הידע המקצועי שלה וכל ההבנה האישית שלו לגבי סייגים, החרגות וסעיפים ביטוחיים, ואיך נכון להתנהל במקרה זה או אחר.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח CDW מצויין בהנחה בלעדית