ביטוח CDW+TP מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח CDW+TP

ביטוח CDW+TP כולל הן ביטוח CDW והן ביטוח TP. במה מדובר?
ובכן, ביטוח CDW, הנקרא גם Collision Damage Waiver, או בעברית – ויתר במקרה של תאונה או נזק, מאפשר לסוכנות השכרת הרכב שלא לתבוע את הלקוח במקרה של נזק או תאונה, לרכב. שזה נהדר, כי זה חוסך להם שלל עלויות, כמו תיקון נזק, כיסוי הפסדים על שלא השכירו את המכונית בזמן התיקון שלה, עלויות גרירה, ירידה בשווי מכונית בעקבות נזק, עלויות מנהלתיות הקשורות להגשת תביעה. כלומר, חוסך הן לסוכנות השכרת הרכב, והן ללקוח, והן לחברת הביטוח החיצונית שיכולה לבטח אותו על כל זה.

כלומר, בהינתן רכישת ביטוח CDW, אפשר לסגור את זה בתוך הסוכנות, ולהשאיר את זה בין הלקוח לסוכנות השכרת הרכב. בהינתן שהוא לא קיים, אזי שהסוכנות יכולה לתבוע לנזק, (והיא יכולה גם שלא לעשות זאת, ואפשר גם שלא יהיה נזק, ומה לא), ואז היא צריכה להתעסק בכל השקעת המשאבים בכך. על כן, במקום לעשות זאת, היא פשוט תגבה 30 דולר ליום. שלפי דיווחים מסוימים, מתוכם, רק דולרים ספורים באמת הולכים למאגר "הביטוח" של הסוכנות, והשאר הולכים לשורת הרווח.

ללקוח, זה מאפשר שלא לערב ביטוחים חיצוניים, או לעבוד עם הבירוקרטיה המעורבת בהפעלת הביטוח החיצוני, וכיסוי תשלומי סוכנות השכרת הרכב, ומה לא – ופשוט לסגור את זה מול הסוכנות עצמה.

מנגד, או באופן משלים – ביטוח TP, מאפשר לקבל פטור מתשלומי דמי השתתפות עצמית. זאת במקרה של גניבת הרכב (למעט סייגים בחוזה), ועל כן, ניתן לרכוש גם ביטוח TP, כדי לכסות גם את הסעיף הזה.

על פניו, ביטוח CDW+TP, מאפשר לסגור מרבית מנזקי הרכב בתוך הסוכנות, מבלי להשקיע כספים במקרה שהיא תחליט לבקש אותם מהלקוח, מבלי לבקש את הכספים מחברת הביטוח בהתאם.

מי צריך לרכוש ביטוח CDW+TP?

אף אחד לא צריך לרכוש ביטוח CDW+TP, שכן זו אופציה הנתונה בחוזה. למעשה, אפשר להגיד שלא מדובר בביטוחים אמיתיים, אלא בסעיפים בחוזה בין סוכנות השכרת הרכב, ללקוח שלה. ניתן ללכת עם ביטוחים חיצוניים, במידה והם באמת מכסים את כל מה שרוצים לכסות, ובמידה וקל להתנהל איתם במידה ורוצים לשלם דרכם את הסכום המתבקש לסוכנות השכרת הרכב, ובאופן כללי לוודא שמדובר בחוויה נוחה, פשוטה וקלה – לקבל את כל הכספים המתבקשים מהביטוח החיצוני.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
איילון

YOUNG

פוליסת ביטוח רכב מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
ליברה

רכב דיגיטלי

פוליסת ביטוח רכב מבית ליברה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Upgrade

פוליסת ביטוח רכב מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

משאית TOP

פוליסת ביטוח רכב מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

מדוע חשוב לקנות ביטוח CDW+TP?

כפי שציינו בסעיף הראשון, ביטוח CDW מאפשר לסוכנות השכרת הרכב לכסות כל הוצאה הקשורה לתיקון נזק, כיסוי הפסדים על שלא השכירו את המכונית בזמן התיקון שלה, עלויות גרירה, ירידה בשווי מכונית בעקבות נזק, עלויות מנהלתיות הקשורות להגשת תביעה, בינה לבין עצמה. שכן היא קיבלה תשלום מראש, עבור כך.

למי שזה חשוב ו/או רצוי, יש סיבה לרכוש ביטוח CDW. וביטוח TP, מאפשר לקבל פטור מדמי השתתפות עצמית, במקרה של גניבת רכב, למעט סייגים בחוזה – ואם זה רצוי, הרי שזה אפשרי כדרך סעיף זה.

כמה עולה ביטוח CDW+TP?

לכל הפחות, כמה עשרות דולרים ליום – כשזה יכול להשתנות מסוכנות לסוכנות, ומקרה למקרה. ביטוח CDW בפני עצמו יכול לעלות כ-30 דולר ליום, ואולי יותר או פחות מזה, בהתאם למקרה. סכום שיכול לעלות בהרבה על הסכום להשכרת המכונית, ליום.

איך לקנות ביטוח CDW+TP?

ניתן בהחלט להכליל את הביטוחים הללו כסעיפים בחוזה השכרת רכב, וניתן לרכוש אותם גם כדרך הסוכנות שלנו, ועל הדרך, ואפילו בכוונה תחילה לקבל עזרה של סוכן ביטוח מטעמנו, שיכול להכין את הקרקע, לתת בהירות ודיוקים הקשורים לחוזה, ולענות על שלל שאלות רלוונטיות, כמו גם לעזור בהכוונה ובדרך בחיסכון עלויות, בין אם מדובר בהשוואת מחירים או כל דרך רלוונטית מתאימה.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח CDW+TP מצויין בהנחה בלעדית