ביטוח תאונות אישיות לגיל 50

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח תאונות אישיות לגיל 50

ההגעה לגיל 50 נשמעה בעבר כמו גיל מאיים, כיום המצב שונה למדי ובני 50 אינם נחשבים עוד למבוגרים במיוחד או לזקנים. יחד עם זאת לסמל הסטטוס מתלווים גם מספר דברים פחות משמחים, למשל מחירי הביטוח מתחילים לעלות שכן חברות הביטוח עדיין מחשיבות את בני ה-50 פלוס ככאלו הנמצאים בסכנה גבוהה יותר, לכן גם מספר חברות מציעות פוליסות ביטוח תאונות אישיות לגיל 50.

מהו ביטוח תאונות אישיות לגיל 50?

ביטוח תאונות אישיות לגיל 50 לא שונה במיוחד מביטוח התאונות האישיות שהחזקתם עד כה, חברת הביטוח מספקת לכם הגנה ביטוחית במקרה של תאונה שהובילה לפגיעה חמורה יותר או פחות, כאשר פגיעות כמו מוות, נכות, אובדן כושר עבודה, אשפוז ועוד נכנסות תחת הגדרת הפוליסה ומזכות את המבוטח בתשלום עבורן.

אופי התשלום במקרה של עמידה בתנאי הפוליסה הוא פעימה חד פעמית, חברת הביטוח מעבירה למבוטח במקרה כזה סכום כסף, כקבוע בפוליסת הביטוח באופן ישיר אל חשבון הבנק של המבוטח, חברת הביטוח לא מגבילה את המבוטח בכל הנוגע לשימוש שהוא יעשה בפיצוי שקיבל, בניגוד לביטוחים אחרים שבאים לטפל במצבים רפואיים.

השוואת ביטוח תאונות אישיות לגיל 50

לרוב הפער המרכזי בין ביטוח התאונות האישיות בגיל 50 לבין ביטוח תאונות אישיות בגילאים צעירים יותר הוא המחיר ואיכות הביטוח, בטח לא תופתעו לגלות שחברות הביטוח רואות במבוטח מבוגר יותר כמבוטח שנמצא בסיכון גבוהה יותר להיקלע לתאונה.

המחשבה הזאת איננה מנותקת מהמציאות לאור העובדה שמחקרים רבים מראים שבני 50 פלוס מוצאים את עצמם מעורבים לעיתים קרובות יותר בתאונות דרכים, בתאונות ביתיות ועוד. לאור זאת, ייתכן שבדיקה פשוטה של פוליסות ביטוח שבוצעה על ידי שיחה לחברות הביטוח, תוביל לתוצאות לא מספיק טובות. סביר שתקבלו הצעות לביטוחים לא מספיק טובים.

אז מה עושים? פונים ליועצי ביטוח שמתמחים בתחום ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים. היועצים שלנו שולטים בכל הפוליסות המוצעות לבני חמישים ומעלה וידעו לכוון אותם אל הביטוח הטוב ביותר, זה שמצד אחד יספק הגנה ביטוחית טובה ומצד שני יוצע במחיר משתלם והוגן.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

חוסן למחר פלוס

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

אי כושר מתאונה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

מדיכלל הגנה עצמית

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

אמצע החיים למשפחה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח תאונות אישיות לגיל 50?

המחיר של הפוליסה משתנה בהתאם למה שמציעה לכם חברת הביטוח, בקווים כלליים ניתן לומר שככל שתקרת הביטוח גבוהה יותר אז המחיר של הפוליסה עולה. אולם, יש גורמים נוספים המשפיעים על עלות הפוליסה, למשל, מגוון הפגיעות שבגינן המבוטח יהיה זכאי לפיצוי וכן אופי התאונות שיזכו בפיצוי.

חשוב מאוד לאזן בין הפרמיה החודשית לבין עלות הכיסוי, משיכה למחיר נמוך יותר עלולה להוביל את המבוטח לרכוש פוליסה לא מספיק טובה שבמקרה הצורך לא תעניק לו את הכיסוי הדרוש ואת הסכום הכספי שיסייע לו להתמודד עם הפגיעה אותה הוא חווה.

איזה ביטוח תאונות אישיות הכי טוב לגיל 50?

הביטוח הטוב ביותר ישתנה מאוד מאדם לאדם, לכן חשוב להבין לפני שמתכוונים לרכוש ביטוח מה הצרכים שלכם, מה הסיכונים שאתם מוכנים לקחת ומה גובה הפיצוי אותו תרצו לקבל במקרה של פגיעה. לאחר שתבינו את הדברים הללו כדאי לפנות ליועץ ביטוח שידע להתאים לכם ביטוח שיענה על הצרכים שלכם.

חשוב להבין שבתחום הביטוח אין ביטוח אחד שהוא הטוב ביותר, לכל אדם יש ביטוח אחר שמתאים לו יותר, ביטוח הוא טוב אם הוא מותאם באופן אישי לצרכי המבוטח. לכן כדאי לקבל ייעוץ מקצועי לפני שמקבלים החלטה בנוגע לביטוח אותו תרכשו.

חברות ביטוח המציעות ביטוח תאונות אישיות לגיל 50

רוב חברות הביטוח מציעות ביטוח תאונות אישיות לגיל 50, בין החברות הללו ניתן למנות חברות כמו מגדל, כלל, AIG, שומרה, הראל, איילון, הפניקס, ביטוח ישיר, מקפת, מנורה ועוד. כדי להבין לעומק מהם ההבדלים בין הביטוחים השונים צריך להיות בעל ידע בתחום הביטוח, לא להתעצל ולקרוא את האותיות הקטנות אשר מבהירות בדיוק מתי תהיו זכאים לפיצוי ומתי לא.

לאור זאת, טרם רכישת ביטוח תאונות אישיות אנו ממליצים להתייעץ עם מומחה בתחום הביטוח שיידע לתת לכם עצות מקצועיות ולהכווין אתכם בנוגע לסעיפים החשובים ביותר ובנוגע לסעיפים החשובים פחות מבין הסעיפים המופיעים בפוליסה.

ביטוח תאונות אישיות לגיל 50 בהנחה בלעדית