ביטוח תאונות אישיות לגיל 60

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח תאונות אישיות לגיל 60

רכישת ביטוח תאונות אישיות בגיל 60 יכולה להיות משימה מאתגרת יותר מבעבר, חברות הביטוח מתחילות להתייחס לאנשים מעל גיל זה כמבוטחים בסיכון גבוהה יותר, לכן מחירי הביטוח עולים בצורה משמעותית והנכונות של חברות הביטוח לבטח יורדת. יחד עם זאת מספר חברות המציעות ללקוחותיהן פוליסות ביטוח תאונות אישיות המיועדות למבוגרים מעל גיל 60.

מהו ביטוח תאונות אישיות לגיל 60?

המהות של ביטוח תאונות אישיות לא משתנה עם ההגעה לגיל 60 כלומר, רוב התנאים המופיעים בפוליסות של אנשים צעירים יותר יופיעו גם בפוליסות שלכם, אולם יכול להיות שיתווספו התניות רבות יותר שיכללו קשת רחבה יותר של מקרים בהם הפוליסה לא תעניק לכם כיסוי.

רוב הביטוחים ימשיכו לכלול בפוליסה מקרי מוות, נכות, אובדן כושר עבודה, אשפוז, פגיעה מכוויות ועוד מקרים רפואיים חמורים. בנוסף יכול להיות שיוכנסו החרגות לאופי התאונות שיזכו את המבוטח בפיצוי כספי. מעבר לכך אופי הביטוח לא משתנה בצורה משמעותית. חברת הביטוח תשלם במקרה הצורך את הכסף שמגיע לכם על פי הפוליסה בפעימה אחת ישירות אל חשבון הבנק שלכם.

השוואת ביטוח תאונות אישיות לגיל 60

יש הבדלים משמעותיים בין הביטוחים השונים המוצעים לבני גיל 60, חלק מהחברות מציעות את אותו ביטוח שהן מציעות לאנשים צעירים יותר, אבל בתנאים פחות משתלמים, גובה הפרמיה החודשית עולה ותקרת הכיסוי יורדת.

בנוסף יש חברות שמציעות מסלולים מיוחדים לבני 60, המסלולים הללו מותאמים לאנשים מבוגרים ומכילים תנאים שיכולים להיות רלוונטיים יותר. כדי לדעת להכריע בין פוליסות הביטוח השונות כדי לשוחח עם יועץ ביטוח שמתמחה בתחום ביטוח התאונות האישיות כדי להבין איזה ביטוח הוא המתאים לכם ביותר.

מומחי ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים שלנו ישמחו לעזור לכם למצוא את פוליסת הביטוח הכי מתאימה ואף להתאים אחת בהתאם לצרכים שלכם. חשוב להבין שבגילאים המבוגרים, הצורך בביטוח תאונות אישיות עולה, שכן ההסתברות למעורבות בתאונה עולה באופן משמעותי עם הגיל, מחקרים מראים שמעורבות של בני 60 ומעלה בתאונות דרכים עולה בצורה חדה וכן שמספר התאונות המתרחשות בין כותלי הבית גם כן עולה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
כלל

מדיכלל הגנה עצמית

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

אי כושר מתאונה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

חוסן למחר פלוס

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מגדל

אשפוז מתאונה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח תאונות אישיות לגיל 60?

מחיר פוליסת הביטוח איננו קבוע, הוא עולה ויורד בהתאם למצב האישי של כל מבוטח וכן בהתאם לאיכות הכיסוי הניתנת על ידיו. לרוב אנשים בריאים יותר ישלמו פחות בעוד שאנשים עם בעיות רפואיות ישלמו יותר עבור הביטוח שלהם.

אסור להתפתות רק למחיר נמוך, לפרמיה חודשית נמוכה יש מחיר ולרוב הוא מתבטא בביטוח פחות איכותי שמעניק לכם כיסוי פחות מקיף. כך ייתכן שכאשר תצטרכו את הביטוח תגלו שהמוצר שנמכר לכם לא מספיק לכם כדי להתמודד עם הבעיה הרפואית אליה נקלעתם.

איזה ביטוח תאונות אישיות הכי טוב לגיל 60?

את הביטוח הכי טוב תוכלו לקבל רק אצל מי שמתאים את הביטוח שלו לצרכים שלכם, ביטוח שלוקח בחשבון את הנסיבות הייחודיות שלכם, את אופי העבודה, את רמת החיים, את המצב הבריאותי ומשקלל את הסיכונים והסיכויים מולם אתם עומדים.

ביטוח כזה יכול להיות מותאם רק באמצעות מומחה ביטוח שמביi את הצרכים של הלקוחות מעל גיל 60. יועץ ביטוח טוב ידע להסביר לכם מהם הסעיפים שאתם חייבים לכלול בפוליסה ומהם הסעיפים שאפשר לוותר עליהם. הוא יידע להתאים את תקרת הפיצוי ואת עלות הפרמיה החודשית ליכולות ולצרכים שלכם.

חברות ביטוח המציעות ביטוח תאונות אישיות לגיל 60

חלק גדול מחברות הביטוח בישראל מציעות פוליסות ביטוח אישיות, בין אם מותאמות במיוחד לבני ה-60 ומעלה ובין אם לאו, בין החברות בהם תוכלו למצוא ביטוח ניתן למנות את: כלל, AIG, מגדל, איילון, הפניקס, הראל, מקפת, מנורה, ביטוח ישיר ועוד.

על מנת להצליח בבחירת הפוליסה הטובה ביותר מומלץ מאוד לפנות קודם לכן ליועץ ביטוח שידע להסביר לכם על ההבדלים בין הביטוחים השונים ולהמליץ לכם על הפוליסה שהכי מתאימה לכם.

ביטוח תאונות אישיות לגיל 60 בהנחה בלעדית