ביטוח תאונות אישיות לגיל 70

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח תאונות אישיות לגיל 70

מבוגרים מעל גיל 70 נמצאים בסיכון גבוה במיוחד להיות מעורבים בתאונה, הן בתאונה ביתית והן בתאונה מחוץ לבית, כמו תאונה ברכב או תאונה בזמן הליכה ברחוב. מחקרים מראים שמבוגרים מעל גיל 70 מעורבים הרבה יותר בתאונות דרכים, חומרת הפגיעה בקרב שכבת גיל זאת היא חמורה יותר. לשם כך חשוב לרכוש ביטוח תאונות אישיות לגיל 70 שיסייע למי שנפגע בתאונה להתמודד עם הנזק מבחינה כלכלית.

מהו ביטוח תאונות אישיות לגיל 70?

מבחינת פרטי פוליסת הביטוח אין הבדל בין ביטוח לאנשים צעירים לבין אנשים מעל גיל 70, ההבדלים יכולים לבוא לידי ביטוי במספר החרגות אשר לא יזכו את המבוטח בפיצוי, במיוחד כאשר ידוע לחברת הביטוח על בעיות רפואיות מהן סובל המבוטח.

בדומה לביטוח תאונות אישיות "רגיל", ביטוח תאונות אישיות לבני 70 ומעלה ימשיך לכסות מקרי מוות, נכות, אשפוז, פגיעה מכוויות ואף אובדן כושר עבודה למי שעדיין לא פרש. הפער המשמעותי ביותר בין הביטוחים לצעירים לבין הביטוחים למבוגרים מעל גיל 70 בא לידי ביטוי בסוגיית המחיר. ככל שהגיל של המבוטח עולה, כך מחיר הביטוח עולה.

השוואת ביטוח תאונות אישיות לגיל 70

לאור העובדה שהמצב הבריאותי של אנשים בגיל זה יכול להשתנות בצורה משמעותית ממבוגר למבוגר, הפערים בין הביטוחים השונים יכולים להיות גדולים במיוחד, הן מבחינת המחיר והן מבחינת היקף הכיסוי שברוב המקרים הוא צר בהרבה ביחס לביטוחים לאנשים צעירים יותר.

לכן, חשוב מאוד לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל הכוונה לפני שרוכשים ביטוח בגיל זה, יועץ ביטוח שמתמחה בתחום ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים יידע להציע למבוטח את הביטוחים הטובים ביותר שמצד אחד יציעו כיסוי מקסימלי ומצד שני יעשו זאת במחיר הוגן ונמוך.

בנוסף ליועץ הביטוח יש היכרות אינטימית עם המסלולים שמציעות חברות הביטוח השונות, חלקן אף מציעות ביטוחים מיוחדים עבור בני ה-70. מסלולים אלו מציעים למבוגרים ביטוחים מותאמים אישית שמציעים פתרונות לבעיות הייחודיות של אוכלוסיית הגיל המבוגרת.

מומחי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם לאתר את הביטוח שיספק לכם הגנה מקסימלית, הם יעזרו להתאים את פוליסת הביטוח בדיוק לצרכים שלכם וכך תוכלו להיות בטוחים שעל אף גילכם המבוגר, במקרה של תאונה יהיה מי שיעמוד מאחוריכם ויספק לכם פיצוי כלכלי משמעותי.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

אמצע החיים למשפחה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

חוסן למחר פלוס

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

חוסן למחר

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

אי כושר מתאונה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח תאונות אישיות לגיל 70?

קביעת חד משמעית בנוגע למחיר של פוליסת ביטוח קשה בכל גיל ובכל תחום ביטוחי, אולם בתחום הביטוחים לבני 70 ומעלה המשימה קשה שבעתיים לאור העובדה שיש הבדלים משמעותיים ביותר במצב הרפואי בין מבוטח אחד לאחר.

בעוד שחלק מבני ה-70 מגיעים לגיל זה בשיבה טובה ומצבם הבריאותי טוב מאוד, חלק אחר, לא קטן מגיע אליו עם בעיות רפואיות אשר מעוררות סימני שאלה בקרב חברות הביטוח. לאור זאת, המחיר של פוליסת הביטוח איננו קבוע והוא מושפע מאוד ממצבו הבריאותי של המבוטח.

לא מעט מבוגרים נרתעים ממחירי הביטוח ומחליטים שלא לרכוש אחד. זאת טעות חמורה לאור העובדה שככל שמתבגרים הסיכוי להיות מעורב בתאונה ולהזדקק לטיפול רפואי יקר בעקבותה רק עולה. בגילאים אלה, ההנחה "לי זה לא יקרה" היא הרבה יותר בעייתית ומסוכנת מאשר בגילאים צעירים ולכן חשוב מאוד לרכוש את הביטוח.

כמו כן, מרגע שהחלטתם לרכוש ביטוח חשוב למצוא את הביטוח שהכי מתאים לכם, לאו דווקא את הביטוח שמחיר הפוליסה החודשית שלו היא הנמוכה ביותר.

כדי לרכוש את הפוליסה הטובה ביותר מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחה בתחום, אחד שיוכל לסייע לכם לזהות את הסעיפים החשובים ביותר שאסור להסיר אותם מהפוליסה ואת הסעיפים הפחות חשובים אותם ניתן להשמיט ולחסוך סכום משמעותי של כסף.

ביטוח תאונות אישיות לגיל 70 בהנחה בלעדית