ביטוח תאונות אישיות לגיל 70מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח תאונות אישיות לגיל-70הגנה מהפתעות החיים

מבוגרים מעל גיל 70 נמצאים בסיכון גבוה במיוחד להיות מעורבים בתאונה, הן בתאונה ביתית והן בתאונה מחוץ לבית, כמו תאונה ברכב או תאונה בזמן הליכה ברחוב. מחקרים מראים שמבוגרים מעל גיל 70 מעורבים הרבה יותר בתאונות דרכים, חומרת הפגיעה בקרב שכבת גיל זאת היא חמורה יותר. לשם כך חשוב לרכוש ביטוח תאונות אישיות לגיל 70 שיסייע למי שנפגע בתאונה להתמודד עם הנזק מבחינה כלכלית.

מהו ביטוח תאונות אישיות לגיל 70?כיצד הוא מותאם אלי

מבחינת פרטי פוליסת הביטוח אין הבדל בין ביטוח לאנשים צעירים לבין אנשים מעל גיל 70, ההבדלים יכולים לבוא לידי ביטוי במספר החרגות אשר לא יזכו את המבוטח בפיצוי, במיוחד כאשר ידוע לחברת הביטוח על בעיות רפואיות מהן סובל המבוטח.

בדומה לביטוח תאונות אישיות "רגיל", ביטוח תאונות אישיות לבני 70 ומעלה ימשיך לכסות מקרי מוות, נכות, אשפוז, פגיעה מכוויות ואף אובדן כושר עבודה למי שעדיין לא פרש. הפער המשמעותי ביותר בין הביטוחים לצעירים לבין הביטוחים למבוגרים מעל גיל 70 בא לידי ביטוי בסוגיית המחיר. ככל שהגיל של המבוטח עולה, כך מחיר הביטוח עולה.

השוואת ביטוח תאונות אישיות לגיל 70כיסוי מקיף בעלות הוגנת

לאור העובדה שהמצב הבריאותי של אנשים בגיל זה יכול להשתנות בצורה משמעותית ממבוגר למבוגר, הפערים בין הביטוחים השונים יכולים להיות גדולים במיוחד, הן מבחינת המחיר והן מבחינת היקף הכיסוי שברוב המקרים הוא צר בהרבה ביחס לביטוחים לאנשים צעירים יותר.

לכן, חשוב מאוד לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל הכוונה לפני שרוכשים ביטוח בגיל זה, יועץ ביטוח שמתמחה בתחום ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים יידע להציע למבוטח את הביטוחים הטובים ביותר שמצד אחד יציעו כיסוי מקסימלי ומצד שני יעשו זאת במחיר הוגן ונמוך.

בנוסף ליועץ הביטוח יש היכרות אינטימית עם המסלולים שמציעות חברות הביטוח השונות, חלקן אף מציעות ביטוחים מיוחדים עבור בני ה-70. מסלולים אלו מציעים למבוגרים ביטוחים מותאמים אישית שמציעים פתרונות לבעיות הייחודיות של אוכלוסיית הגיל המבוגרת.

מומחי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם לאתר את הביטוח שיספק לכם הגנה מקסימלית, הם יעזרו להתאים את פוליסת הביטוח בדיוק לצרכים שלכם וכך תוכלו להיות בטוחים שעל אף גילכם המבוגר, במקרה של תאונה יהיה מי שיעמוד מאחוריכם ויספק לכם פיצוי כלכלי משמעותי.

פוליסות ביטוח תאונות אישיות החופש לבחור פוליסה נכונה

חוסן למחר

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות
אמצע החיים למשפחה

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות
מומלץ!
אי כושר מתאונה

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות
מדיכלל הגנה עצמית

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות

כמה עולה ביטוח תאונות אישיות לגיל 70?כמה תעלה הפרמיה?

קביעת חד משמעית בנוגע למחיר של פוליסת ביטוח קשה בכל גיל ובכל תחום ביטוחי, אולם בתחום הביטוחים לבני 70 ומעלה המשימה קשה שבעתיים לאור העובדה שיש הבדלים משמעותיים ביותר במצב הרפואי בין מבוטח אחד לאחר.

בעוד שחלק מבני ה-70 מגיעים לגיל זה בשיבה טובה ומצבם הבריאותי טוב מאוד, חלק אחר, לא קטן מגיע אליו עם בעיות רפואיות אשר מעוררות סימני שאלה בקרב חברות הביטוח. לאור זאת, המחיר של פוליסת הביטוח איננו קבוע והוא מושפע מאוד ממצבו הבריאותי של המבוטח.

לא מעט מבוגרים נרתעים ממחירי הביטוח ומחליטים שלא לרכוש אחד. זאת טעות חמורה לאור העובדה שככל שמתבגרים הסיכוי להיות מעורב בתאונה ולהזדקק לטיפול רפואי יקר בעקבותה רק עולה. בגילאים אלה, ההנחה "לי זה לא יקרה" היא הרבה יותר בעייתית ומסוכנת מאשר בגילאים צעירים ולכן חשוב מאוד לרכוש את הביטוח.

כמו כן, מרגע שהחלטתם לרכוש ביטוח חשוב למצוא את הביטוח שהכי מתאים לכם, לאו דווקא את הביטוח שמחיר הפוליסה החודשית שלו היא הנמוכה ביותר.

כדי לרכוש את הפוליסה הטובה ביותר מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחה בתחום, אחד שיוכל לסייע לכם לזהות את הסעיפים החשובים ביותר שאסור להסיר אותם מהפוליסה ואת הסעיפים הפחות חשובים אותם ניתן להשמיט ולחסוך סכום משמעותי של כסף.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח תאונות אישיות?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חיים, בריאות, אובדן כושר עבודה וכו' – כולם מצוינים ונועדו למטרה העיקרית והיא להגן עליכם.
יחד עם זאת, ביטוח תאונות אישיות מבטיח פיצוי כספי מוסכם וידוע מראש במקרה של פגיעה כתוצאה מתאונה. היקף הכיסוי של ביטוח תאונות אישיות מתאים בצורה מושלמת לצד הביטוחים הנוספים אשר ברשותכם.
הקדישו דקה לקרוא את המדריך המלא שלנו באתר.

ישנן מגוון פוליסות ביטוח תאונות אישיות בחברות הביטוח השונות בהם ניתן להוסיף ולגרוע כיסוים כגון נכות תעסוקתית, ספורט אתגרי וכדומה.
וודאו לפני רכישת ביטוח תאונות אישיות שאתם מתייעצים עם איש מקצוע ופרטו בפניו את התחביבים "המסוכנים" שלכם.

כיסוי הפוליסה הוא נרחב וכולל כל מקום בעולם ובכל שעה ויום.
לגבי סוג התאונה, פוליסת ביטוח תאונות אישיות מכסה תאונות אשר התרחשו בבית, בעבודה, בדרכים וכדומה.

פוליסות ביטוח תאונות אישיות אינן מכסות פעילויות בהם יש אפשרות לפגיעה עצמית מכוונת כגון: פעילות צבאית אקטיבית, ניסיון התאבדות, פציעות במסגרת סמים, השתכרות ועוד.

לא. בשונה מפוליסות ביטוח בריאות בהם אתם תקבלו החזר כספי בהתאם לחשבונית בגין טיפול רפואי.

בביטוח תאונות אישיות הפיצוי ניתן ללא הגבלה ותוכלו להשתמש בו לכל מטרה.

כמובן, בפוליסת ביטוח תאונות אישיות ניתן להוסיף את בן או בת הזוג לכיסוי הקיים.

מרבית הפוליסות מאפשרות לכם להוסיף ילדים עד גיל 17.

כמובן, במידה ויש ברשותכם מספר פוליסות ביטוח תאונות אישיות, תזכו בפיצוי כפול.

הכוונה היא לתאונה ספונטנית שבה נגרמה למבוטח פציעה או פגיעה גופנית.

אין אדם אשר חסין מכל תאונה אפשרית שיכולה לקרות, לכן כל אדם ללא קשר לגיל או למצבו האישי, מומלץ לשקול רכישה של כיסוי ביטוח תאונות אישיות ברמות כיסוי שונות.

לא. בעת רכישה של ביטוח תאונות אישיות, אין צורך בהצהרת בריאות.

ספורט אתגרי מעלה משמעותית את הסיכוי לפציעה של המבוטח, השתתפות יזומה של המבוטח בפעילות בעלת סיכון גבוה אינה מכוסה בפוליסת ביטוח תאונות אישיות רגיל.

במידה ואתם נוטים לעסוק בספורט כזה, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע ולרכוש כיסוי רלוונטי.

זה לא מכובד להעתיק