ביטוח תאונות אישיות לילדים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח תאונות אישיות לילדים

ביטוח תאונות אישיות לילדים הוא ביטוח אשר מיועד לספק למי שגילו צעיר מ-18, מטרת הביטוח לספק הגנה ביטוחית במקרה של תאונה שקרתה לילדכם. ביטוח מסוג זה יעניק לכם ולילדכם פיצוי במקרה של תאונה חמורה שתוביל לפגיעה שתדרוש טיפול רפואי כזה או אחר.

מהו ביטוח תאונות אישיות לילדים?

ביטוח תאונות אישיות לילדים דומה במהותו לביטוח תאונות אישיות למבוגרים. אולם, כמות הכיסויים בו שונה, למשל הסעיפים הנוגעים לאובדן כושר עבודה שונים וכן מחירי הפוליסה לרוב נמוכים יותר, לאור העובדה שילדים צעירים יותר ויכולים להתגבר על פציעות באופן טוב יותר מאנשים מבוגרים.

בנוסף, בניגוד למבוגרים, המדינה מעניקה ביטוח בסיסי לכל ילד שנמצא באחת מהמסגרות החינוכיות שלה, ילדי הגן ובית הספר זוכים לביטוח תאונות אישיות לתלמידים מטעם המדינה המספק הגנה לילדים בקשת רחבה של מקרים.

כל רשות חינוך מקומית מחויבת על פי חוק חינוך חובה חינם לרכוש ביטוח תאונות אישיות לכלל הבאים בשערי מוסדות החינוך שלה ותוקף הביטוח הוא לכל שעות היום ולכל ימות השנה. כלומר, בניגוד למה שרבים חושבים, ילדי הגן ובית הספר מכוסים מבחינת הביטוח גם אם הם נמצאים בבית או אפילו בזמן חופשת הקיץ.

עלות הביטוח להורי הילדים היא נמוכה במיוחד ולרוב אינה עוברת את רף 50 השקלים ולכן רוב עלות הביטוח היא עלות הביטוח המשלים לביטוח של הרשות המקומית, כמובן במידה וההורים מחליטים לרכוש ביטוח משלים כלשהו.

לכאורה נשמע שהביטוח של משרד החינוך הוא ביטוח שמספק הגנה כוללת לילד אולם זה לא תמיד המצב, יש קשת רחבה של מקרים בהם הביטוח לא מעניק הגנה לילדכם, הבולט שבהם הוא תאונות דרכים. כל תאונת דרכים שהתרחשה מחוץ לפעילות במסגרת חינוכית איננה מכוסה על ידי הביטוח. בנוסף, תאונות שהתרחשו במסגרת פיגוע או מלחמה גם כן אינם מכוסים על ידי הביטוח, יש במדינה אזורים בהם לסעיף זה יכולה להיות חשיבות רבה.

כמו כן, בחלק גדול מפוליסות הביטוח, תאונות קלות שמסתיימות בשבר או בפציעות שטחיות אחרות לא מזכות בפיצוי. לכן, כפי שראינו יש מספר חורים בפוליסת הביטוח לתלמידים שהופכת את רכישת הביטוח המשלים לכדאי יותר.

השוואת ביטוח תאונות אישיות לילדים

לפני שמשווים בין ביטוחי תאונות אישיות לילדים חשוב להבין מה מכוסה על ידי הביטוח של הרשות המקומית בה אתם מחנכים את הילדים שלכם. לשם כך תצטרכו לקבל את פוליסת הביטוח מהרשות המקומית, בחלק מהמקרים מדובר במשימה לא כל כך קלה היות ולא כל הרשויות מציגות את הפוליסה באתר האינטרנט שלהן.

כדי לקבל את תמונת המצב המלאה תוכלו לפנות לאחד מיועצי הביטוח שלנו שיוכל להציג בפניכם את פוליסת הביטוח ולהסביר לכם מהם הסעיפים החשובים המופיעים בפוליסה ומה הסעיפים אותם צריך לרכוש באופן עצמאי. בנוסף, מומחי הביטוח שלנו יוכלו לעזור לכם להשוות בין פוליסות הביטוח השונות ולעזור לכם לבחור את הביטוח המשלים הטוב ביותר.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

חוסן למחר פלוס

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

חוסן למחר

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

אמצע החיים למשפחה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

אי כושר מתאונה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח תאונות אישיות לילדים?

מחיר פוליסת הביטוח שמוענקת לילדכם על ידי הרשות המקומית הוא מחיר קבוע שנקבע בכל שנה מחדש על ידי ועדת החינוך של הכנסת. בשנים האחרונות מחיר המקסימום להשתתפות עצמית מצד ההורים עומד על כ-50 שקלים.

בין מחירי הביטוחים הפרטיים יש שונות גדולה, בעיקר כתלות בפוליסה שמעניקה הרשות המקומית. ככל שפוליסת הביטוח שהרשות המקומית מעניקה היא מקיפה יותר כך המחיר של הביטוח המשלים יירד לאור העובדה שהוא יכלול פחות סעיפים וחריגים שלא מופיעים בפוליסה של משרד החינוך.

איזה ביטוח תאונות אישיות לילדים הכי טוב?

הביטוח הטוב ביותר משתנה מאוד בהתאם לילד ובהתאם לביטוח תאונות אישיות לתלמידים בו הוא מבוטח, כך במידה והביטוח הקיים לילדכם מקיף, כך הביטוח המשלים הנכון עבורו יכלול מספר מועט של סעיפים וכתוצאה מכך המחיר יהיה נמוך יותר.

לעומת זאת, במידה והביטוח שמגיע לילדכם במסגרת בית הספר אינו מקיף, ביטוח משלים יהיה הבחירה הנכונה עבורכם.

חברות ביטוח המציעות ביטוח תאונות אישיות לילדים

חלק גדול מחברות הביטוח בישראל מציעות ביטוחי תאונות אישיות לילדים, בין החברות ניתן למנות את מנורה מבטחים, הפניקס, כלל, AIG, שלמה ביטוח, כלל, שומרה, מגדל, ביטוח ישיר ועוד.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח תאונות אישיות לילדים?

לפני שמחליטים לרכוש ביטוח תאונות אישיות לילדים הדבר החשוב ביותר אותו צריך לדעת הוא מה הכיסוי הקיים, המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם להבין מהם הסעיפים החשובים שמופיעים בפוליסת הביטוח שלכם ומהם הסעיפים שנעדרים ממנה.

ביטוח תאונות אישיות לילדים בהנחה בלעדית