ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים

מחקרים מראים שככל שמתבגרים, הסיכון לפגיעה מתאונה עולה, החושים מתכהים והכושר הגופני לא מה שהיה פעם ולכן הסיכוי לנפילה או לפגיעה אחרת עולה בצורה משמעותית. לצורך זה נועד ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים שמטרתו להעניק לפנסיונרים פיצוי במקרה של תאונה שהובילה לנזק משמעותי למבוטח.

מהו ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים ?

ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים דומה במהותו לביטוח תאונות אישיות כללי, חברת הביטוח תעניק הגנה למבוטח במקרה של פגיעה שנגרמה כתוצאה מתאונה, הפגיעות הכלולות בפוליסה לעניין קבלת התשלום הן לרוב פגיעה שמובילה למוות, נכות, אובדן כושר עבודה, אשפוז ועוד.

חברת הביטוח מעניקה במקרה של תאונה ופגיעה העומדת בתנאי הפוליסה, סכום כספי חד פעמי ישירות לחשבונו של המבוטח, למבוטח קיימת הזכות לעשות שימוש בכספים לכל צורך, זאת בניגוד לפוליסות ביטוחי הבריאות שלרוב מכסות טיפולים רפואיים ולא מעניקות סכום כספי חד פעמי.

השוואת ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים

אז מה בכל זאת ההבדל אתם שואלים? ובכן, אם תנסו לרכוש ביטוח תאונות אישיות בגיל השלישי תגלו שלא מדובר במלאכה פשוטה כל כך, לאור הסיכון הגבוהה יחסית, חלק חברות הביטוח נמנעות מלהציע כיסוי ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים. חלק מחברות הביטוח מוכנות למכור את הכיסוי הביטוחי אך עושות זאת במחיר מופקע או תחת תנאים לא משתלמים. למשל, תקרת פיצוי נמוכה במיוחד או תנאי זכאות מחמירים במיוחד.

לכן, כדי להצליח לרכוש ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים חשוב לפנות למומחים בתחום הביטוח אשר מכירים את חברות הביטוח ואת הפוליסות הקיימות בשוק. המומחים שלנו יידעו להתאים לכם את פוליסת הביטוח הטובה ביותר, שתהיה משתלמת הן מבחינת המחיר והן מבחינת הכיסוי שיוענק בה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מגדל

אשפוז מתאונה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית מגדל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

אמצע החיים למשפחה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

חוסן למחר

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

מדיכלל הגנה עצמית

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים ?

עלות הביטוח משתנה מאוד בהתאם לתנאים של הפוליסה, אולם באופן כללי היא גבוהה יותר ביחס לעלות הביטוח של אנשים צעירים יותר. באופן כללי ניתן להציג מחיר מינימום של כמה עשרות שקלים בחודש עבור תקרת פיצוי של כמה עשרות אלפי שקלים ומחיר מקסימום של כמה מאות שקלים בחודש עבור פיצוי גבוהה יותר.

חשוב להבין שעלות נמוכה היא לא תמיד גורם המשיכה החזק ביותר. הרבה יותר חשוב להסתכל על גובה הפיצוי לו תהיו זכאים, במקרה של פגיעה תצטרכו כיסוי שיעזור לכם להתמודד עם הנזקים, תקרת פיצוי נמוכה עלולה שלא לכסות את כלל ההוצאות שנגרמו כתוצאה מהתאונה.

איזה ביטוח תאונות אישיות הכי טוב לפנסיונרים?

מדובר בשאלה שאין עליה תשובה חד משמעית, בתחום הביטוח נהוג לומר שכל מקרה לגופו, כלומר כל אדם זקוק לביטוחים אחרים, לתקרות כיסוי ולפוליסות ביטוח שונות. למשל פנסיונר שמצבו הבריאותי טוב יחסית אולי ירצה לרכוש ביטוח פחות מקיף שמכסה פחות מצבים מיוחדים.

לעומתו פנסיונר שמצבו הבריאותי פחות טוב, עלול להזדקק לביטוח מקיף יותר, גם אם עלותו תהיה גבוהה יותר. כדאי לקבל את ההחלטה בנוגע לביטוח המתאים לכם ביותר רק לאחר שיחה עם יועץ ביטוח שמבין בתחום הביטוח לפנסיונרים כדי שייתן לכם הכוונה לגבי הפוליסה הכי טוב בשבילכם.

חברות ביטוח המציעות ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים

חברות ביטוח רבות מציעות ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים, חברות כמו מגדל, שומרה, הראל, הפניקס, ביטוח ישיר, מקפת, מנורה ועוד מציעות ביטוח תאונות אישיות. ההבדלים בין החברות הללו יכולים להיות גדולים וכל אחת תנסה לשכנע אתכם שהביטוח שלה הוא הטוב ביותר.

לכן, לפני שמחליטים לרכוש ביטוח תאונות אישיות באחת מהחברות הללו חשוב לשוחח עם גורם חיצוני שידע לתת לכם את העצות הטובות והאובייקטיביות ביותר בכל הקשור לפוליסה הביטוח שלכם.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים?

לפני שרוכשים ביטוח תאונות אישיות חשוב לדעת מה כלול בפוליסה ומה לא כלול בה, כלומר איזה מקרים ייחשבו לתאונה, איזה פגיעות יזכו אתכם בפיצוי ואיזה פגיעות לא יזכו אתכם בפיצוי. בנוסף חשוב לדעת מה תקרת הכיסוי אליה אתם זכאים, באיזה מקרים תהיו זכאים לקבל את הסכום המקסימלי ועוד.

חשוב להבין שאיכות הפוליסה לא מגולמת במחיר הפרמיה החודשית אלא בהיקף הכיסויים הכלולים בה ובגובה הפיצוי המובטח על ידה במקרה של תביעת הביטוח. על כל זאת ניתן לשמוע מיועצי הביטוח המנוסים שלנו שידעו לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנוגע לפוליסות ביטוח התאונות האישיות לפנסיונרים.

ביטוח תאונות אישיות לפנסיונרים בהנחה בלעדית