כל מה שחשוב לדעת

אל תחמיצו עדכונים מאיתנו
הרשמו וקבלו מאיתנו ניוזלטר משובח מעת לעת
בלוג הר ביטוח

האם יש גיל מומלץ לעשות ביטוח?

רבות דובר על החשיבות של ביטוחים בחיינו, אך האם יש לכל ביטוח את התזמון הנכון? רכישת פוליסת ביטוח בגיל המתאים יחסוך לנו תשלומים מיותרים
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

גיל מומלץ לרכוש ביטוח
"87% ממוצע הנחה בתיק ביטוח..."

הזמינו דוח ביטוח מלא מאתר ביטוח וחסכו הון בעלויות ביטוח

אנחנו מקווים מאוד שאינכם תוהים האם בכלל יש צורך בביטוח, כיוון שהיום אין כמעט תחום בחיים שבו לא נצטרך את המשענת של הביטוח על מנת להבטיח איכות חיים ושקט נפשי.

אם אתם תוהים אם יש גיל מומלץ לביטוח או שאתם הורים לילדים ותוהים מתי הזמן הנכון לרכוש את ביטוחים עבורם-ריכזנו עבורכם תשובות בעבור מספר ביטוחים – ואולי לא תופתעו לגלות שהתשובה די ברורה ואחידה

מתי לעשות ביטוח חיים?

ביטוח חיים מומלץ לעשות כמה שיותר מוקדם, כבר מגיל צעיר. הפרמיה החודשית עבור פוליסת ביטוח תהיה נמוכה ככל שגיל המבוטח יהיה נמוך יותר ומצבו הבריאותי יהיה תקין וטוב. במצב כזה, הזכויות ישמרו להמשך גם אם תחול הידרדרות במצב הרפואי. אדם בעל משפחה, שאנשים נוספים תלויים בו, יוכל להבטיח באמצעות הביטוח במקרה כזה של הידרדרות רפואית המצב הכלכלי של בני משפחתו לא יפגע מכך.

ומה לגבי ביטוח בריאות?

בכל הנוגע לביטוח בריאות, מומלץ לדאוג לילדים כבר כשהם יוצאים לעולם. ביטוח בריאות לילדים הוא ביטוח חובה, הוא ביטוח מקיף שכולל הרחבות מחוץ לסל הבריאות הבסיסי הממלכתי. השירות הרפואי שאדם זכאי לקבל בביטוח בריאות כללי מכסה טיפולים רפואיים אך לא הליכים רפואיים מורכבים בעקבות מחלות קשות או טיפולים שצריך לבצע בחו"ל, וכמו כן סל הבריאות אינו לוקח בחשבון את ההוצאות הנלוות. אדם חשוף למחלות ופציעות כבר מרגע יציאתו לעולם, ולכן רכישת ביטוח בריאות צריכה להיות הדבר הראשון והחשוב ביותר שתעשו כדי להבטיח את בריאותו של ילדיכם.

מתי כדאי לעשות ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי למשל, נשמע כמו משהו מאוד רחוק, שרק בזקנתנו אולי נצטרך, אבל לצערנו אדם יכול להגיע למצב סיעודי גם בשלבים מוקדמים יותר של החיים, באופן בלתי צפוי, עקב תאונה למשל. הנתונים מראים שאחד מכל 4 הופך בשלב כלשהו בחייו לסיעודי. שימו לב שניתן לעשות את הביטוח עד גיל שמונים. אז אל תחכו, גם במקרה הזה, הגיל המומלץ לביטוח הוא כמה שיותר מוקדם!

השיקולים המעכבים הכרעה ברכישת ביטוח

בכל מה שנוגע לביטוח, עקב הקטלוג המחשבתי שהביטוח הוא עוד משימה בירוקרטית מעיקה, אנחנו דוחים את ההחלטה והטיפול בו. בנוסף, בגלל שזו הוצאה כלכלית משמעותית, אנחנו מחכים עם רכישת הפוליסה מתוך קושי להוציא סכומים גדולים בהווה על משהו שאולי נזדקק לו בעתיד. אך העניין המתעתע הוא שלעולם איננו יודעים מתי נזדקק לביטוח.

כך או כך, נראה שגיל מומלץ לביטוחים הללו הוא פשוט כמה שיותר מוקדם בחיים.

אם אתם חוששים בכל זאת מהעלויות, היעזרו התייעצו במומחים שלנו כדי למצוא תכנית ביטוח מתאימה ביותר עבורכם. בחרו חכם וחסכוני אך אל תתקמצנו על ביטוח- חשבו קדימה על העתיד שלכם ושל ילדיכם ועשו ביטוחים אלו במהרה!

אהבתם? שתפו עם חברים
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

צוות הכותבים של אתר ביטוח מורכב מאנשי מקצוע בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בתחום או אנשי מקצוע אשר שואפים להנגיש את המידע לקהל הרחב. אנחנו צמאים לידע ונשמח לשמוע ממכם על נושאים או תחומים נוספים שתרצו שנכתוב עליהם.

זה לא מכובד להעתיק