אנחנו אתר ביטוח, נעים מאוד 🙂

רוצים לשמוע מאיתנו מעת לעת? הרשמו לניוזלטר שלנו
לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

עוזרים לכם עם הביטוחיםכל ביטוח, כל מקרה

אתר ביטוח פועל מתוך מטרה טהורה לעשות סדר בענף הביטוח, אנחנו אולי אופטימים ותמימים לחשוב שניתן לפתור את כל הצרות בענף עם אתר אינטרנט אחד אך יחד עם זאת, בוחרים להמשיך בעשייה שלנו מכל הלב ועם תשומת לב הדוקה לכל קורא.

מערכת אתר ביטוח אינה מחזיקה ברשיון ביטוח ולכן אין לנו זיקה כלשהי לחברת ביטוח או לעמלה מסוג כלשהי. 

מהמקום האובייקטיבי שלנו, אנו למעשה משמשים כשומרי הסף עבורכם הקוראים ומתוקף תפקידנו, מבצעים את כל הבדיקות האפשריות אחר כך איש מקצוע אשר יתן לכם שירות דרכנו וכמובן כל פוליסת ביטוח המוצגת באתר. 

מה יש לנו שאין לאחרים? יש לנו רצון טוב אמיתי

יש לנו רצון טוב.

בסדר, אולי לכולם יש רצון טוב אבל זה באמת חשוב, יחד עם זאת, אנו פועלים מתוך שליחות, אין לנו כוונות רווח יוצאות דופן ולכן נשמח לכל עזרה שלכם לשתף את האתר שלנו עם הקרובים שלכם. 

לוח השנה שלנו במשרד מלא בתזמון עמודים ופוסטים חדשים על מנת להישאר מעודכנים בכל שינוי בענף, זהו כמובן תחום רחב מדי וכבר בנקודה הזאת, אתר ביטוח מכיל הכי הרבה מידע ברשת (או לפחות במקומות הראשונים). 

איך זה עובד בפועל?מעבר למילים היפות

מערכת אתר ביטוח פועלת בשני מישורים , מצד אחד, אנו מנהלים אודישנים, שיחות ומבדקים של אנשי מקצוע בתחום הביטוח. בין אם מדובר בסוכנים עצמאיים, בעלי תפקידים בכירים בחברות ביטוח וכדומה, על מנת לקשר אותם עם הקוראים שלנו במקרה הצורך להעניק שירות וייעוץ.

בחזית השניה, מערכת ביטוח סורקת את התעשייה בחיפוש אחר פוליסות ביטוח וסוגי כיסויים, ייחודיים ככל שניתן, פופולארים או נדירים מתוך מטרה שכל אדם בעל צורך ביטוחי יוכל לקבל את הביטוח הנכון בהתאמה וביחס אישי ולא יצטרך להתגמש ולהתכנס לביטוח ה"ראשי" הקרוב. 

מה יקרה אם תשאירו פרטים?מי יצור איתכם קשר

אנחנו יודעים, תחום הביטוח קיבל שם לא כל כך טוב ומרגיש קצת כמו "שוק של לידים" , לצערנו אין משהו שנוכל לרשום כאן שישכנע אתכם שאנו לא כאלה. 

הדרך היחידה שלנו להוכיח את רמת השירות והבידול שלנו הינה אך ורק אם תבחרו לנו לתת לנו הזדמנות להתאים לכם פוליסת ביטוח משתלמת. 

במידה ובחרתם להשאיר פרטים, אנו נחבר אתכם עם איש מקצוע אשר קיבל חותמת "מאושר" על ידינו עם הפרטים הרלוונטים ופוליסות הביטוח אשר יכולות להתאים בצירוף ההנחות המקסימליות. 

מאותו רגע, אתם חופשיים לקבל איזו החלטה שתרצו, אין לכם מחויבות, תשלום או כל דרישה כלשהי מהאתר שלנו. יתרה מכך, אנו נעודד אתכם לערוך השוואה מול כל גורם נוסף וזאת אך ורק משום שאנחנו בטוחים בעצמנו, בשירות ובהנחות שלנו. 

האותיות הקטנות שלנו, בגדוללא מסתירים כלום

כמו כל אתר אינטרנט גם לנו יש מדיניות פרטיות ותנאי שימוש באתר, זוהי חובה ואנו מזמינים אתכם לעיין ובמקרה הצורך לשלוח לנו שאלות. 

יחד עם זאת, חשוב לנו להדגיש את הפרטים הרלוונטים בגדול.

נכון שאנחנו פועלים סביב השעון לעדכן את התוכן באתר, אך גם אנחנו לא נביאים ולא יכולים לחזות שינויים ועדכונים של המפקח על הביטוח ולכן לעיתים ייתכנו פערים מקצועיים בין הכתבות באתר לבין החוזר העדכני של המפקח. במקרה כזה, נשמח אם תפנו אלינו לעדכן את הכתוב על מנת שחלילה לא נטעה קורא נוסף. 

בנוסף, אנו לא מאמינים ב"למכור" את הפרטים שלכם, כל איש מקצוע שעובד איתנו חייב לעמוד בסטנדרטים מחמירים וחותם על הסכם מאוד מגביל אשר מאפשר לו חופש להעניק שירות אך ורק בתחום אשר נבחר על ידינו. 

עכשיו כשאנחנו מכירים קצת יותר טוב, נשמח אם בכל זאת תבחרו לתת לנו הזדמנות לסייע לכם לבחור את פוליסת הביטוח הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם. 

זה לא מכובד להעתיק