ביטוח חיים למעשנים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים למעשנים

רכישת ביטוח חיים למעשנים יכולה להיות מאתגרת במיוחד ויקרה, העישון נתפס על ידי חברות הביטוח כגורם סיכון ממשי בכל הנוגע לבריאות המעשן. אם ניסיתם לרכוש בעבר ביטוח חיים בוודאי שמתם לב שהשאלה לגבי עישון עולה באופן כמעט מיידי.

חברות הביטוח מכירות בסכנה הטמונה בעישון ובסטטיסטיקה המראה כי הסיכוי של אדם מעשן לחלות במחלה מסכנת חיים גבוהה בהרבה מהסכנה של אדם לא מעשן לחלות, כ-חברות שמנסות למקסם את שורות הרווח הן מצמצמות את הסכנה או על ידי הימנעות מביטוח מעשנים או על ידי גביית מחירים יקרים בהרבה מציבור המעשנים.

מה זה ביטוח חיים למעשנים?

ביטוח חיים הוא ביטוח שנועד להעניק לקרובי המשפחה של המבוטחים פיצוי משמעותי במקרה של פטירה של המבוטח או במקרה של אובדן כושר עבודה פיצוי לבעל הפוליסה. הפיצוי מוענק למבוטח או למוטבים בפעימה אחת או כקצבה לאורך שנים ארוכות.

המטרה המרכזית של ביטוח חיים הוא להגן על המשפחה ועל המבוטח במקרה של אסון, בין אם מדובר בפטירה של אדם אשר יש אנשים שסומכים עליו לטובת כלכלתם, למשל הורה לילדים ובין אם מדובר באדם שעבר תאונה או אסון אחר ואיבד את כושר ההשתכרות שלו. בשני המקרים הללו, יש פוטנציאל הדרדרות משמעותי במצב הכלכלי של המבוטח ומשפחתו ולכן משפחות רבות רוכשות ביטוח חיים.

חברות הביטוח השונות מציעות מגוון רחב של פוליסות ביטוח, אולם ההבדלים ביניהן טמונים בעיקר בסעיפי הכיסוי, בגבולות האחריות, ובגובה הפיצוי המוענק לבני המשפחה או למבוטח. ביטוח חיים למעשנים הוא למעשה אותו מוצר ביטוחי שמוענק ללא מעשנים, בחלק מהמקרים חברות הביטוח יכולות להכניס החרגות הקשורות לעישון בפוליסת הביטוח וחשוב מאוד לשים לב לזה.

קרו מקרים בהם חברת הביטוח החריגה מוות שנקבע באופן ישיר מהעישון, לאור העובדה שעישון הוא גורם סיכון כמעט בכל בעיה רפואית אפשרית, ובמיוחד במחלות כמו סרטן או במחלות לב, ביטוח החיים כמעט מאבד מערכו.

לכן, חשוב מאוד לנהל שיחה עם יועץ ביטוח מומחה שיוכל להסביר לכם על הביטוח אותו אתם רוכשים ולוודא כי פוליסת הביטוח לא כוללת סעיף החרגה לעניין העישון. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם ברכישת פוליסת ביטוח שתתאים לך באופן מיטבי תוך שמירה על מחיר הוגן ומשתלם ללקוח.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
הכשרה

מגן לעתיד

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

מגן

פוליסת ביטוח חיים מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

ספיר

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

רצף הכנסה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים למעשנים?

כאשר תתעניינו בביטוח בריאות אצל חברות הביטוח השונות, סביר מאוד שישאלו אותכם מהר מאוד על נושא העישון, לאחר שתענו כי אתם מעשנים שאלת ההמשך תהיה לגבי כמות העישון. מהר מאוד תגלו כי הפרמייה החודשית עולה עם מספר הקופסאות היומיות, ולאו דווקא ביחס ישיר.

יש מבוטחים שחושבים "לעבוד" על חברת הביטוח ולא להודות בכך שהם מעשנים, ניסיון כזה הוא אחד הדברים הכי פחות אחראיים שתוכלו לעשות, זאת מכיוון שאם חס וחלילה, תגיעו למצב בו תרצו לקבל את הפיצוי המגיע לכם על פי פוליסת הביטוח, חברת הביטוח תוכל לגלות די בקלות על נושא העישון והדבר יהווה לה תירוץ מספק כדי לא לשלם את סכום הפיצוי הקבוע בפוליסה.

כפי שכבר בטח הבנתם חברות הביטוח נוהגות לגבות מחיר יקר יותר ממבוטחים מעשנים ביחס למבוטחים לא מעשנים, גם כאשר שאר המאפיינים של המעשן זהים לגמרי למאפיינים של אדם בריא באותו גיל ומאותו מין.

כדי להמחיש את הפער המשמעותי נקח לדוגמא גבר בן 40 שרכש ביטוח חיים עם כיסוי בגובה מיליון ₪, אותו גבר צפוי לשלם קרוב ל-350 ₪ בחודש עבור פוליסת ביטוח חיים. לעומתו, גבר בן 40, לא מעשן, בעל אותם מאפיינים בדיוק ובאותו מצב רפואי צפוי לשלם סכום נמוך בהרבה, פחות מ-200 ₪. מדובר בפער של כ-80 אחוז בין אדם מעשן לבין אדם לא מעשן!

החשיבות של ביטוח חיים למעשנים

לביטוח חיים למעשנים יש חשיבות אדירה, המעשנים נמצאים מלכתחילה בקבוצת סיכון, לכן האפשרות שהם או בני משפחתם יצטרכו סיוע כלכלי בגלל בעיה רפואית או חס וחלילה במקרה של מוות היא גבוהה ביחס לשאר האוכלוסייה.

רכישת ביטוח חיים, תעניק הגנה לבני המשפחה שלכם ולאנשים שמסתמכים עליכם במקרה חירום ותמנע מהם להידרדר מבחינה כלכלית.

איך לקנות ביטוח חיים למעשנים?

כדי לרכוש ביטוח חיים למעשנים צריך לשים לב באופן מיוחד לסעיפי פוליסת הביטוח, חשוב לוודא כי לא מופיעים סעיפים קטנים שיכולים להפוך את פוליסת הביטוח שלכם לחסרת תועלת. אם אתם מסוג האנשים שלא נוהגים לקרוא את האותיות הקטנות, חשוב מאוד לתת לבעל מקצוע לעבור על הפוליסה לפני הרכישה.

ביטוח חיים למעשנים בהנחה בלעדית