ביטוח בריאות לילדים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לילדים

כל הורה רוצה לדאוג לילדיו ולוודא שהם תמיד יוכלו ליהנות מהטיפול הרפואי הכי טוב ומתקדם הקיים בשוק. ביטוח בריאות לילדים הוא בהרבה מקרים הדרך הכי משתלמת להבטיח שהילד יזכה לטיפול רפואי מקיף ואיכותי. חברות ביטוח רבות מציעות ביטוחי בריאות ולכן מדובר בשוק מבלבל יחסית שקל מאוד ללכת בו לאיבוד. במהלך המאמר הזה ננסה להסביר מהן האפשרויות העומדות בפני ההורים ומה הדרך הטובה ביותר לרכוש ביטוח בריאות לילדים.

מה זה ביטוח בריאות לילדים?

ראשית חשוב להבחין שכל הילדים ולמעשה כל האזרחים בישראל נהנים מביטוח בריאות ממלכתי במסגרת חוק הבריאות הממלכתי של המדינה. הביקורים הסדירים בקופת חולים ואצל רופא הילדים מכוסים ואינם קשורים לביטוחי בריאות פרטיים. מעבר לכך, קופות החולים מציעות הרחבות לביטוח של המדינה במסגרת שב"ן או בשמן המוכר יותר כללית מושלם, מאוחדת שיא וכולי.

לרוב השירותים המוצעים במסגרת השב"ן לא נחשבים לשירותים מצילי חיים אלא לשירותים משלימים שמנמיכים את העלות של טיפולים משלימים שניתן למצוא גם במסגרות פרטיות, למשל בין השירותים המוצעים במסגרות הללו כלולים שירותי תזונאים, מחירים נמוכים יותר בקופת החולים של הקופה ועוד.

הסוג השלישי של ביטוח הבריאות הם ביטוחי הבריאות הפרטיים. הביטוחים הללו לרוב מציעים שירותים בריאותיים מקיפים יותר בתחומים מצילים חיים, למשל ביטוח תרופות הכולל תרופות שלא קיימות בסל הבריאות הממלכתי, כיסוי טיפולים רפואיים במדינות זרות או במסגרות פרטיות שלא מכוסות על ידי הקופה, טיפולי אבחנה מהירה או ייעוץ רפואי אישי של רופאים פרטיים וכן מימון ניתוחי השתלות בארץ ובחו"ל כולל האפשרות לבחור בית חולים ומנתח.

כפי שבטח תבחינו מדובר בכיסויים דומים למדי לכיסויים המוצעים למבוגרים, ההבדל טמון בעיקר בסוג הטיפולים והניתוחים הכלולים בפוליסה, כאשר חברות הביטוח מנסות להכליל בפוליסות שהן מציעות טיפולים לבעיות ומחלות שמופיעות יותר בקרב ילדים ונערים.

כמה עולה ביטוח בריאות לילדים?

לרוב ביטוח רפואי פרטי יכלול את שלושת הכיסויים המרכזיים ביטוח תרופות, ביטוח השתלות וביטוח ניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל. עלות הביטוח לילד בן 14 תנוע בין 350 ל-500 שקל בחודש, כאשר ההבדלים בעלות באים לידי ביטוי בדרך כלל בהיקף ההשתתפות העצמית ובאיכות הכיסוי. למשל בביטוחים הזולים יותר גובה הכיסוי עבור תרופות שאינן בסל יכול להגיע רק ל-500 ₪, בעוד שבחברות שגובות מחירים גבוהים יותר המגבלה עומדת על כ-5,000 ₪.

הפערים בין החברות השונות שבאים לידי ביטוי הן בגובה הפרמיה החודשית והן בהיקף הכיסויים המוצעים על ידי חברת הביטוח מחדדים כמה חשוב לבצע השוואה בין הביטוחים וחברות הביטוח השונות. את ההשוואה צריך לבצע גם מבחינת העלות אבל גם ואולי זה חשוב יותר, מבחינת איכות הביטוח.

יועצי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם לקבל תמונת מצב אמיתית ומשקפת של המצב בשוק בצורה שתוכל לחסוך לכם זמן רב ומאמץ ניכר, יועצי הביטוח שלנו ידעו לספר לכם מהם הביטוחים שכל חברת ביטוח מציעה, מה היתרונות והחסרונות של הביטוח, מהי העלות שלו כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת לפני שתרכשו את הביטוח

בין חברות הביטוח המציעות ביטוחי בריאות לילדים ניתן למנות כמעט את כל חברות הביטוח הגדולות בישראל כמו מנורה מבטחים, הפניקס, כלל, AIG, שלמה ביטוח, כלל, שומרה, מגדל, ביטוח ישיר ועוד.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

Top מנו מדיק

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

קו ראשון פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

צעירים לנצח

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Preferred Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של ביטוח בריאות לילדים

לביטוח בריאות ילדים יש חשיבות גדולה מאוד במקרה הצורך, טיפול רפואי בילדים במקרים מיוחדים ונדירים יכול להיות יקר במיוחד. ביטוח בריאות פרטי יסייע לכם להתמודד עם העלויות הכרוכות בטיפול הרפואי ברמה שלא תפגע או שתצמצם במידה ניכרת את הפגיעה הכלכלית שאתם עלולים לחוות.

רכישת ביטוח בריאות תסייע לכם להבטיח את הטיפול הרפואי הטוב ביותר עבור הילדים שלכם וכך תוכלו להיות בטוחים שברגע האמת הילד שלכם יקבל את הטיפול הרפואי הטוב והמתקדם ביותר, בין אם ניתן לקבל אותו בארץ ובחו"ל.

איך לקנות ביטוח בריאות לילדים?

הדרך הטובה ביותר לרכוש ביטוח בריאות לילדים היא באמצעות יועץ ביטוח שמכיר את התחום ואת הביטוחים השונים המוצעים בישראל. יועצי הביטוח שלנו יידעו להציג בפניכם את כל האפשרויות ואף להציע לכם פוליסת ביטוח בהתאמה אישית שתכלול את כל הכיסויים שתרצו להכליל.

ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
ביטוח בריאות לילדים בהנחה בלעדית