ביטוח CIF

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח CIF

ביטוח CIF, Cost, Insurance and Freight הוא מעין ביטוח רכוש בים, ביטוח זה הוא אחד הביטוחים הכי חשובים לכל מי שעוסק בתחום הייבוא והייצוא וגם למי ששולח סחורה דרך הים באופן חד פעמי, במהלך שיט בים ספינה יכולה לחוות תקלות רבות שעלולות לפגוע בסחורה אותה אתם שולחים מעבר לים, לרוב כאשר שולחים סחורה בים מדובר בכמות לא קטנה ששוויה יכול להגיע גם למאות אלפי שקלים.

מה זה ביטוח CIF?

ביטוח CIF הוא ביטוח עסק חשוב ומשמעותי לכל עסק שנוהג לקבל סחורה שמגיעה חו"ל ובעיקר לעסק אשר נוהג לשלוח סחורה מעבר לים באמצעות ספינות, הביטוח מעניק כיסוי לסחורה לאורך כל המסע הימי, מהרגע שהסחורה עלתה על הספינה ועד הרגע שהיא עוזבת אותה.

חשוב לציין, ביטוח CIF נרכש בדרך כלל על ידי המוכר של הסחורה אך הוא לא כולל כיסוי לאחר הירידה מהספינה, כלומר אם מתרחשת תקלה שתפגע בסחורה במהלך הפריקה, למשל, על המנוף של הנמל, או על ידי אחד מהסבלים בנמל, החזקת ביטוח CIF לא תבטח את הקונה מפני הנזק, לכן אם אתם רוכשים סחורה מחו"ל חשוב לבדוק מה סוג הכיסוי שאתם מקבלים ובמקרה הצורך לרכוש ביטוח שיכלול כיסוי לאחר שהסחורה עוזבת את הספינה.

כמה עולה ביטוח CIF ?

העלות של ביטוח CIF משתנה מאוד בהתאם למחיר הסחורה ששולחים, הרגישות של הסחורה והחברה שבאמצעותה שולחים את הסחורה. ככל ששולחים סחורה בשווי גבוה יותר, העלות של הביטוח תעלה היות שחברת הביטוח לוקחת על עצמה סיכון גדול יותר ותצטרך לפצות אתכם בסכום גבוהה יותר במקרה של נזק לסחורה.

כמו כן, סחורה מועדת לפורענות, כמו כלים שבירים, או מוצרים רגישים ללחות יגררו פרמיה גבוהה יותר לאור העובדה שהיא נמצאת בסיכון גבוהה יותר. לבסוף, גם לזהות החברת המובילה את הסחורה יש השפעה על עלות הפוליסה, כאשר הובלה באמצעות חברות מוכרות ואמינות יסייעו להפחית את גובה הפרמיה.

כל הגורמים לעיל מובילים לכך שקשה לקבוע מה תהיה עלות הפוליסה לפני שברורה תמונת המצב בנוגע למשלוח אותו רוצים לבטח, אם אתם מתלבטים בנוגע למחיר הראוי או אם הצעת המחיר שקיבלתם טובה, מומלץ להתייעץ עם מומחה אובייקטיבי בתחום.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
טופ שופ

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לבונה ולמשפץ

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ אופיס

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ יקב

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח CIF

לביטוח CIF יש חשיבות גדולה במיוחד, אמנם אנחנו לא חיים במאה ה-16 בה הסיכוי של ספינה להגיע ליעד שלה בשלום היה שקול פחות יותר להטלת מטבע, אך גם בימינו ספינות נתונות ללא מעט סכנות במהלך שיוטן בים.

במהלך השיט יש לא מעט סכנות שיכולות לפגוע בסחורה שלכם, מסערות ותופעות מזג אוויר קיצוניות עבור בתקלות טכניות שלעיתים מתרחשות בספינה ויכולות לפגוע בסחורה ועד לאירועי שוד שעלול להתרחש על ידי פיראטים מודרניים, סכנה שנחשבת למשמעותית באופן יחסי בקשר לספינות ששטות אל המזרח וממנו.

איך לקנות ביטוח  CIF

כדי לקנות ביטוח CIF חייבים להכיר את שוק הביטוח על בוריו, מדובר בפוליסה שלא כל סוכן וכל חברה מוכרים ולכן חשוב לפנות ליועצי ביטוח מקצועיים שיוכלו לתת לכם הצעות מחיר הוגנות מבלי שתחששו לגבי איכות הפוליסה.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת ביטוח CIF הכי מתאימה עבורכם, פוליסה שתאזן בין תנאים טובים ומכלולים לבין מחיר הוגן ותחרותי.

ביטוח CIF בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק