ביטוח CIFמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח CIFהגנה על המשאבים

ביטוח CIF, Cost, Insurance and Freight הוא מעין ביטוח רכוש בים, ביטוח זה הוא אחד הביטוחים הכי חשובים לכל מי שעוסק בתחום הייבוא והייצוא וגם למי ששולח סחורה דרך הים באופן חד פעמי.

במהלך שיט בים ספינה יכולה לחוות תקלות רבות שעלולות לפגוע בסחורה אותה אתם שולחים מעבר לים, לרוב כאשר שולחים סחורה בים מדובר בכמות לא קטנה ששוויה יכול להגיע גם למאות אלפי שקלים.

מה זה ביטוח CIF?אלו כיסויים יש בפוליסה

ביטוח CIF הוא ביטוח עסק חשוב ומשמעותי לכל עסק שנוהג לקבל סחורה שמגיעה חו"ל ובעיקר לעסק אשר נוהג לשלוח סחורה מעבר לים באמצעות ספינות, הביטוח מעניק כיסוי לסחורה לאורך כל המסע הימי, מהרגע שהסחורה עלתה על הספינה ועד הרגע שהיא עוזבת אותה.

חשוב לציין, ביטוח CIF נרכש בדרך כלל על ידי המוכר של הסחורה אך הוא לא כולל כיסוי לאחר הירידה מהספינה, כלומר אם מתרחשת תקלה שתפגע בסחורה במהלך הפריקה, למשל, על המנוף של הנמל, או על ידי אחד מהסבלים בנמל.

החזקת ביטוח CIF לא תבטח את הקונה מפני הנזק, לכן אם אתם רוכשים סחורה מחו"ל חשוב לבדוק מה סוג הכיסוי שאתם מקבלים ובמקרה הצורך לרכוש ביטוח שיכלול כיסוי לאחר שהסחורה עוזבת את הספינה.

כמה עולה ביטוח CIF ?ביטוח איכותי תואם לענף

העלות של ביטוח CIF משתנה מאוד בהתאם למחיר הסחורה ששולחים, הרגישות של הסחורה והחברה שבאמצעותה שולחים את הסחורה. ככל ששולחים סחורה בשווי גבוה יותר, העלות של הביטוח תעלה היות שחברת הביטוח לוקחת על עצמה סיכון גדול יותר ותצטרך לפצות אתכם בסכום גבוהה יותר במקרה של נזק לסחורה.

כמו כן, סחורה מועדת לפורענות, כמו כלים שבירים, או מוצרים רגישים ללחות יגררו פרמיה גבוהה יותר לאור העובדה שהיא נמצאת בסיכון גבוהה יותר. לבסוף, גם לזהות החברת המובילה את הסחורה יש השפעה על עלות הפוליסה, כאשר הובלה באמצעות חברות מוכרות ואמינות יסייעו להפחית את גובה הפרמיה.

כל הגורמים לעיל מובילים לכך שקשה לקבוע מה תהיה עלות הפוליסה לפני שברורה תמונת המצב בנוגע למשלוח אותו רוצים לבטח, אם אתם מתלבטים בנוגע למחיר הראוי או אם הצעת המחיר שקיבלתם טובה, מומלץ להתייעץ עם מומחה אובייקטיבי בתחום.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

EXTRA לחנויות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA למשרדים

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לקליניקות ומרפאות פרטיות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לבתי כנסת

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח CIFאין תחליף למלאי וציוד

לביטוח CIF יש חשיבות גדולה במיוחד, אמנם אנחנו לא חיים במאה ה-16 בה הסיכוי של ספינה להגיע ליעד שלה בשלום היה שקול פחות יותר להטלת מטבע, אך גם בימינו ספינות נתונות ללא מעט סכנות במהלך שיוטן בים.

במהלך השיט יש לא מעט סכנות שיכולות לפגוע בסחורה שלכם, מסערות ותופעות מזג אוויר קיצוניות עבור בתקלות טכניות שלעיתים מתרחשות בספינה ויכולות לפגוע בסחורה ועד לאירועי שוד שעלול להתרחש על ידי פיראטים מודרניים, סכנה שנחשבת למשמעותית באופן יחסי בקשר לספינות ששטות אל המזרח וממנו.

איך לקנות ביטוח  CIFהתמקדו בחברות מתמחות

כדי לקנות ביטוח CIF חייבים להכיר את שוק הביטוח על בוריו, מדובר בפוליסה שלא כל סוכן וכל חברה מוכרים ולכן חשוב לפנות ליועצי ביטוח מקצועיים שיוכלו לתת לכם הצעות מחיר הוגנות מבלי שתחששו לגבי איכות הפוליסה.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת ביטוח CIF הכי מתאימה עבורכם, פוליסה שתאזן בין תנאים טובים ומכלולים לבין מחיר הוגן ותחרותי.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק