ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב

בני גיל הזהב נהנים פעמים רבות מאיכות חיים גבוהה במיוחד, הם יוצאים לטיולים בארץ ובחו"ל, מבלים במסעדות ובבתי קפה ומנהלים חיים מלאים ומהנים. אולם לצד זאת, חשוב לזכור כי קשישים נמצאים בקבוצת סיכון בכל הנוגע לאפשרות שהם יהיו מעורבים בתאונה, בתוך הבית או מחוצה לו, כמו כן הם נמצאים בסיכון גבוה יותר לחלות במחלות ולכן יש חשיבות גבוהה מאוד לבטח אותם באמצעות ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב מקיף ולא בהכרח להסתפק בביטוח הבריאות הממלכתי.

מה זה ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב?

ביטוח בריאות פרטי לקשישים ובני גיל הזהב אינו שונה במהותו מבחינת היקף הכיסוי שלו מכל שאר הביטוחים הפרטיים כאשר נהוג לחלק את סל האפשרויות לשלוש, סוג הביטוח הראשון הוא ביטוח בריאות פרטי שמכסה ניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל, במקרה הצורך חברת הביטוח תממן את העלויות הכרוכות בניתוח פרטי.

הסוג השני הוא ביטוח השתלות, ביטוח זה נכנס לפעולה כאשר המבוטח זקוק להשתלה, חברת הביטוח תכסה את כל  העלויות הקשורות בהליך ובמקרה הצורך תממן עם טיסה לחול לטובת קבלת טיפול רפואי מחוץ  לגבולות המדינה.

הסוג השלישי אליו נהוג להתייחס הוא ביטוח תרופות, ביטוח זה למעשה יממן את העלויות של תרופות שנמצאות מחוץ לסל התרופות הממלכתי. לעיתים מדובר בתרופות מצילות חיים שעלותם גבוהה במיוחד בשוק הפרטי ויכולה להגיע גם לאלפי שקלים בחודש.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

ניתוחים Upgrade

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Tour & Care

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

קו ראשון פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

ילדודס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב

לאור העובדה שהמצב הבריאותי של אנשים בגיל הזהב עלול להשתנות בצורה ניכרת בתקופה קצרה יחסית ולאור הסיכון הגבוהה יחסית להיפצע במסגרת תאונה יש חשיבות אדירה לרכוש ביטוח בריאות פרטי שיקח על עצמו את רוב העלויות הכרוכות בטיפול בקשיש.

כדאי לזכור שיש מקרים רבים יחסית, במיוחד כאשר מדובר בבעיות חמורות בהן הביטוח הממלכתי לא מספק הגנה מספקת למבוגר. העלות של טיפולים רפואיים פרטיים במדינה נחשבים ליקרים למדי ואם יש צורך לטוס למדינה זרה הרי שהעלויות יכולות להיות גבוהות מאוד ולהגיע אף למאות אלפי שקלים במקרים מסוימים.

ביטוח בריאות פרטי יחסוך את כל ההוצאות הללו ויבטיח שהמבוטח יהנה מהטיפול האיכותי ביותר וזאת מבלי להתחשב בשיקולי עלות, שיקולים שבמקרים רבים מדי משפיעים על איכות הטיפול הרפואי לו זוכים אנשים רבים.

לפני קבלת החלטה בנוגע לרכישה או אי רכישה של ביטוח אנו ממליצים בחום לפנות לאיש מקצוע בתחום ביטוחי הבריאות לבני גיל הזהב, היועצים שלנו ידעו לספק הכוונה בכל הנוגע לרכישת ביטוח בריאות פרטי, איש מקצוע שמבין בתחום ביטוחי הבריאות יוכל להציג בפני הקשיש את הביטוחים הכי משתלמים עבורו, כאלה שיציעו מגוון רחב יחסית של טיפולים רפואיים מצד אחד ומצד שני ישמרו על מחיר הוגן.

בנוסף, חלק לא קטן מן המבוגרים זכאים לביטוח בריאות פרטי מטעם מקום העבודה בו הם עבדו, בפרט קשישים שעבדו במשרדים ממשלתיים או בגופים ציבוריים גדולים. עלות הביטוח במקרים האלה לרוב נמוכה באופן משמעותי ביחס לעלות שלה בשוק הפרטי ולכן כדאי לבחון את הסוגייה לפני שמקבלים החלטה בנוגע לרכישת הביטוח.

כמה עולה ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב?

כמעט בלתי אפשרי לומר מה יהיה המחיר של פוליסת ביטוח פרטית שכן בגילאים המבוגרים יש הבדלים גדולים מאוד במצב הרפואי בין מבוטח למבוטח. בחלק מהמקרים חברות הביטוח מעדיפות שלא לבטח פונים שמצבם הרפואי לא מספיק יציב או כאלה שלדעת חברת הביטוח נמצאים בסיכון גבוהה במיוחד לכך שיצטרכו לקבל טיפול רפואי פרטי במסגרת הביטוח.

באופן כללי ניתן לומר שמבוגר שנמצא במצב רפואי טוב יחסית וללא בעיות רפואיות ישלם סכום נמוך יותר ביחס למבוגר שמצבו הרפואי בעייתי. במקרים הקלים יחסית עלות הביטוח הפרטי יכולה לעלות כ-200 שקלים בחודש ובמקרים החמורים יותר להגיע גם ל-400 שקלים ואפילו יותר.

איך לקנות ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב?

כדי לרכוש את הפוליסה הטובה ביותר מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחה בתחום הביטוח, אדם שיוכל לסייע לכם להבין איזה ביטוח מעניק לכם שירות טוב ומקיף ואיזה ביטוח מעניק כיסוי מוגבל יחסית. כמו כן, איש מקצועי יוכל לסייע לכם לאתר פוליסות ביטוח שהמחיר שלהם משתלם מאחרות להזהיר אתכם מפוליסות יקרות מדי.

ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב בהנחה בלעדית