ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים

כמהנדסים ואדריכלים אתם בוודאי מנהלים לעיתים קרובות פרויקטים גדולים ויקרים אשר במהלכם אתם אחראים לפרויקט על רבדיו, מבחינה ביצועית, טכנית ובטיחותית.

במהלך העבודה על הפרויקט אתם חשופים לתביעות רבות כגון: ליקויי בנייה ובטיחות בעבודה יכולים לספק עילה לגורמים שונים לתבוע אתכם, ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים יספק לכם הגנה למול התביעות הללו.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים?

ביטוח אחריות מקצועית מספק למהנדס הגנה במקרים רבים ומגוונים, מליקויי בנייה ועבודה ברשלנות ועד להפרת סודיות. הביטוח מעניק הגנה גם מפני נזקים שנגרמו לצד ג' שלא קשור בקשר ישיר לפרויקט.

באמצעות רכישת ביטוח אחריות מקצועית נוכל לסייע לכם להתמודד עם תביעות נזיקין שהוגשו בעקבות כשלים שהתרחשו במהלך הפרויקט, ההגנה כוללת סיוע משפטי צמוד ותשלום סכום הפיצויים שנפסקו בבית המשפט.

ביטוח אחריות מקצועית כולל סעיפים רבים, הרשימה הבאה תסייע לכם להבין האם הכיסויים הקיימים בפוליסה מקיפים מספיק או לחילופין האם צריך להוסיף לה סעיפים נוספים:

  • הגנה מפני תביעה פלילית – במקרה שבו כשלים במהלך הבנייה יגיעו לכדי תביעה פלילית תזדקקו לסיוע כדי להתמודד עם התביעה, חשוב לבדוק האם פוליסת הביטוח כוללת הגנה כזאת ומהי תקרת התשלום שמופיעה בה.
  • הפרת חובת הסודיות –  כיסוי במקרה  שהמבוטח הפר את חובת הסודיות.
  • מרמה, אי יושר וחריגה מסמכות – תזדקקו לביטוח למול כל מעשה בעייתי שבוצע במהלך הפרויקט. יש מגוון רחב של נושאים שיכולים להיכנס תחת סעיפים אלה, בין אם נעשו על ידכם או על ידי אחד העובדים שלכם, ובין אם נעשו בזדון או בתום לב, בין היתר עבירות הנופלות תחת הסעיפים הללו הם חריגה מסמכות, פשע, אי יושר, מרמה והונאה.
  • אובדן מסמכים והוצאת דיבה – בין הסעיפים המופיעים בפוליסה תהיו חייבים לדרוש כיסוי מפני אובדן מסמכים שניתנו לכם במסגרת העבודה וכן כיסוי מפני הוצאת דיבה.
  • ביטוח כיסוי עבור אחרים – כיסוי למבוטח גם אם יש מחדלים של כל אדם או גוף הנמצא בשירותו של המבוטח.
  • שותפים נכנסים ויוצאים – נוכל לסייע לכם בהרחבת הביטוח כך שיכסה את הפעולות של שותפים חדשים בחברה על פעולות שבוצעו לפני הכניסה אליה ושל שותפים שעוזבים את החברה על פעולותיהם במסגרת החברה.
  • סעיף RUN-OFF – במידה והמשרד שלכם נסגר, לקוחות קודמים יוכלו לתבוע אתכם באופן על כשלים במהלך הבנייה, סעיף RUN-OFF יבטח אתכם גם לאחר סגירת המשרד בפני כל תביעה של לקוח לשעבר. כדאי לבדוק שגובה הפרמיה החודשית יורדת בכל שנה לאור העובדה שהסבירות לתביעה יורדת ככל שמתרחקים ממועד ביצוע הפרויקט האחרון.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים?

עלות הביטוח משתנה מאוד ממהנדס למהנדס, פנו אלינו כדי שנוכל להתאים לכם את הביטוח הטוב והמתאים ביותר. במהלך קביעת הפוליסה ניקח בחשבון פרמטרים רבים, בהם תחום העיסוק שלכם, נבין האם הוא נחשב לתחום בסיכון גבוהה, נתחשב בותק שלכם בעבודה ובגובה הכיסוי המקסימלי בו תרצו לבטח את עצמכם.

חשוב לציין כי בניגוד לתחומי ביטוח אחרים, בביטוח אחריות מקצועית גובה הפרמיה לא עולה ביחס ישר לגובה הכיסוי המקסימלי. זאת לאור העובדה שאנו מעריכים כי הסבירות לתביעה גבוהה יותר נמוך באופן יחסי. לכן, מהנדס שירצה להגדיל את תקרת הכיסוי שלו מ-1,000,000 ₪ ל-2,000,000 ₪ ישלם תוספת קטנה יחסית של 50% בפרמיה החודשית.

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים

כל מהנדס יכול למצוא את עצמו עומד בפני תביעה, אזרחית או פלילית, לפעמים גם ביחס למעשים שלא בוצעו על ידיו ישירות, אלא על ידי עובד או אפילו על ידי צד ג' שהועסק על ידו. התביעות הללו גוזלות זמן וכסף וחשוב שיהיה לצד המהנדס גוף חזק שיתמוך בו כלכלית בזמן ניהול התביעה.

התמיכה הכספית של חברת הביטוח תסייע בהתמודדות עם התביעה מצד אחד ומצד שני תאפשר למהנדס להמשיך לעבוד ולשמור על העסק שלו מתפקד ולכן היא כל כך חשובה וקריטית.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים?

פנו אלינו ונוכל לעזור לכם לרכוש את ביטוח האחריות המקצועית הטוב ביותר, שיותאם באופן אישי לצרכים שלכם על ידי אחד המומחים בתחום ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים שעובד אצלנו.

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק