ביטוח בריאות לצוללנים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לצוללנים

צוללנים עומדים בפני סכנות רבות במהלך הצלילה, הם עלולים להזדקק לפינוי רפואי, לחילוץ ולטיפולים מיוחדים אשר לא זמינים בכל בית חולים. לאור כך צוללן מחויב לרכוש ביטוח בריאות לצוללנים. מעבר לכך, צוללנים מקצועיים, אשר עובדים בתחום לפרנסתם יצטרכו לרכוש ביטוחים מקיפים יותר ואף ביטוח לתאונת עבודה. באמצעות ביטוח הבריאות אותו תרכשו תוכלו להיות בטוחים שהטיפול שתקבלו יהיה ברמה הגבוהה ביותר ובנוסף לא תצטרכו לדאוג מעלויות הטיפול.

מה זה ביטוח בריאות לצוללנים?

ביטוח בריאות מבטיח לצוללן כי במקרה של מקרה חירום רפואי, או בעקבות בעיה רפואית שנגרמה בגלל הצלילה, הוא יזכה לקבל את הטיפולים הכי טובים שניתן למצוא, חברת הביטוח תממן לצוללן את כל הטיפולים אותם הוא יצטרך לעבור, כך שהעלות הכלכלית של הטיפולים לא תיפול על כתפיו.

חשוב להבין כי ביטוח הבריאות הייחודי לצוללנים לא בא במקום ביטוח בריאות פרטי רגיל, הוא מוגבל וכולל בעיות רפואיות הנגרמות באופן ישיר מפעולת הצלילה. לכן, אם אתם רוכשים ביטוח צוללנים לא תוכלו לוותר על שאר ביטוחי הבריאות בהם אתם מחזיקים.

מוקדם יחסית בשנות ה-80 קבעה ממשלת ישראל תקנות מחייבות בתחום הצלילה, במסגרת התקנות האלו חויבו הצוללים לרכוש ביטוח בריאות משלים שיספק לצוללנים הגנה במקרה הצורך ויממן את כל ההוצאות הנלוות לפינוי וחילוץ של צוללן במצוקה, כמו גם בהוצאות האשפוז והטיפולים הרפואיים שנגרמו כתוצאה מתאונת הצלילה.

חשוב לציין כי רוב הביטוחים המוצעים לא כוללים כיסוי ביטוחי עבור צלילה מקצועית, כלומר צלילה למטרות דייג, תיקונים או כל עבודה אחרת שמתבצעת מתחת למים ודורשת צלילה. חלק הארי של הביטוחים מציעים כיסוי לצלילה במסגרות פנאי בלבד, לכן אם אתם צוללים באופן מקצועי תצטרכו למצוא ביטוח מתאים שיספק כיסוי רחב יותר.

כמה עולה ביטוח בריאות לצוללנים?

עלות ביטוח בריאות לצוללנים משתנה בין צוללן לצוללן, ממש בדומה לכל ביטוח אחר גם כאן יש קריטריונים שונים המשפיעים על העלויות של פוליסת הביטוח. חברת הביטוח תבחן את הגיל של הצוללן, את מצבו הבריאותי, את הוותק שלו כצוללן ואת ההיסטוריה הביטוחית שלו. באופן טבעי צוללן צעיר יחסית עם ותק בתחום ועם היסטוריה ביטוחית נקייה ישלם פחות עבור פוליסת הביטוח שלו ביחס לצוללן מבוגר יחסית שמצבו הבריאותי פגיע.

בנוסף, גורם אחר שמשפיע על עלות הפוליסה הוא סוג הפוליסה שתרכשו, כל פוליסת ביטוח תציע לכם מחיר שונה כיוון שהיא מעניקה כיסוי שונה. ככל שתרכשו ביטוח המעניק הגנה רחבה יותר עם תקרת השתתפות גבוהה יותר ועלות ההשתתפות העצמית נמוכה כך מחיר הביטוח יהיה גבוה יותר.

אם אתם מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח לצלילה, חשוב מאוד לנהל שיחה על הפוליסות הקיימות בשוק עם איש מקצוע שמכיר את התחום ושידע לעזור לכם למצוא את הביטוח הטוב ביותר. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לתת לכם את כל המידע הרלוונטי בנוגע ליתרונות והחסרונות של כל פוליסה וכן יסייעו לכם למצוא ביטוח שעונה על הדרישות שלכם מצד ומצד שני ישמור על מחיר תחרותי ומשתלם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
כלל

מדיכלל בייסיק

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Upgrade Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל עולמי פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Preferred Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של ביטוח בריאות לצוללנים

כפי שציינו כל מי שרוצה לצלול חייב לרכוש ביטוח בריאות, לכן החשיבות של הביטוח טמונה בראש ובראשונה, בכך שבלי ביטוח צלילה לא תוכלו לעסוק בספורט המהנה הזה. מעבר לכך, חשוב לרכוש ביטוח טוב ולא אחד שרק עומד בתנאי הסף שהמדינה קבעה, כדי שחס וחלילה, לא תמצאו את עצמכם נאלצים לשלם סכומים גבוהים בעקבות תאונת צלילה.

כדאי שלא להיות שאננים בנוגע לביטוח, תחום הצלילה נחשב לתחום מסוכן יחסית ויש בו מספר גדול של תאונות, ביטוח בריאות טוב ישמש כמגן מול כל פגיעה שאולי תתרחש לכם במהלך הצלילה ואסור לזלזל בביטוח.

איך לקנות ביטוח בריאות לצוללנים?

שוק הביטוחים בתחום הצלילה סובל מכך שההיצע בו דל יחסית, חברות ביטוח רבות לא מציעות פוליסות ביטוח בתחום ולכן התחרות יחסית מצומצמת. יחד עם זאת, חשוב לבצע בדיקה עצמאית של הפוליסות הקיימות ואף לשוחח עם איש מקצוע בתחום.

חלק גדול ממועדוני הצלילה מציעים לרכוש ביטוח דרכם, אם אתם מתכוונים לצלול לתקופה מוגבלת (למשל חופשה של יומיים או שלושה) אז פערי המחירים לא יהיו גדולים במיוחד, לעומת זאת, אם אתם צוללים על בסיס קבוע הפערים יכולים להיות משמעותיים מאוד ואנו ממליצים בחום לשוחח עם יועצי הביטוח שלנו שישמחו להציג בפניכם את כל הפוליסות הקיימות בשוק ויעזרו לכם לבחור את פוליסת הביטוח הכי משתלמת עבורכם.

ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
ביטוח בריאות לצוללנים בהנחה בלעדית