ביטוח חיים לחולי כליות

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי כליות

פוליסת ביטוח חיים לחולי כליות דומה במהותה לפוליסת ביטוח חיים אחרת, ההבדל המשמעותי הוא שהרכישה שלה לא פשוטה, חברות הביטוח מנסות להימנע מביטוח של אנשים שיש סבירות גבוהה שמצבם הרפואי עלול להידרדר.

חולי כליות הם אולי האוכלוסייה שנמצאת בסיכון הכי גבוה לסבול מהדרדרות במצבם הרפואי ולכן הם מתקשים ברכישת פוליסת ביטוח חיים כאשר לרוב עומדת בפניהם הבחירה בין פוליסת ביטוח יקרה משמעותית מהפוליסות המוצעות לאנשים בריאים לבין פוליסת ביטוח לא מספיק טובה שיש בה חורים רבים. מעבר לכך, יש לא מעט מקרים בהם חברות הביטוח בוחרות שלא לבטח חולי כליות כלל.

מה זה ביטוח חיים לחולי כליות?

המטרה המרכזית של ביטוח חיים להעניק לבני משפחת המבוטח ולמבוטח עצמו סכום כסף גדול אם המבוטח, חס וחלילה, נפטר או במצב בו הוא איבד את כושר העבודה.

לרוב נהוג להעניק את הפיצוי בפעימה אחת או כקצבה חודשית, שלמעשה תהווה תחליף למשכורת שאבדה לאור ההידרדרות במצב או בגלל פטירה של המבוטח.

רוב המבוטחים מבטחים את עצמם בביטוח חיים כדי להעניק הגנה לבני המשפחה שלהם ולעצמם מפני הידרדרות במצבם הרפואי, אם המבוטח לא יוכל לפרנס את משפחתו ואת עצמו, הפיצוי המגיע מחברת הביטוח יוכל לשמש כמקור הכנסה חלופי שידאג שמצבה הכלכלי של משפחת המבוטח לא ייפגע. הביטוח הזה קריטי במיוחד לאנשים המשמשים כמפרנסים עיקריים במשפחה כמו הורים לילדים או אצל בני זוג שיש פער גדול בהכנסות ביניהם.

בשוק הביטוח ניתן למצוא כמות גדולה מאוד של פוליסות ביטוח, כאשר ברוב המקרים ההבדלים ביניהן קטנות למדי. לאור העובדה הזאת חלק גדול מהמבוטחים בוחרים לרכוש את פוליסת הביטוח הכי זולה שהם יכולים למצוא.

בחירה כזאת יכולה להביא לתוצאות בעייתיות, במיוחד כאשר המבוטח סובל ממחלות כליה. זאת לאור העובדה שבחלק לא קטן מהמקרים חברות הביטוח מנסות לצמצם את הסיכון עבורן ובוחרות להכניס סעיפים המחריגים בפוליסה הידרדרות רפואית הנובעת כתוצאה ממחלת הכליה. במקרה כזה המבוטח רוכש ביטוח חיים יקר וברגע האמת עלול להיוותר ללא פיצוי.

לכן אנחנו מאוד ממליצים להתייעץ עם מומחים בתחום הביטוח ובפרט בתחום ביטוח החיים. שיחה עם יועץ ביטוח תוכל לעזור לכם להבין את היתרונות והחסרונות של הפוליסה שאותה אתם שוקלים לרכוש. יכול מאוד להיות שהשיחה הזאת תאיר כמה סעיפים בעיתיים שתוכלו לדרוש מחברת הביטוח לתקן.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם ולמצוא עבורכם את פוליסת הביטוח הכי מתאימה, הם ימצאו עבורכם פוליסת בטוח שתעניק לכם הגנה מקיפה וכוללנית אשר תאזן מצד אחד בין הצרכים הביטוחיים שלכם לבין מחיר משתלם וכדאי.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

רצף הכנסה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הכשרה

משפחה בטוחה פלוס

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

הכנסה למשפחה

פוליסת ביטוח חיים מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

כלל כפול למשפחה

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי כליות?

אנשים רבים שואלים את עצמם כמה עולה ביטוח חיים לחולי כליות והאם זה בכלל משתלם, התשובה לכך היא שאם מצליחים למצוא את פוליסת הביטוח הנכונה הרי שזה משתלם, חשוב לזכור שחולי כליות נמצאים בקבוצת סיכון.

כאשר תפנו לחברות הביטוח כדי לברר על פוליסות ביטוח והמחיר שלהן החברות ישאלו אתכם על מצבכם הרפואי, ברגע שהן יבינו שאתם חולי כליות הם ימקדו את השאלות במחלה וינסו להבין מה חומרתה.

מיד לאחר מכן תגלו המחיר של פוליסת הביטוח גבוה בהרבה מהמחיר של פוליסת ביטוח לאדם בריא שלא סובל ממחלות בכליות. ההבדל במחיר בין פוליסות ביטוח מיוחדות לחולי כליות לבין מבוטחים בריאים יכול להגיע לעשרות אחוזים, אולם אם הפוליסה טובה, רוב המומחים יגידו שכדאי לרכוש את הביטוח.

החשיבות של ביטוח חיים לחולי כליות

החשיבות של ביטוח חיים לחולי כליות באה לידי ביטוי בהבטחת העתיד הכלכלי של המשפחה במקרה שהמצב הבריאותי של המבוטח מדרדר, ביטוח החיים ידאג כי הם יהנו מהכנסה משמעותית לאורך שנים, בין אם יבחרו למשוך את הכסף בפעימה אחת ובין אם יבחרו לפרוש את מתן הסכום על פני שנים ארוכות.

בנוסף, חשוב לזכור כי רכישת ביטוח חיים גם תגן עליכם במקרה של אובדן כושר עבודה, כך תוכלו להיות בטוחים שמצבכם הכלכלי לא ידרדר בזמן המאבק במחלה.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי כליות?

כפי שכבר בטח הבנתם תהליך הרכישה של ביטוח חיים עלול להיות בעייתי, לכן חשוב מאוד לקבל ליווי מקצועי במהלך החיפוש אחרי פוליסת ביטוח. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את הביטוח הכי טוב עבורכם.

ביטוח חיים לחולי כליות בהנחה בלעדית