ביטוח חיים לחולי אפילפסיה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי אפילפסיה?

מחלת האפילפסיה היא מחלה קשה המשפיעה בחלק מהמקרים בצורה משמעותית על אורח החיים התקין של החולים בה, בהתאם, חולים באפילפסיה שמבקשים לרכוש לעצמם ביטוח חיים נתקלים במקרים רבים בקשיים, הן באיתור פוליסת ביטוח חיים מתאימה והן במציאת פוליסה שעלותה סבירה.

חברות הביטוח אינן ממהרות לבטח חולים באפילפסיה לאור העובדה שהחולים במחלה נמצאים בסיכון גבוה יחסית לתבוע את חברת הביטוח, חברות הביטוח מחזיקות בנתונים לפיהן הסבירות לאבד את כושר העבודה בקרב חולים במחלה גבוהה בהרבה מהסיכוי לאובדן כושר עבודה של מי שאינו לוקה במחלה.

מה זה ביטוח חיים לחולי אפילפסיה?

ביטוח חיים מאפשר למבוטחים בביטוח ולבני המשפחה שלהם להיות זכאים לפיצוי במצב בו המבוטח נפטר, או מאבד את כושר העבודה שלו. במקרה פטירה הסכום יועבר למוטבים המופיעים בפוליסה שהם לרוב בני משפחת המבוטח.

בין המבוטח לחברת הביטוח נחתם חוזה אשר קובע את הסכום אליו המוטבים יהיו זכאים אם המבוטח ימצא את מותו, חס וחלילה, מה שיוביל לתביעה מוצדקת של חברת הביטוח, כמו כן, במסגרת החתימה על פוליסת הביטוח נקבעת הפרמיה החודשית וזהות המוטבים שיהיו זכאים לקבל את הכסף.

רכישת ביטוח חיים לחולי אפילפסיה היא אתגר לא פשוט עקב המצב הרפואי שלהם, יחד עם זאת, חברות הביטוח מאפשרות בימים אלה גם לאנשים חולי אפילפסיה לרכוש לעצמם ביטוח חיים, במסגרת פוליסת ביטוח חיים מיוחדת, הפוליסה הזאת מאפשרת למבוטח לרכוש אותה מבלי לדרוש ממנו למלא הצהרת בריאות לפני הרכישה, מסיבה זאת חברת הביטוח לא יכולה לסרב להעביר למבוטח או למוטבים שלו את הסכום המופיע בפוליסה על בסיס הסתרת מידע רפואי, סעיף בו חברות הביטוח עושות שימוש לעיתים קרובות במקרה של פוליסות ביטוח החיים הסטנדרטיות.

ברוב המקרים קהל היעד של פוליסות הביטוח האלו הם אנשים מבוגרים בגילאי ה-60 ומעלה, למרות זאת, גם צעירים יכולים לרכוש את הפוליסה הזאת, במתווה כמעט זהה וכך יכולים אנשים חולים בכל גיל לרכוש לעצמם פוליסת ביטוח חיים. תשלום הפיצוי המופיע בפוליסה מועבר ברוב המקרים כ-פעימה בודדת כאשר סכום הפיצוי גבוהה למדי, ברוב המקרים מעל חצי מיליון ₪.

כמובן שמתווה הביטוח הזה מכיל בתוכו גם חסרונות, המחיר של הפוליסה גבוהה ביחס לפוליסת ביטוח רגילה לאדם בריא ובנוסף, חברת הביטוח לא תצטרך להעביר פיצוי במקרה של פטירה במהלך שלוש השנים הראשונות לתקופה הביטוח, כל עוד סיבת המוות איננה תאונה, במהלך שלוש השנים הללו אם המבוטח מוצא את מותו, מסיבה שאינה תאונה, חברת הביטוח לא תעביר פיצוי ואף תחזיר למוטבים של המבוטח חלק גדול מן התשלומים שהעביר להם במהלך החודשים בהם היה מבוטח.

קל לראות למה המתווה הזה פופולארי מאוד בקרב חולי אפילפסיה, הוא מאפשר להם לרכוש לעצמם ביטוח חיים, במתווה כמעט רגיל שיאפשר להם לקבל את הפיצוי כמעט בכל מקרה לאחר שלוש שנים מרגע הרכישה של הפוליסה, ללא קשר למצבם הרפואי ולנסיבות שהובילו לדרישת פיצוי.

נזכיר, לא כל פוליסות הביטוח הקיימות בשוק הן מן הסוג הזה, פוליסות ביטוח מחוררות, שמאפשרות לחברות הביטוח להתחמק מתשלום במקרים רבים קיימות גם בימים אלה ולכן חשוב מאוד להבין בדיוק מתי אתם והמוטבים שלכם יהיו זכאים לקבל את הפיצוי שנקבע בפוליסה ומתי לא, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם להבין את כל סעיפי פוליסת הביטוח שאתם שוקלים לרכוש ואף לסייע באיתור פוליסה שתתאים בדיוק לכם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
כלל

שוהם

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

כלל כפול למשפחה

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הכשרה

מגן לעתיד

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

רצף הכנסה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי אפילפסיה?

המחיר של פוליסת ביטוח חיים לחולי אפילפסיה לרוב גבוה באופן משמעותי מהעלות של ביטוח חיים לאנשים שאינם סובלים מן המחלה, זאת מכיוון שחברות הביטוח לא מעוניינות "להפסיד כסף" על הלקוחות שמגיעים אליהם, פערי המחיר יכולים להיות גבוהים במיוחד ולהגיע גם לעשרות ומאות אחוזים.

החשיבות של ביטוח חיים לחולי אפילפסיה

ביטוח חיים הוא אחד הביטוחים הכי חשובים שאפשר לרכוש, הביטוח הזה מאפשר למבוטח להבטיח את המצב הכלכלי של משפחתו גם במצב הוא לא יוכל לפרנס את המשפחה. כאשר המבוטח מהווה חלק משמעותי מכלכלת המשפחה הביטוח חשוב שבעתיים זאת לאור העובדה שהמשפחה מסתמכת מאוד על המשכורת שהוא מעביר למשק הבית מדי חודש.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי אפילפסיה?

הדרך הטובה ביותר לרכישת ביטוח חיים לחולי אפילפסיה היא על ידי סקירה מקיפה של כל האפשרויות הקיימות בשוק ביטוחי החיים, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את פוליסת הביטוח הכי טובה עבורכם, כזאת שתשלב בין איכות לבין מחיר.

ביטוח חיים לחולי אפילפסיה בהנחה בלעדית