ביטוח רכושמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח רכושהגנה על המשאבים

בעלי עסק? אתם בוודאי מבינים כמה חשוב להגן על העסק שלכם מפני נזקים אפשריים, נזק לעסק, בניגוד לעסק לבית או לרכב הוא נזק שקשה מאוד להתמודד מולו בלי ביטוח עסק איכותי, פגיעה בהכנסות מצד אחד והגדלה של ההוצאות מצד שני היא לא מתכון טוב לאיתנות כלכלית וכאן טמונה חשיבותו של ביטוח העסק.

למעלה מעשרים אלף דירות נפרצות מדי שנה ברחבי ישראל, זאת על פי נתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. בהתאם לכך, ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים מבינים כי רכישת ביטוח רכוש הינה מהותית וחשובה במיוחד. הדירה שלנו והרכוש בה, מהווים את הנכס היקר ביותר, לכן עליה להיות מבוטחת ומוגנת, ויפה שעה אחת קודם.

ביטוח רכוש הינו חשוב במיוחד גם כשזה נוגע לעסק. ביטוח עסק נועד לבטח את הרכוש והתכולה הקיימים במקום העסק, ובכך מאפשר לבעל העסק ביטחון ושקט נפשי. ביטוח זה מתאים לכל מי שמעוניין לבטח ציוד יקר ערך ולקבל כיסוי ביטוחי למקרים שונים אשר יכולים להוביל לנזק כלשהו לרכוש.

אם אתם מעוניינים במידע נוסף ובייעוץ מקצועי עבור ביטוח רכוש אתם מוזמנים ליצור קשר, והמומחים שלנו יסייעו לכם.

מה זה ביטוח רכוש?אלו כיסויים יש בפוליסה

כאמור, נזקים בדירה או בעסק יכולים לקרות בעקבות מגוון רחב של מצבים, קטנים וגדולים כאחד, פריצה, שריפה, נזילות, ואפילו מכונת כביסה שהתקלקלה. ביטוח רכוש מעניק למבוטח כיסוי מפני נזקים אשר עלולים לקרות בכל עת, ללא התראה, לתכולת המבנה כגון ציוד, ריהוט, מכונות וכדומה.

ביטוח רכוש הינו הסכם בין החברה המבטחת לבין המבוטח, כאשר המבוטח משלם בכל חודש מחיר קבוע. הכיסוי הבסיסי ביותר של ביטוח רכוש יעניק לכם פיצוי הולם במקרים של פריצה, שריפה, ושאר מקרים אשר יכולים להוביל לנזק והרס של הרכוש, זאת כמובן בהתאם לגבול האחריות אשר נקבע מראש.

עם זאת, עדיין יש מי שנוטה לזלזל בתכולה ובציוד הקיימים בביתם, ואף אינם מודעים לעלות המצטברת של כל הרכוש. ביטוח רכוש מבקש להעניק הגנה ביטוחית לבעל הנכס, דירה, בית פרטי, או עסק, בגין נזקים לרכוש. אותה הגנה הינה מפני פריצות, שיטפון, הצפה, התפוצצות, התלקחות, אש, גניבה, רעידת אדמה, פגעי מזג האוויר ועוד.

חשוב לזכור כי ביטוח רכוש בסיסי בדרך כלל אינו מכסה רכוש כמו יהלומים, כלי נשק, זהב גולמי, ניירות ערך וכדומה. לכן, חשוב ומומלץ, במידה ובביתכם קיים לפחות אחד מדברים אלו, לשדרג את הביטוח תמורת הגדלת הפרמיה השנתית, ולקבל כיסוי גם על חפצים אלו, במידת הצורך.

כמה עולה ביטוח רכוש?ביטוח איכותי תואם לענף

אין ספק כי העידן הדיגיטלי בו אנו חיים מאפשר לחברות הביטוח השונות הקיימות כיום בשוק להציע מגוון רחב של הצעות אטרקטיביות ולהעניק לצרכן אפשרויות רבות. העלות של ביטוח רכש הינו בדרך כלל נמוך יחסית, ולכן שווה בהחלט את ההוצאה אל מול הסכנות הקיימות.

הדרך הנוחה והקלה ביותר להבין מה תהיה העלות של ביטוח רכוש היא באמצעות חישוב נתונים על ידי מחשבון ביטוח דירה או על ידי סיוע של מומחה בתחום. על מנת שתוכלו לקבל טווח מחיר חשוב למסור את הפרטים הבאים: סוג המבנה בו אתם גרים, גיל המבנה, הקומה ועוד. בנוסף, תצטרכו לדווח האם הוגשו תביעות בשנים האחרונות.

המחשבון הינו כלי יעיל ומתקדם במיוחד אשר מציג את המחיר הבסיסי ביותר אשר תשלמו לחברת הביטוח, כמו גם את הציון של החברה במדד השירות. ציון זה הינו אלמנט מהותי וחשוב במיוחד מהסיבה שהוא מעיד על אופי ההתנהלות של חברת הביטוח מול המבוטח בעת הפעלת הביטוח, וזה כאמור, השלב הקריטי והחשוב ביותר.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

טופ אופיס

ביטוח עסק

ביטוח עסק
הכל בה לעסק

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לחנויות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח רכושאין תחליף למלאי וציוד

כאמור, נזקים שונים שיכולים להתרחש בדירה, בבית, או בעסק, מגיעים ללא כל התראה מוקדמת, בין אם מדובר על שריפה, פריצה, גניבה, או נזילה. רכישה של ביטוח רכוש הינה קריטית במצבים מסוג זה, כאשר המטרה העיקרית היא להעניק תשלום פיצוי למבוטח במקרה של נזק שנגרם כתוצאה מנזק כזה או אחר.

רבים מאיתנו מוציאים אלפי שקלים על הבית שלנו, או על העסק שלנו, על רכישת רהיטים, ציוד, שיפוץ וכדומה. במילים אחרות, מדובר על כסף מצטבר. נזק כזה או אחר יכול להוביל להרס של הרכוש והציוד, ואף לאובדן משמעותי של כסף. ביטוח רכוש מבקש להעניק מענה בדיוק למצבים מסוג זה, ולהעניק למבוטח ביטחון ושקט נפשי.

איך לקנות ביטוח רכוש?התמקדו בחברות מתמחות

ניתן לרכוש ביטוח רכוש באמצעות חברות הביטוח השונות. כיום, מדובר על תהליך קצר ופשוט במיוחד שניתן לבצע באמצעות האינטרנט או דרך שיחה עם נציג. כמו כן, ניתן לפנות לסוכן ביטוח, זאת על מנת לקבל סיוע וייעוץ בבחירת הביטוח המתאים ביותר, וליווי לאורך כל התהליך. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר, ולקבל ייעוץ מקצועי.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק