ביטוח רכוש

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח רכוש

בעלי עסק? אתם בוודאי מבינים כמה חשוב להגן על העסק שלכם מפני נזקים אפשריים, נזק לעסק, בניגוד לעסק לבית או לרכב הוא נזק שקשה מאוד להתמודד מולו בלי ביטוח עסק איכותי, פגיעה בהכנסות מצד אחד והגדלה של ההוצאות מצד שני היא לא מתכון טוב לאיתנות כלכלית וכאן טמונה חשיבותו של ביטוח העסק.

למעלה מעשרים אלף דירות נפרצות מדי שנה ברחבי ישראל, זאת על פי נתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. בהתאם לכך, ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים מבינים כי רכישת ביטוח רכוש הינה מהותית וחשובה במיוחד. הדירה שלנו והרכוש בה, מהווים את הנכס היקר ביותר, לכן עליה להיות מבוטחת ומוגנת, ויפה שעה אחת קודם.

ביטוח רכוש הינו חשוב במיוחד גם כשזה נוגע לעסק. ביטוח עסק נועד לבטח את הרכוש והתכולה הקיימים במקום העסק, ובכך מאפשר לבעל העסק ביטחון ושקט נפשי. ביטוח זה מתאים לכל מי שמעוניין לבטח ציוד יקר ערך ולקבל כיסוי ביטוחי למקרים שונים אשר יכולים להוביל לנזק כלשהו לרכוש.

אם אתם מעוניינים במידע נוסף ובייעוץ מקצועי עבור ביטוח רכוש אתם מוזמנים ליצור קשר, והמומחים שלנו יסייעו לכם.

מה זה ביטוח רכוש?

כאמור, נזקים בדירה או בעסק יכולים לקרות בעקבות מגוון רחב של מצבים, קטנים וגדולים כאחד, פריצה, שריפה, נזילות, ואפילו מכונת כביסה שהתקלקלה. ביטוח רכוש מעניק למבוטח כיסוי מפני נזקים אשר עלולים לקרות בכל עת, ללא התראה, לתכולת המבנה כגון ציוד, ריהוט, מכונות וכדומה.

ביטוח רכוש הינו הסכם בין החברה המבטחת לבין המבוטח, כאשר המבוטח משלם בכל חודש מחיר קבוע. הכיסוי הבסיסי ביותר של ביטוח רכוש יעניק לכם פיצוי הולם במקרים של פריצה, שריפה, ושאר מקרים אשר יכולים להוביל לנזק והרס של הרכוש, זאת כמובן בהתאם לגבול האחריות אשר נקבע מראש.

עם זאת, עדיין יש מי שנוטה לזלזל בתכולה ובציוד הקיימים בביתם, ואף אינם מודעים לעלות המצטברת של כל הרכוש. ביטוח רכוש מבקש להעניק הגנה ביטוחית לבעל הנכס, דירה, בית פרטי, או עסק, בגין נזקים לרכוש. אותה הגנה הינה מפני פריצות, שיטפון, הצפה, התפוצצות, התלקחות, אש, גניבה, רעידת אדמה, פגעי מזג האוויר ועוד.

חשוב לזכור כי ביטוח רכוש בסיסי בדרך כלל אינו מכסה רכוש כמו יהלומים, כלי נשק, זהב גולמי, ניירות ערך וכדומה. לכן, חשוב ומומלץ, במידה ובביתכם קיים לפחות אחד מדברים אלו, לשדרג את הביטוח תמורת הגדלת הפרמיה השנתית, ולקבל כיסוי גם על חפצים אלו, במידת הצורך.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הפניקס

EXTRA לחבר מושב

פוליסת ביטוח עסק מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

טופ קליניק

פוליסת ביטוח עסק מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
AIG

Professional Edge

פוליסת ביטוח עסק מבית AIG
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

EXTRA לבתי מלאכה

פוליסת ביטוח עסק מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח רכוש?

אין ספק כי העידן הדיגיטלי בו אנו חיים מאפשר לחברות הביטוח השונות הקיימות כיום בשוק להציע מגוון רחב של הצעות אטרקטיביות ולהעניק לצרכן אפשרויות רבות. העלות של ביטוח רכש הינו בדרך כלל נמוך יחסית, ולכן שווה בהחלט את ההוצאה אל מול הסכנות הקיימות.

הדרך הנוחה והקלה ביותר להבין מה תהיה העלות של ביטוח רכוש היא באמצעות חישוב נתונים על ידי מחשבון ביטוח דירה או על ידי סיוע של מומחה בתחום. על מנת שתוכלו לקבל טווח מחיר חשוב למסור את הפרטים הבאים: סוג המבנה בו אתם גרים, גיל המבנה, הקומה ועוד. בנוסף, תצטרכו לדווח האם הוגשו תביעות בשנים האחרונות.

המחשבון הינו כלי יעיל ומתקדם במיוחד אשר מציג את המחיר הבסיסי ביותר אשר תשלמו לחברת הביטוח, כמו גם את הציון של החברה במדד השירות. ציון זה הינו אלמנט מהותי וחשוב במיוחד מהסיבה שהוא מעיד על אופי ההתנהלות של חברת הביטוח מול המבוטח בעת הפעלת הביטוח, וזה כאמור, השלב הקריטי והחשוב ביותר.

החשיבות של ביטוח רכוש

כאמור, נזקים שונים שיכולים להתרחש בדירה, בבית, או בעסק, מגיעים ללא כל התראה מוקדמת, בין אם מדובר על שריפה, פריצה, גניבה, או נזילה. רכישה של ביטוח רכוש הינה קריטית במצבים מסוג זה, כאשר המטרה העיקרית היא להעניק תשלום פיצוי למבוטח במקרה של נזק שנגרם כתוצאה מנזק כזה או אחר.

רבים מאיתנו מוציאים אלפי שקלים על הבית שלנו, או על העסק שלנו, על רכישת רהיטים, ציוד, שיפוץ וכדומה. במילים אחרות, מדובר על כסף מצטבר. נזק כזה או אחר יכול להוביל להרס של הרכוש והציוד, ואף לאובדן משמעותי של כסף. ביטוח רכוש מבקש להעניק מענה בדיוק למצבים מסוג זה, ולהעניק למבוטח ביטחון ושקט נפשי.

איך לקנות ביטוח רכוש?

ניתן לרכוש ביטוח רכוש באמצעות חברות הביטוח השונות. כיום, מדובר על תהליך קצר ופשוט במיוחד שניתן לבצע באמצעות האינטרנט או דרך שיחה עם נציג. כמו כן, ניתן לפנות לסוכן ביטוח, זאת על מנת לקבל סיוע וייעוץ בבחירת הביטוח המתאים ביותר, וליווי לאורך כל התהליך. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר, ולקבל ייעוץ מקצועי.

ביטוח רכוש בהנחה בלעדית