ביטוח רכבי יוקרה מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח רכבי יוקרה

ביטוח רכבי יוקרה, הוא זה שנועד לרכבים ששווים עולה על 300,000 ואף 400,000 ₪, כמו אלו של מרצדס, אודי, BMW, לקסוס, אינפיניטי, פורשה, לנד רובר, פרארי, מאזרטי, טסלה, יגואר וכיוצא בזה. כשזה נוגע לביטוח רכבי יוקרה, יש "תנאי סף", מבחינת חברות הביטוח – כדי באמת לבטח את בעל הרכב, ורכבו. הן יבחנו את העבר הביטוח של הלקוח, גילו, ושלל מאפיינים אחרים, כדי לוודא התאמה. יתרה מכך, בביטוח רכבי יוקרה, מקובל להגביל את הרשאת הנהגים לרכב – כך שחברות הביטוח אולי יבקשו לבטח רק מספר מצומצם של נהגים שיכולים לנהוג בו.

ביטוח לרכב יוקרה יכול להיות ביטוח חובה, המתבקש על פי חוק, כמו גם צד ג', וביטוח מקיף.

מי צריך לרכוש ביטוח רכבי יוקרה?

באופן עקרוני, האנשים היחידים שמתבקשים על פי חוק לרכוש ביטוח – הם אלו שמתבקשים לרכוש ביטוח חובה. שכן הוא מתבקש מטעם חוק רכב מנועי, ותקף על מי שמעלה את הרכב שלו לכביש, או מעוניין בכך. ביטוח מקיף כמו גם צד ג', הם לחלוטין רשות – והם מתבקשים מטעם הרצון החופשי, ההעדפה האישית והרצון של כל אחד לבטח את רכבו בהתאם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מומלץ!
הראל סוויץ'

ביטוח רכב

ביטוח רכב
ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
משאית TOP

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לקנות ביטוח רכבי יוקרה?

התשובה הפשוטה היא, ששווים של רכבי יוקרה הוא רב מאשר רכבים שאינם נכנסים לקטגוריה זו, ועל כן – כל תיקון מהותי לרכב, יכול להסתכם בעשרות או מאות אלפי שקלים. אדם שרוצה להעביר את העלות הזו, לפחות בחלקה לחברת הביטוח – יכול בהחלט לרכוש לעצמו ביטוח מקיף לרכב יוקרה, אשר מכסה גם עלויות תיקון לרכב – ובכך לכסות עלויות שכאלה. יתרה מכך, ביטוח חובה, כמו גם ביטוח צד ג', לא מכסים נזקי רכב – על כן זה תלוי ביטוח מקיף.

אם עושים ביטוח מקיף, ייתכן שיהיה חכם לכלול סעיף בחוזה הביטוחי שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך באשר הוא – כך שיהיה ניתן להתקין חלקים מקוריים ברכב. הדבר יכול להעיד על רכב ששמור היטב, ובמצב "מקורי", ועל כן לשמור על ערכו לדורות הבאים, אל מול המחירונים השונים שינסו לאמוד את ערכו.

ביטוח מקיף יכול לכלול גם כיסוי לגניבות, דבר שיכול להיות נהדר בעיקר אם זו מכונית שאנשים אוהבים לגנוב. יתרה מכך, אפשר לכלול סעיף של אספקת רכב חלופי, ואולי במקרה גניבה – אפשר לקבל רכב מתאים לנסוע בו עד שיתקבל תחליף, או פיצוי כספי לרכישת רכב נוסף, בהתאם לתנאי הפוליסה.

כמה עולה ביטוח רכבי יוקרה?

כמה עולה ביטוח רכבי יוקרה? יש שיגידו, שהפרמיה השנתית יכולה להגיע גם לכדי חמישה אחוזים ממחיר הרכב. ובכן, ייתכן שזה נכון – ייתכן שזה לא, מה שבטוח – שכל מקרה לגופו. נהג יחיד ללא תביעות, מעל גיל 30, ישלם מחיר שונה לחלוטין מנהג חדש עם עבר ביטוחי פחות מזהיר, כאשר שותפים בפוליסה נהגים צעירים אחרים נוספים. על כן, גורמים כמו פרופיל הנהג, הרכב ומדיניות החברה – יכולים להשפיע עד מאוד על מחירי הביטוח.

איך לקנות ביטוח רכבי יוקרה?

לרבות מחברות הביטוח יש חבילות לרכבי יוקרה, ועל כן אפשר לברר את הצעתן. יתרה מכך – אפשר לדייק את הכיסויים הביטוחיים, כדי לכסות את מה שמתבקש, ולא את מה שלא. מעבר לזה, ניתן לבצע השוואת מחירים, כדי לראות מי מהחברות מציעה את החבילה הביטוחית המתאימה ביותר, במחירים היעילים ביותר. ובכן, סוכן מטעמנו יכול לסייע בדבר, ולאפשר את תמיכתו בדיוק הכיסויים והשוואת המחירים – ועל כן, ניתן למעשה לרכוש דרכנו, דרך הסוכנות שלנו ביטוח לרכבי יוקרה ובכך לקבל את כל התמיכה הנ"ל.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח רכבי יוקרה מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק