ביטוח בריאות קולקטיבי לגננות

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות קולקטיבי לגננות

הסתדרות המורים מציעה לכל החברים בה, כולל הגננות, הטבות רבות. אחת ההטבות מהן נהנים החברים היא ביטוח בריאות קולקטיבי לגננות, הביטוח שמחירו נחשב לזול ביחס לביטוחי בריאות פרטיים אחרים בשוק הביטוח כולל כמות גדולה של טיפולים והרחבות שחלק מהן לא מוצעות לציבור הרחב והעלות של חלקן יקרה מאוד למי שרוצה לרכוש אותן באופן עצמאי. מהסיבה הזאת כמעט כל הגננות והמורים רוכשים את הביטוחים הללו.

מה זה ביטוח בריאות קולקטיבי לגננות?

הסתדרות המורים דורשת מחבריה תקופת אכשרה טרם קבלתם להסתדרות וקבלת זכאות להשתתפות בביטוח הבריאות הקולקטיבי שמוצע לחברי ההסתדרות. עם סיום תקופת האכשרה החברים החדשים יכולים לבטח את עצמם ואת בני משפחתם, כאשר עלות הביטוח לבני המשפחה יקר יותר מהמחיר המוצע לחברי ההסתדרות ובכל זאת המחיר תחרותי ולרוב משתלם.

נציין כי הביטוח לא מכסה ומפצה על בעיות רפואיות קיימות, המשמעות היא שמבוטח שמעוניין לרכוש ביטוח לא יהנה מכיסוי מחברת הביטוח אם הטיפול קשור למצב רפואי מוכר. כמו כן, מבוגרים מעל גיל 65 לא ייהנו מכיסוי מצד חברת הביטוח בכל הנוגע לבעיות רפואיות שהתגלו בששת החודשים הראשונים לחברות בביטוח הבריאות.

השירותים שמציעה חברת הביטוח עמה עובדת הסתדרות המורים למבוטחים דומים לשירותים המוצעים בשוק הפרטי ההבדל טמון בעיקר במחיר ובכך שחלק מהשירותים מוצעים במתכונת מורחבת. בין השירותים המורחבים ניתן למצוא ביטוח תרופות שמשלם עבור תרופות שלא נכללות בסל התרופות הממלכתי, ביטוח ניתוחים בארץ ובחו"ל שמאפשר למבוטח לעבור ניתוח במתכונת פרטית בארץ או בחו"ל במימון חברת הביטוח. ובנוסף ביטוח השתלות מורחב למימון השתלות בארץ או מחוץ לה.

יתר על כן, בביטוח נכללים טיפולים מיוחדים שלרוב לא נכללים בביטוחי הבריאות כמו טיפולים פסיכולוגיים, מימון התייעצות עם מומחים פרטיים, טיפולי רפואה משלימה, טיפולים פיזיותרפיים ושיקומיים, בדיקות הריון ביקור רופאי בבית ובמקום העבודה ועוד.

בנוסף, לצד פוליסת הביטוח הרגילה חברי וחברות הסתדרות המורים יכולים לקבל כיסוי במסגרת ביטוחים נוספים, למשל ביטוח סיעודי או ביטוח מחלות קשות. חברת הראל היא החברה שמספקת את השירות מטעם הסתדרות המורים, כך שגננות שמבוטחות כבר על ידי הראל לא יצטרכו למלא הצהרת בריאות מחודשת.

דבר נוסף שמייחד את הביטוח שמציעה הסתדרות המורים הוא העובדה שניתן להמשיך את הפוליסה גם לאחר  סיום העבודה כגננות וגם לאחר סיום החברות בהסתדרות המורים. חשוב לציין כי במקרה כזה המחיר של הפוליסה ישתנה והוא יחוייב בתשלום פרמיה חודשית גבוהה יותר בכ-25 אחוז.

חשוב להדגיש כי ביטוח בריאות פרטי הוא לא חלופה לביטוח המשלים של קופות החולים, כמה מהגננות שבחרו להיות מבוטחות בביטוח הבריאות הסתדרות המורים הפסיקו את התשלום עבור הביטוח המשלים של הקופה וגילו כי זאת טעות לאור העובדה שהפוליסה לרוב לא מציעה טיפולים חופפים לביטוח המשלים.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
הפניקס

ילדודס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top Plus

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Upgrade אקסטרה

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

צעירים לנצח

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח בריאות קולקטיבי לגננות?

עלות הביטוח משתנה ממבוטח למבוטח על סמך גיל, בשנת 2019 מחירי הביטוח לגננות ולמורים עלו בכ-20 אחוזים ביחס למחיר של הפרמיה הקודמת, כאשר מחירי הביטוח נכון להיום הם:

30 ₪ לגננת עד גיל 21, 61.2 ₪ לגננת שגילה בין 22 ל-40, 94.8 ₪ לגננת שגילה בין 41 ל-55, 141.6 לגננת שגילה בין 56 ל-65 ו-216 לגננת מעל גיל 66. למרות העלייה במחירי הביטוח, המחירים הללו עדיין נחשבים לנמוכים יחסית.

לפני שאתן רוכשות פוליסת ביטוח אנו ממליצים לנהל שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח כדי להבין מה הן האפשרויות הניצבות בפניכם, בזמן שהעלייה במחירי הביטוח של הסתדרות המורים לא הפכה אותו ליקר ביחס למחירים בשוק הפרטי, המצב לא כל כך ברור בכל הנוגע למחירי הביטוח של בני משפחה ולכן מומלץ לבדוק את הנושא לפני רכישת ביטוח.

החשיבות של ביטוח בריאות קולקטיבי לגננות

חשוב מאוד לרכוש ביטוח בריאות, ביטוח הבריאות משמש לנו כמגן למול בעיות רפואיות עתידיות והופך את התשלום עבור טיפולים יקרים לפשוט באופן יחסי ולכזה שלא יפגע בגננת שנזקקת לטיפול מבחינה כלכלית.

איך לקנות ביטוח בריאות קולקטיבי לגננות?

לפני שרוכשים ביטוח בריאות חשוב מאוד להבין מה מוצע במסגרתו, מה הטיפולים שאפשר לקבל במסגרת הביטוח ומה גובה ההשתתפות העצמית, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר.

ביטוח בריאות קולקטיבי לגננות בהנחה בלעדית